Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Symetris Agnieszka Rożdżeńska

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 5 , 97-300 Piotrków Trybunalski
tel. kom. 608-455-322
www:   http://www.symetris.oferteo.ple-mail:   biuro@symetris.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3900 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- zarządzanie
- menadżerskie
- sprzedaż i obsługa klienta
- umiejętności osobiste
- komunikacja
- ochrona środowiska
- marketing
- prawo
- finansowe
- trening indywidualny
- kursy zawodowe
- kursy BHP i Pierwsza Pomoc
- kurs pisania bezwzrokowego
- kurs języka migowego


SYMETRIS jest firmą szkoleniową, której misją jest rozwój ludzi i firm. Cel ten realizujemy od 2010 roku. W 2012 zmieniona została nazwa firmy jak i zostało rozszerzone jej spektrum działania.

Postawą naszej działalności są szkolenia w zakresie umiejętności miękkich, kursy kwalifikacyjne, coaching, korepetycje, doradztwo indywidualne, warsztaty psychologiczne oraz Tantra.

Zapewniamy najlepszych trenerów. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje poparte bogatą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. SYMETRIS oferuje rzetelne i skuteczne treningi. Przekazujemy wiedzę i ćwiczymy umiejętności w taki sposób, aby były one zgodne z celami Klienta, adekwatnie do potrzeb i możliwości rozwojowych uczestników.

W ofercie szkoleniowej Symetris znajdą Państwo m.in. szkolenia z zakresu:

Zarządzanie - Wskażemy Państwu drogę, jak efektywnie gospodarować posiadanymi zasobami i jak osiągnąć sukces w coraz bardziej konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Umiejętności osobiste - Szkolenia obejmują rozwój własnych umiejętności osobistych, opartych na wykorzystaniu naturalnych predyspozycji danego człowieka, poznaniu jego silnych i słabych stron. Pozwalają przezwyciężyć słabości i maksymalnie wykorzystać posiadany potencjał. Uczą jak być lepszym i silniejszym, jak efektywnie wykorzystywać swój czas i umiejętności.

Menadżerskie - Szkolenia pozwalające na rozwój kompetencji niezbędnych w pracy skutecznego menadżera. W trakcie tych szkoleń rozwijane są kompetencje przywódcze oraz umiejętności zarządzania strategicznego i operacyjnego w organizacji.

Komunikacja - Szkolenia z tego obszaru pozwolą na opanowanie sprawnego odbioru i nadawania komunikatów, spójności treści i formy, zgodności tego, co chcemy powiedzieć z tym, co rzeczywiście mówimy. Usprawnienie komunikacji w Państwa firmie bezpośrednio wpłynie na efektywność pracy, a w dalszej perspektywie na wypracowany zysk.

Sprzedaż i obsługa klienta - Szkolenia z aktywnej sprzedaży, telemarketingu, obsługi klienta, negocjacji czy zarządzania zespołem handlowym, dzięki którym podniesiemy efektywność sprzedaży w Państwa firmie, co przełoży się na jej realne zyski.

Ochrona środowiska - Tematyka szkoleń obejmuje m.in. zagadnienia uregulowane w ustawach: Prawo ochrony środowiska, ustawa o opakowaniach, ustawa o odpadach, Prawo wodne. Na szkoleniach omawiamy zagadnienia takie jak: rozporządzenie reach, gospodarka wodno - ściekowa i pozwolenia wodnoprawne, gospodarka odpadami, opakowania i odpady opakowaniowe.

Marketing - Szkolenia z tego obszaru pozwolą Państwu zdobyć wiedzę i umiejętności jak skutecznie planować działania marketingowe, aby stały się ona źródłem osiągnięcia przewagi komunikacyjnej na rynku.

IT - Szkolenia, które pozwolą Państwu wdrożyć do firmy procedury oparte na technologiach informatycznych. Rozwój firm w dobie powszechnej informatyzacji wymaga szybkich reakcji na nowinki techniczne a szybko zmieniające się standardy powodują konieczność nieustannego rozwoju.

Prawo - Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie szkoleń z zakresu prawa wpływają na lepszą organizację pracy w firmie. Pozwalają efektywniej wykorzystać posiadane zasoby, wspomagają sprawne zarządzanie firmą oraz zwiększają jej konkurencyjność.

Trening indywidualny - Jeśli chcecie Państwo szybko zdobyć lub rozwinąć kompetencje miękki, proponujemy trening indywidualny. Program Warsztatów realizowany jest wówczas indywidualnie. Każdy projekt rozpoczynamy od analizy potrzeb uczestnika. Wspólnie z klientem tworzymy program treningu. Umożliwia on zdobycie praktycznej wiedzy, umiejętności i certyfikatu w indywidualnym wydaniu.

Finansowe - Szkolenia z zakresu rachunkowości, księgowości oraz finansów, pozwalają zdobyć wiedzę jak sprawnie kierować finansami organizacji, a także umiejętności przekładające się na dodatni wynik finansowy firmy.

Kursy zawodowe - Organizujemy kursy zawodowe i kwalifikacyjne z każdej dziedziny przy współpracy z odpowiednimi organami nadzorującymi nadawanie uprawnienia.

Kursy BHP i Pierwsza Pomoc - Nasze szkolenia oraz kursy pierwszej pomocy przeznaczone są dla firm i instytucji z całej Polski.

Kurs pisania bezwzrokowego I i II i III stopnia. Zapewniamy sprzęt oraz materiały dydaktyczne.

Kurs języka migowego - Poziom elementarny, poziom doskonalący.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie