Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
KreaTech

Dagna Grzesik

Al. Jana Pawła II 41 L, 31-864 Kraków
tel. 503 938-074
(Krakowski Park Technologiczny)
www:   http://www.kreatech.pl
e-mail:   poczta@kreatech.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2503 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Działalnością firmy jest prowadzenie zajęć z robotyki i grafiki dla dzieci i młodzieży. Na zajęciach z robotyki zajmujemy się konstruowaniem i programowaniem robotów. Dzieci poznają zagadnienia związane z informatyką, matematyką, fizyką oraz programowanie

KreaTech zaprasza na zajęcia związane z robotyką i grafiką. W ciekawy i nowatorski sposób przekazujemy zdobytą wiedzę młodym pokoleniom na prowadzonych przez nas zajęciach w budowie profesjonalnych robotów czy realizacji grafik.

Jest to nauka połączona z zabawą zawierająca elementy matematyki, fizyki, informatyki i języka angielskiego. Pokazujemy dzieciom, że nauka przedmiotów ścisłych i języka obcego nie musi być nudna i trudna. Wiedza zdobyta podczas zabawy jest najlepiej przyswajalna. Nasze autorskie programy realizujemy w oparciu o najnowocześniejsze metody dydaktyczne.

Dlaczego zajęcia KreaTech:
  • wykwalifikowana i doświadczona kadra
  • nowatorski program edukacyjny z indywidualnym podejściem do dzieci
  • organizowane ciekawe konkursy i zabawy
  • nauka logicznego myślenia i kreatywności
  • nauka konstruowania i programowania robotów
  • nauka języka angielskiego
  • możliwość kontynuacji zajęć
  • najlepsza oferta w Małopolsce – atrakcyjna cena

Usługi edukacyjne skierowane są głównie do dzieci, młodzieży i rodziców świadomych potrzeby rozwoju edukacyjnego swoich pociech oraz realiów obecnego rynku pracy. Uwzględniamy w sposób pośredni rozwój kluczowych technologii dla gospodarki kształcąc i rozwijając pasję związaną z naukami technicznymi w młodych ludziach.

Poziom zajęć indywidualnie dopasowany do uczestnika. Po zakończeniu jednego poziomu zajęć istnieje możliwość zapisania się na kolejne.

Oferujemy kursy
TechStar
Zajęcia dla dzieci z konstruowania i programowania robotów w wieku 5-8 lat. Uczestnicy korzystają z zestawów edukacyjnych Lego WeDo.

JuniorTech
Zajęcia dla dzieci z konstruowania i programowania robotów w wieku 8-12 lat. Na zajęciach wykorzystujemy zestawy edukacyjne Lego Mindstorms NXT.

MasterTech
Zajęcia dla młodzieży w wieku 12+ z konstruowania robotów oraz ich programowania w języku C. Zajęcia MasterTech przy użyciu zestawów edukacyjnych do robotyki LEGO Mindstorms NXT wraz z rozszerzeniami oraz zaawansowanymi czujnikami skierowane są do młodzieży w wieku 12+.

ExpertTech
Zajęcia dla zaawansowanych i licealistów z konstruowania robotów oraz ich programowania w języku C, C++ lub java. Zajęcia ExpertTech przy użyciu zestawów edukacyjnych do robotyki LEGO Mindstorms NXT skierowane są głównie do licealistów i młodzieży zaawansowanej technologicznie.


Interaktywne pokazy z robotyki i grafiki w ośrodkach edukacyjnych
Przeprowadzamy mini szkolenia w przedszkolach i szkołach w celu zachęcenia dzieci i młodzieży do nauki przedmiotów ścisłych oraz aby zapoznać uczniów z naszymi kreatywnymi zajęciami. Pokazy odbywają się w blokach 1 lub 2 godzinnych prowadzone w grupach po około 24 osoby pod okiem instruktorów. Na pokazie z robotyki i grafiki dzieci dostaną laptopy, zestawy Lego WeDo lub Lego Mindstorms NXT 2.0 (w zależności od wieku). Laptopy będą miały też zainstalowany program graficzny GIMP. Dzieci będą podzielone na 3 osobowe zespoły i każdy zespół otrzyma zestaw edukacyjny.

Warsztaty technologiczne - zapraszamy każdą chętną osobę.

KreaStart
zajęcia z grafiki dla dzieci w wieku 8-12 lat. Podczas zajęć korzystać będziemy z programu Gimp.

KreaJunior
Praktyczne zajęcia z grafiki dla dzieci i młodzieży w wieku 12+

KreaMaster
Zajęcia z grafiki dla zaawansowanych. Podczas zajęć korzystać będziemy z programów Photoshop, Ilustrator, InDesign.


Uczestnicy naszych szkoleń w przyszłości bazując na przekazanej przez nas wiedzy będą tworzyć elitę małopolskiej kadry IT, robotyki, automatyki oraz grafiki. Obecnie na rynku występuje duże zapotrzebowanie na inżynierów i specjalistów IT i według opinii ekspertów ta tendencja będzie się dalej utrzymywać. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie i stwarzamy atrakcyjne warunki do tego, aby młodzież w Polsce już od najmłodszych lat mogła rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

Zapraszamy też w czasie ferii i wakacji. Organizujemy imprezy okolicznościowe (urodziny, imieniny). Zapraszamy do współpracy firmy (organizujemy imprezy tematyczne, eventy).

Kiedy nie prowadzimy zajęć edukacyjnych realizujemy najróżniejsze zlecenia graficzne oraz projektujemy i budujemy roboty usługowe.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie