Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Agencja Fotograficzna Linkforma

Fotokursy.com

ul. Krakowskie Przedmieście 27, 20-002 Lublin
tel. kom. 504-153-345
www:   http://www.fotokursy.com
e-mail:   info@fotokursy.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 961 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kurs fotografii cyfrowej
- indywidualne kursy fotografii
- warsztaty mistrzowskie
- fotografia portretowa
- warsztaty fotograficzne dla rodziców
- szkolenia z fotografii dla firm i grup zorganizowanych
- magia lamp błyskowych - Strobist
- kurs Photoshop Lightroom


Agencja Fotograficzna Linkforma
"Uczymy patrzeć by widzieć" - to motto, jakie przyświeca wszystkim podejmowanym przez nas inicjatywom. I bez względu na to, czy jest to szkolenie fotograficzne, plener, sesja komercyjna, czy fotoekspedycja, zależy nam, aby osoby, które do nas przychodzą zyskały wrażliwość fotograficznego spojrzenia.

Fotografia może uwieźć i można się w niej zakochać. Z własnego doświadczenia wiemy, że jest to miłość z wzajemnością. Trzeba tylko chcieć wyjść poza schemat codziennego postrzegania rzeczywistości i odważyć się spojrzeć głębiej, bardziej kreatywnie. Tak patrzą ludzie tworzący Agencję Fotograficzną Linkforma. Takiego spojrzenia chcemy uczyć tych, którzy przyjdą do nas, by wspólnie z nami poznawać tajemnice fotografii.

Kurs Fotografii Cyfrowej:
  • weekendowy
  • miesięczny
  • trzymiesięczny

Indywidualne Kursy Fotografii - Poza wyznaczonymi terminami kursów, prowadzimy również szkolenia indywidualne, dopasowując je do potrzeb kursanta i jego możliwości czasowych.

Wakacyjne Kursy Fotografii
Fotografowanie w podróży, to nie tylko sposób na zachowanie wspomnień, ale także poznanie innych ludzi i obcych kultur. Zapraszamy na krótkie i dłuższe szkolenia przed wyjazdem oraz na nasze plenery.

Warsztaty Fotograficzne
Na proponowanych przez nas warsztatach przede wszystkim fotografujemy. Teoria omawiana jest na podstawie wykonanego podczas szkolenia materiału fotograficznego oraz w jako porady w trakcie zajęć. Poza praktyczną nauką wyboru parametrów ekspozycji, "Uczymy patrzeć by widzieć"; jak dostrzec coś ciekawego, jak ciekawie skomponować i pokazać to, co widzimy przez obiektyw oraz jakich metod użyć żeby oddać nastrój, uczucie, ulotność niezwykłej chwili.

W ramach naszej oferty realizujemy kilka wariantów warsztatów. Proponujemy szkolenia ogólnofotograficzne oraz tematyczne (krajobraz, architektura, akt artystyczny, fotografujący rodzice i wiele innych), a także spotkania z fotografami dużego formatu.

  • warsztaty z mistrzami fotografii (Portret, Street Photo, Akt)
  • fotografia portretowa (Portret w świetle zastanym, Portret inscenizowany)
  • strobist off camera lighting
  • foto mama

Kurs Photoshop Lightroom - Szkolenie Photoshop Lightroom prowadzone jest metodą wykładowo-ćwiczeniową w małej grupie. Po jego zakończeniu będziesz przygotowany do w pełni profesjonalnego wykorzystanie programu w kreatywnej edycji fotografii.

Szkolenia w Plenerze - Kurs fotograficzny w postaci plenerów wyjazdowych jest przeznaczony dla osób już fotografujących i dysponujących aparatem fotograficznym. Nie ma znaczenia, czy fotografujesz lustrzanką, kompaktem, analogiem, komórką, kamerą otworkową... Zapraszamy na wspólne fotografowanie w miłym towarzystwie!

Szkolenia z fotografii dla firm i grup zorganizowanych
Posiadamy w naszej ofercie atrakcyjną propozycję dla firm, które chcą podnieść poziom kwalifikacji pracownikow albo zapewnić im ciekawe spędzenie czasu w celach integracyjnych.

Warsztaty specjalistyczne – przeznaczone są dla firm potrzebujących szkoleń fotograficznych o określonej tematyce albo w zakresie konkretnych technik. Oprócz kursów znajdujących się w standardowej ofercie, proponujemy szkolenia z dowolnej dziedziny fotografii. Zakres tematyczny i czas trwania jest wówczas uzgadniany indywidualnie z klientem korporacyjnym.

Wyjazdy integracyjne – kilkudniowe wyjazdy w miejsca, które zapewnia dużą porcję wrażeń wizualnych, połączone ze szkoleniem i integracją. W ofercie również atrakcje nie tylko fotograficzne.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie