Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Szkoleniowe "Corio"

ul. Stolarska 1/10, 61-720 Poznań
tel. kom. 503-086-728
www:   http://www.coriocs.pl
e-mail:   biuro@coriocs.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2789 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM SZKOLENIOWE "CORIO"
kursy i szkolenia z zakresu:

- mikropigmentacji
- pielęgnacji twarzy i ciała
- pielęgnacji i upiększania dłoni
- stylizacji paznokci
- piercingu
- pielęgnacji stóp
- wizażu i stylizacji

SZKOLENIA ZAWODOWE

- księgowo-biurowe
- komputerowe
- szkolenia personalne

Centrum Szkoleniowego Corio to placówka, w którym uzyskasz i pogłębisz wiedzę z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej. Przyjętymi zakładanymi formami przekazywania wiedzy są kursy, szkolenia i pokazy, podczas których rzetelnie przekazywana wiedza jest na najwyższym poziomie i stanowi sprawę priorytetową.

Placówka nasza posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu w zakresie organizowania szkoleń dla osób bezrobotnych (nr wpisu 2.30/00157/2011) oraz widnieje w ewidencji szkół i placówek niepublicznych Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Poznania (numer zaświadczenia 12/2011).
Celem Centrum Szkoleniowego Corio Anna Brzozowska- Gierak będącego Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego w rozumieniu ustawy o systemie oświaty jest umożliwienie dokształcania, doskonalenia zawodowego, uzyskanie i uzupełnienie wiedzy ogólnej z zakresu kosmetologii, jak też umiejętności i kwalifikacji zawodowych słuchaczy w tym zakresie.

Forma prowadzenia zajęć, godziny i grupy wiekowe dostosowane są do indywidualnych potrzeb słuchaczy. Kursy i szkolenia skierowane są do każdej osoby, zarówno pragnącej pogłębić i usystematyzować zdobytą już wiedzę jak i osób nie związanych z branżą kosmetyczną. Rzetelne podejście do każdego pozwoli nam należycie sprostać wszelkim oczekiwaniom i indywidualnym potrzebom.

Szkolenia prowadzone są w małych grupach. Grupy ćwiczeniowe są kameralne, dzięki czemu instruktorka może poświęcić wystarczającą ilość czasu każdej uczestniczce kursu. Praktyczna nauka zawodu odbywa się w profesjonalnie wyposażonej pracowni kosmetycznej, w której każda kursantka będzie miała dostęp do własnego stanowiska pracy. Nasi trenerzy reprezentują bardzo wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Wszystkie szkolenia prowadzone są według autorskiego programu. Podczas zajęć zapewniamy aparaturę kosmetyczną oraz wszystkie kosmetyki i akcesoria potrzebne do praktycznej nauki oraz skrypty dydaktyczne. Po zakończonym szkoleniu zapewniamy wsparcie dydaktyczne. Ćwiczenia odbywają się na modelkach. W przypadku osób z poza Poznania pomagamy w zapewnieniu modeli oraz noclegu.

Wszystkie kursy zakończone są egzaminem potwierdzającym nabyte umiejętności i wydaniem dyplomu ukończenia kursu oraz zaświadczeniem na druku MEN potwierdzonym wpisem w Wydziale Oświaty Miasta Poznań. Wszystkie szkolenia zakończone są wydaniem dyplomu ukończenia kursu w języku polskim oraz na życzenie kursanta w języku angielskim. U nas możesz nauczyć się:
  • zasad stylizacji płytki paznokciowej
  • poznać sposoby pielęgnacji dłoni i płytki paznokciowej oraz jej upiększania (manicure japoński, masaż dłoni, zabieg parafinowy, manicure: biologiczny, tradycyjny, french, zdobnictwo paznokci)
  • poznać tajniki makijażu trwałego jakim jest makijaż permanentny (brwi metoda włoskowa i panelowa, eye liner, zagęszczanie rzęs, kontur ust, wypełnienie z cieniowaniem)
  • prawidłowej pielęgnacji twarzy i odpowiedniego doboru kosmetyków (diagnostyka skóry, rodzaje cer, dobór kosmetyków pielęgnacyjnych do danego rodzaju cery, zasady pielęgnacji poszczególnych rodzajów cer, masaż twarzy)
  • jak pięknie podkreślić oko przedłużając rzęsy lub wykonując trwałą ondulację rzęs
  • w jaki sposób higienicznie i bezpiecznie przekłuwać ciało
  • jak wykonać makijaż i dobrać odpowiednie rodzaje i kolory kosmetyków w zależności od typów urody
  • jak zadbać o problematyczne stopy (klamry na wrastające paznokcie, usuwanie odcisków i zrogowaceń, zakładania tamponady)

Głównym celem szkoleń jest przygotowanie uczestnika do pracy w gabinetach kosmetycznych oraz prowadzenie własnej działalności. W czasie nauki kursanci zapoznają się z wiedzą z dziedzin medycznych, a szczególnie z zakresu kosmetyki. Obok teorii słuchacze będą mieli okazję opanować praktyczne umiejętności wykonywania zabiegów kosmetycznych. Ponadto prowadzimy przygotowanie zawodowe dorosłych umożliwiające przystąpienie do egzaminu zawodowego.

W Centrum Szkoleniowym Corio umożliwiamy odbycie praktyki zawodowej w naszym gabinecie kosmetycznym. Współpracujemy z instytucjami organizującymi szkolenia ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Unijnego: Powiatowy Urząd pracy, Wojewódzki Urząd Pracy, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie