Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkoleń Zawodowych "Żakmot"

ul. Warszawskie Przedmieście 31, 99-300 Kutno
tel. 501-898-224, 503-164-177, fax (24) 253-40-89
www:   http://www.zakmot.pl
e-mail:   szkolenia@zakmot.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5217 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kursy ADR
- szkolenie okresowe
- kwalifikacja wstępna
- szkolenia stanowiskowe


OSZ "ŻAKMOT" specjalizuje się w szkoleniach dla transportu. Uczestnicy naszych szkoleń dzięki naszej rzetelności, oprócz spełnienia warunku ustawowego, mogą dowiedzieć się więcej od oczekiwań.

Posiadamy elastyczny system szkoleń, który pozwala na odbywanie szkolenia w dowolnych dniach i godzinach, a co za tym idzie nie generuje strat w firmach transportowych. Tylko od Państwa zależy kiedy i w jakich godzinach będzie trwało szkolenie. Prowadzimy także szkolenia w cyklach weekendowych.

Nasze wykłady prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, ekspertów z dziedziny przepisów dotyczących transportu drogowego. Wysokie kwalifikacje naszej kadry instruktorskiej i wykładowej potwierdzają liczne certyfikaty.

Szkolimy kierowców nie tylko w formie wykładów. Jeżeli Państwo nie mają czasu na szkolenie lub problemy z dniami wolnymi, możemy zorganizować szkolenie okresowe, lub kwalifikację wstępną w nowoczesnej formie w dowolnym czasie. Takie szkolenie kierowców jest organizowane w formie e-learningowej w naszej sali komputerowej znajdującej się w ośrodku szkolenia.

Szkolenia okresowe - kierowców czyli dawny tzw. kurs na przewóz rzeczy lub osób. Kierowca powinien odbyć szkolenie okresowe adekwatne do rodzaju pojazdu którym wykonuje przewóz. Kierowca wykonujący przewóz drogowy różnymi pojazdami, dla których wymagane jest posiadanie prawa jazdy co najmniej dwóch kategorii, może ukończyć szkolenie okresowe z zakresu jednego bloku programowego

Szkolenia okresowe

Do odbycia kwalifikacji są zobowiązani kierowcy, którzy uzyskali prawo jazdy:
  • kategorii C1, C1+E, C, C+E po 10 września 2009 roku
  • kategorii D1, D1+E, D, D+E po 10 września 2008 roku

Podczas zajęć na kursie kwalifikacji wstępnej zdobywamy wszystkie niezbędne informacje potrzebne w bezpiecznej i efektywnej pracy kierowcy zawodowego.

Kurs ADR - Celem kursu jest zapoznanie kierowców z zagrożeniami podczas przewozu towarów niebezpiecznych oraz przekazanie informacji o czynnościach niezbędnych dla zminimalizowania prawdopodobieństwa powstania wypadku, a w przypadku gdy doszło do zdarzenia przy przewozie towarów niebezpiecznych przygotowanie kierowców do podjęcia działań mających na celu ograniczenie skutków wypadków przy jednoczesnym nienarażaniu siebie i innych osób.

Rodzaje kursów dokształcających:
  • kurs podstawowy w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych wszystkich klas (dotyczy wszystkich kierowców objętych obowiązkiem szkolenia kursowego)
  • kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych w cysternach

Szkolenia stanowiskowe - Celem szkolenia jest zapoznanie pracowników z zasadami bezpiecznego postępowania z towarami niebezpiecznymi oraz procedurami ratowniczymi.

Szkolenie to powinno zawierać następujące elementy:
  • część ogólna – zapoznanie pracowników z wymaganiami ogólnymi zawartymi w przepisach o przewozie towarów niebezpiecznych
  • szkolenie stanowiskowe – zawiera szczegółowy instruktaż, ściśle odpowiadający ich odpowiedzialności i obowiązkom, w zakresie przepisów o przewozie towarów niebezpiecznych
  • szkolenie z zakresu bezpieczeństwa – ma na celu zapoznanie pracowników z zagrożeniami stwarzanymi przez towary niebezpieczne, a także w wyniku takiego szkolenia pracownik posiadać niezbędne umiejętności w zakresie postępowania powypadkowego oraz zasad udzielania pierwszej pomocy

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie