Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Szkoleniowe Ideal BHP

ul. Kasprowicza 9/5, 88-300 Mogilno
tel. (52) 315-73-33
www:   http://www.idealbhp.ple-mail:   biuro@idealBHP.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2340 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kursy na wózki widłowe
- kursy pierwszej pomocy przedlekarskiej
- szkolenia BHP wstępne i okresowe
- szkolenie P.POŻ i ewakuacji pracowników


Centrum Szkoleniowe Ideal BHP powstało w 1997 roku. Specjalizujemy się w usługach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz kursów na wózki jezdniowe. Sprawujemy nadzór nad firmami jako zewnętrzna służba bhp. Doradzamy oraz prowadzimy kompleksowe szkolenia w tym zakresie. Szkolenia realizowane są na miejscu u Klienta lub w zorganizowanych przez nas salach wykładowych. Dysponujemy własnym sprzętem audiowizualnym, nagłośnieniowym oraz fantomami do praktycznych ćwiczeń resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Kursy na wózki widłowe
Prowadzimy kursy na kierowców-operatorów wózków widłowych (jezdniowych) wszystkich typów: naładowne, unoszące, podnośnikowe, ciągnikowe, specjalne.

Celem kursu jest zdobycie uprawnień zezwalających na kierowanie wózkami widłowymi (jezdniowymi) z napędem spalinowym, akumulatorowym lub na gaz propan - butan (LPG), wraz z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli gazowych. Ostatnim etapem kursu jest egzamin i po pozytywnym jego zakończeniu zostaje wydane stosowne zaświadczenie. Wydajemy również zaświadczenia w języku angielskim i niemieckim przetłumaczone i zatwierdzone pieczęcią tłumacza przysięgłego w danym języku.

Kursy pierwszej pomocy przedlekarskiej
Skierowane dla pracowników Firm i Instytucji. Obowiązek wyznaczenia i przeszkolenia pracowników do udzielania pierwszej pomocy w zakładzie pracy nakłada na każdego pracodawcę znowelizowany Kodeks pracy. Program kursu przewiduje 6 godzin dydaktycznych i realizowany jest w ciągu jednego dnia. Obejmuje nabycie wiedzy teoretycznej oraz ćwiczenia praktyczne na manekinach do nauki resuscytacji krążeniowo - oddechowej (fantomach). Zajęcia kończą się wydaniem stosownych Zaświadczeń, które Pracodawca przechowuje w aktach osobowych pracowników wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy w zakładzie pracy.

Szkolenia BHP wstępne i okresowe
Prowadzimy szkolenia z zakresu BHP wstępne i okresowe dla wszystkich grup zawodowych. Dokładamy wszelkich starań, by szkolenia były atrakcyjne wykorzystując do tego multimedialne środki dydaktyczne w postaci filmów i prezentacji. Każdą Firmę traktujemy indywidualnie, dzięki temu tematyka i zagadnienia na szkoleniach dotyczą branży w jakiej działają Nasi Klienci.

Szkolenia internetowe
W odpowiedzi na dynamiczny rozwój nowych technologii i rosnące potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy Platformę edukacyjną do szkoleń okresowych BHP przez Internet!

Szkolenie P.POŻ i ewakuacji pracowników
Szkolenie przeznaczone jest dla osób wyznaczonych w firmach do zwalczania pożarów i ewakuacji pracowników. Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z problematyką bezpieczeństwa pożarowego w firmach, instytucjach, zakładach pracy, ze szczególnym uwzględnieniem procedur ewakuacyjnych oraz gaszenia pożarów przy użyciu podręcznego sprzętu gaśniczego. Zagadnienia prezentują tylko i wyłącznie osoby posiadające wymagane prawem kwalifikacje. Program przewiduje 4 godziny dydaktyczne.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie