Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkolenia Wysokościowe

ul. Kraszewskiego 32/16, 33-380 Krynica-Zdrój
tel. kom. 501-870-960
www:   http://www.ratwys.pl
e-mail:   biuro@ratwys.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1328 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- parki linowe
- praca na wysokości
- ratownictwo specjalistyczne
- ratownictwo w wodzie
- koleje linowe
- wspinaczka - góry, jaskinie


Istniejemy od 1999 roku, jako firma szkoląca w zakresie technik linowych oraz ratownictwa. Zajmujemy się również organizacją imprez integracyjnych z zastosowaniem technik linowych oraz śmigłowca. Organizujemy i prowadzimy wycieczki szkolne, wzbogacając je o zajęcia z survivalu oraz technik linowych. Uzyskaliśmy zgodę Komendy Głównej PSP na prowadzenie szkoleń dla funkcjonariuszy PSP oraz strażaków OSP w zakresie ratownictwa wysokościowego. Posiadamy wpis Wojewódzkiego Urzędu Pracy jako instytucja szkoleniowa.

Jako firma UWS szkoliliśmy między innymi strażaków - ratowników wysokościowych PSP i OSP, ratowników innych podmiotów, obsługę kolei linowych w zakresie prowadzenia ewakuacji technikami linowymi w przypadku awaryjnego zatrzymania kolei. Prowadzone przez nas szkolenia obejmowały zarówno zagadnienia podstawowe tj.: znajomość sprzętu i jego obsługę, techniki poruszania po linach i ratownictwo w tym z wykorzystaniem śmigłowca .

Szkolenia obejmowały działalność specjalistyczną z zakresu ratownictwa: ścianowego, jaskiniowego, kolejkowego oraz z wykorzystaniem śmigłowca.

Posiadamy niezbędny sprzęt specjalistyczny potrzebny do realizacji kursów. Naszą kadrę stanowią instruktorzy: Ratownictwa Wysokościowego KSRG, GOPR, WOPR, PZA i PZN oraz przewodnicy beskidzcy i tarzańscy.

Realizowaliśmy projekty współfinansowane przez UE:
  • projekt pt. "Profesjonalni i Skuteczni" - skierowany do pracowników straży pożarnej z terenu województwa dolnośląskiego,
  • projekt pt. "Wyszkolona, skuteczna i efektywna służba na straży sprawnego i bezpiecznego państwa" - skierowany do pracowników straży pożarnej z terenu całej Polski,
  • projekt pt. "Rozbudowa zintegrowanego systemu bezpieczeństwa środowiskowego i ekologicznego województwa wielkopolskiego" - skierowany do pracowników straży pożarnej z terenu województwa wielkopolskiego.


Zespół firmy UWS stanowią ludzie, którzy połączyli pasję z pracą zawodową tworząc dla Państwa autorskie programy imprez integracyjnych, wyjazdów szkolnych i szkoleń związanych z ratownictwem.

Jesteśmy zgrana ekipą przyjaciół zarówno w górach - wspinając się na jednej linie, jak i w pracy - prowadząc wspólnie firmę.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie