Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
LEXTRANS - BIS - Doradztwo, Audyt, Szkolenia

ul. Przemysłowa 12, 35-105 Rzeszów
tel. (66) 236-07-55, tel. kom. 728-456-728
www:   http://www.lextrans.pl
e-mail:   biuro@lextrans.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2298 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- szkolenie kierowców wykonujących przewóz drogowy
- obsługa tachografów cyfrowych w teorii i w praktyce
- szkolenie dla właścicieli i kadr zarządzających przedsiębiorstwami przewozowymi
- czas pracy kierowców w teorii i praktyce
- pierwsza pomoc przedmedyczna ofiarom wypadków drogowych
- kwalifikacja wstępna
- szkolenia specjalistyczne
- kursy doszkalające


Firma LEXTRANS to innowacyjna na terenie województwa podkarpackiego, profesjonalna propozycja usług skierowanych do przedsiębiorstw, kadry zarządzającej oraz kierowców realizujących zarówno krajowy, jak i międzynarodowy przewóz drogowy rzeczy i osób.

Szeroka wiedza z zakresu przepisów transportowych oraz ogromne doświadczenie zdobyte w okresie siedmioletniej pracy na stanowiskach inspektora transportu drogowego w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego w Rzeszowie pozwalają stworzyć ofertę jak najbardziej dostosowaną do oczekiwań i potrzeb środowiska transportowego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą będziemy systematycznie poszerzać i dostosowywać do potrzeb naszych klientów.

Proponujemy Państwu szeroki wachlarz usług:

Począwszy od szkoleń kadry zarządzającej przedsiębiorstwami transportowymi w zakresie prowadzenia niezbędnej dokumentacji wg aktualnych przepisów przewozowych oraz systemu zarządzania przedsiębiorstwem.

Obowiązkowych szkoleń okresowych kierowców posiadających uprawnienia kategorii "C" i "D", szkoleń kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji przyspieszonej i kwalifikacji uzupełniającej, obowiązkowych szkoleń kierowców realizujących przewóz ładunków niebezpiecznych ADR, kursy podstawowe oraz przewóz w cysternach.

Szkoleń kierowców realizujących przewozy w Państwa firmach pod kątem przestrzegania norm wymaganych przez Inspekcje Transportu Drogowego oraz inne europejskie służby kontrolne, w tym szkoleń specjalistycznych z zakresu czasu pracy kierowców, zabezpieczenia ładunków, rodzaju wykonywanych przewozów (przewóz towarów niebezpiecznych, towarów łatwo psujących się, zwierząt, drewna itp.)

Audytu dokumentacji transportowej głównie pod kątem ewentualnych kontroli Państwa przedsiębiorstw prowadzonych przez ITD i Inspekcję Pracy.

Doradztwa prawnego i merytorycznego w zakresie konkretnych spraw prowadzonych przez instytucje wobec Waszych firm, w tym pisania pism urzędowych i procesowych (odwołania, wstrzymanie rygoru natychmiastowej wykonalności kary, wnioski o rozłożenie kary na raty, itp.).

Doradztwa i prowadzenia dokumentacji w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych (ADR) w tym: świadczenie usług doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu ADR (DGSA), sporządzanie planu ochrony, sporządzanie ustawowo wymaganych sprawozdań rocznych z przewozów towarów niebezpiecznych, przygotowanie prawidłowych wzorów dokumentów przewozowych ADR oraz instrukcji pisemnych dla kierowcy.

Pomocy merytorycznej i technicznej w uzyskaniu uprawnień przewozowych tj. licencji na wykonywanie krajowego i/lub międzynarodowego transportu osób i/lub rzeczy, zaświadczeń na przewozy drogowe na potrzeby własne, zezwoleń na przewozy regularne osób oraz ponadnormatywne rzeczy.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie