Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Falmed - Rehabilitacja Ruchowa

Stanisław Faliszewski

ul. Czereśniowa 48, 62-081 Przeźmierowo
tel./fax. (61) 653-49-90, tel. kom. 602-243-796
www:   http://www.falmed.ple-mail:   falmed@falmed.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2646 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY W ZAKRESIE:

- kurs poświęcony dzieciom
z deficytem neurologicznym

- kurs poświęcony osobom dorosłym
z deficytem neurologicznym

- kurs poświęcony spastyczności
- kurs poświęcony dzieciom ze skoliozą
oraz wadami postawy

O Nas

"Falmed" to istniejąca dysponująca własnym ośrodkiem firma specjalizująca się w leczeniu dzieci z problemami neurologicznymi i ortopedycznymi.

Możemy pochwalić się wieloma sukcesami w usprawnianiu dzieci w nauce samodzielności oraz nauce chodzenia. Poświęcamy naszym małym pacjentom całą uwagę, nie stosujemy urządzeń "wyręczających" pracę rehabilitanta. Uważamy, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z terapeutą i wspólnego wykonywania ćwiczeń. Jako terapię dodatkową oferujemy również zabiegi elektroterapii, laseroterapii oraz masaż leczniczy. Wykorzystując metodę PNF i Thera-Band z dobrymi efektami zajmujemy się rehabilitacją dzieci ze skoliozą. Pacjenci po przebytych udarach otrzymują profesjonalną terapię ułatwiającą powrót do samodzielności. W naszej wspólnej z nami pracy wykorzystujemy metody NDT Bobath dla dorosłych, PNF, neuromobilizację, terapię manualną.

Szkolenia

"Falmed" mogący się poszczycić doświadczeniami akademickimi, ma przyjemność dzielić się swoją wiedzą z adeptami sztuki usprawniania osób z niedoborami. Obecnie każda osoba mająca do czynienia z pacjentem niepełnosprawnym powinna odbyć kurs doskonalący wiedzę oraz umiejętności zawodowe. Rozwój form terapii i ciągły wzrost zapotrzebowania na dobrą, nowoczesną terapię dzieci z deficytami neurologicznymi oraz dysfunkcjami narządu ruchu, a także wzrost liczby małych pacjentów potrzebujących indywidualnej terapii, powodują także wzrost zapotrzebowania na pracowników posiadających wiedzę i umiejętności w zakresie terapii dziecięcej.

Realizacja szkoleń pozwoli na wymianę doświadczeń własnych grupie pracowników oraz na zdobycie nowych poszukiwanych na rynku kwalifikacji zawodowych w zakresie najnowszych technik terapii dzieci i dorosłych z deficytami neurologicznymi oraz dysfunkcjami narządu ruchu i przygotuje do lepszego funkcjonowania w realiach rynku pracy. Umiejętności nabyte w toku szkolenia dadzą fizjoterapeutom możliwość wykonywania nowego zawodu, który jest potrzebny dziś, a będzie także potrzebny w przyszłości.

Nasze szkolenia w sposób bezpośredni zwiększą kwalifikacje zawodowe pracowników zakładów służby zdrowia zagrożonych procesami restrukturyzacyjnymi. Wzrost wiedzy i umiejętności uczestników mogą ułatwić utrzymanie obecnego lub uzyskanie nowego zatrudnienia, a przez to poprawić sytuację materialną i psychologiczną uczestników oraz członków ich rodzin. W każdym cyklu szkoleniowym złożonym z trzech części będzie mogło jednorazowo się szkolić 20 osób.

Szkolenia nasze są odpowiedzią na licznie zgłaszane potrzeby szkoleniowe przez terapeutów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego ośrodka. Ośrodek dysponuje własną bazą szkolenio-noclegową. Istnieje również możliwość odbycia spotkań w miejscu wskazanym przez zainteresowaną grupę.

Zapraszamy !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie