Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Masażu Karuna

ul. Raciążska 6, 89-642 Rytel
tel. kom. 609-798-852, 663-097-971
www:   http://www.akademia-masazu.pl
e-mail:   karuna@akademia-masazu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2877 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AKADEMIA MASAŻU KARUNA OFERUJE:

- kursy masaży orientalnych
- kursy masaży ajurwedyjskich
- kursy masażu klasycznego
- kursy terapii manualnej
- szkolenia dla inwestorów i kadry SPA


AKADEMIA MASAŻU i AJURWEDY KARUNA została założona w 2003 r. Akademia Masażu to inicjatywa pasjonatów, PIONIERÓW MASAŻY ORIENTALNYCH w Polsce, z ponad 15 -letnim doświadczeniem. Naszą specjalnością są szkolenia z masaży i terapii orientalnych – w szczególności wywodzących się z autentycznej Ayurvedy.

Akademia jest placówką szkoleniową, która jako pierwsza i jedyna w Polsce uzyskała prestiżową Akredytację Kuratorium Oświaty na kursy masaży orientalnych i ajurwedyjskich oraz kursy masażu klasycznego z technikami orientalnymi decyzją Pomorskiego Kuratora Oświaty nr 15/2011.

Akredytacja jest jednym z zewnętrznych sposobów zapewnienia jakości procesu kształcenia. Uzyskanie akredytacji stanowi potwierdzenie, że placówka jest kompetentna, spełnia ustalone wymagania i przyjęte kryteria jakości.

Korzyści dla kursantów placówek akredytowanych to:
  • korzystanie z wysokiego poziomu usług edukacyjnych
  • zwiększenie szansy zatrudnienia przez pracodawców - zatrudniając pracownika pracodawcy uwzględniają fakt ukończenia szkoleń w jednostkach akredytowanych
  • otrzymanie zaświadczenia potwierdzającego ukończenie szkolenia wydanego przez wiarygodną placówkę

Nasza instytucja szkoleniowa specjalizuje się w unikalnych na naszym rynku szkoleniach z masaży i terapii orientalnych – w szczególności wywodzących się z autentycznej Ayurvedy.


Nasza instytucja szkoleniowa specjalizuje się w unikalnych na naszym rynku szkoleniach z masaży i terapii orientalnych – w szczególności wywodzących się z autentycznej Ayurvedy. Rosnące zapotrzebowanie na tego rodzaju terapie, daje naszym absolwentom duże możliwości znalezienia ciekawej pracy w ośrodkach SPA, gabinetach masażu lub rozwinięcia własnej działalności.

Podczas kursów główny nacisk kładziemy na praktyczną stronę szkolenia. Szkolenia prowadzone są w taki sposób aby podczas intensywnych zajęć każdy z uczestników mógł w krótkim czasie opanować techniki masaży i potrafił je wykonywać.

Akademia Masażu to ekipa PROFESJONALISTÓW z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie masaży orientalnych - zdobywaliśmy wiedzę w najlepszych ośrodkach dydaktycznych poza granicami kraju.

Nasze kursy znane są już w całym kraju z krótkiego czasu trwania i NAJNIŻSZYCH CEN ale jednocześnie zawierają rzetelną wiedzę a przede wszystkim niezbędną PRAKTYKĘ. Zapewnimy Tobie maksimum umiejętności przy minimalnych nakładach Twojego czasu i finansów.
Umiejętności, również te marketingowe, które u nas nabędziesz przełożą się, przy odrobinie zaangażowania, na sukces twojej działalności.

Tylko u nas poznasz tak szeroką ofertę ciekawych technik masażu niedostępną nigdzie w kraju. W ramach każdego kursu otrzymasz imienny certyfikat nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów np. za opłaty egzaminacyjne, produkty potrzebne podczas szkoleń, wynajęcie modela itp. Jesteśmy ELASTYCZNI i można z nami wiele spraw ustalić indywidualnie a nasze szkolenia znane są z miłej i kameralnej atmosfery. Po szkoleniach możesz liczyć na STAŁY KONTAKT z nami. Dysponujemy własnym ośrodkiem szkoleniowym z bazą noclegową tylko dla kursantów.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie