Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Nurkowe "aQuateam"

ul. Krakowska 30 A, 35-068 Rzeszów
tel. kom. 515-145-587, 795-791-893
www:   http://www.nurkowanie-rzeszow.pl
e-mail:   aquateam@nurkowanie-rzeszow.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2193 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AQUATEAM

- specjalizacja Suchy Skafander
- OWD - Open Water Diver
- nurkowanie wrakowe
- kurs padi rescue diver - nurka ratownika
- dive master
- kurs emergency first response - pierwsza pomoc
- kurs padi nurkowanie nitroksowe
- deep diver - nurkowanie głębokie

10 powodów do nauki nurkowania

 • Ucieknij do innego świata.
  Nurkowanie zabiera ciebie do innego świata z nowymi kolorami, kształtami, wzorami i stworzeniami - świata, gdzie role, które odgrywasz - męża, żony, ojca, przyjaciela - nabierają nowego wymiaru. Stań się nurkiem i ucieknij do spokojnego miejsca żeby odnowić twoją energię i nasycić zmysły.

 • Odkrywaj nowe miejsca.
  Nurkowanie uwalnia ciebie, abyś mógł odkrywać podwodny świat - od historycznych wraków i dziewiczych raf po zagadki lokalnych jezior. Stań się nurkiem i eksploruj to czego ci dotąd brakowało.

 • Doświadcz połączenia z naturą; uczucia wolności i przemiany.
  Nurkowanie zbliża ciebie do natury. Pozwala ci zanurzyć się w nowych doznaniach i doświadczeniach. Zmienia twoje postrzeganie życia na zawsze.

 • Niedrogie
  porównując z rozpoczynaniem innych popularnych sportów i form aktywnej rekreacji, nurkowanie jest niedrogie. Na przykład możesz spodziewać się zapłacić podobną sumę jaką wydał byś na: pełny dzień lekcji surfingu, 2 dni lekcji wspinaczki, 2 dni lekcji kayakingu, kilku godzin prywatnych lekcji golfa czy 3 godzin prywatnych lekcji nart wodnych!

 • Wielka wartość
  ponieważ uczenie się nurkowania jest wielką wartością jeśli zauważysz, że twój instruktor PADI jest wysoko wyszkolonym i doświadczonym profesjonalistą. Zainwestuj w lekcję nurkowania i naucz się czegoś z czego będziesz się cieszył przez całe życie. Od pierwszego dnia, nurkowanie zaczyna zmieniać twoje życie nowymi doświadczeniami, które dzielisz z przyjaciółmi. I możesz to robić praktycznie wszędzie, gdzie jest woda.

 • Nurkujesz wszędzie, gdzie jest woda
  od basenu po ocean i wszystkie miejsca pomiędzy, włącznie ze stawami, jeziorami, zalanymi kamieniołomami, rzekami i źródłami. Twoje doświadczenie, dostępność miejsca, warunki i twoje zainteresowania określają, gdzie będziesz nurkował. Na przykład, jeśli właśnie ukończyłeś kurs PADI Open Water Diver, prawdopodobnie nie będziesz nurkował pod lodami Arktyki podczas następnego nurkowania. Jednak nie ograniczaj swojego myślenia do gorącej i przejrzystej wody, którą widzisz w podróżniczych magazynach. Jedne z najlepszych nurkowań są bliżej niż myślisz i bardziej niezwykłe niż się spodziewasz.

 • Nurkowanie lokalne
  ... oferuje więcej niż się pewnie możesz spodziewać w pierwszej chwili. Możesz napotkać wrak, podwodną budowlę czy rzekę wypełnioną skamieniałościami. Wspaniała widoczność nie jest wszystkim, ponieważ ważniejsze jest to co widzisz, a nie jak daleko widzisz.

 • Szkolenie PADI
  ... jest bardzo ważne, ponieważ jedyną naprawdę ważną rzeczą określającą to gdzie możesz nurkować, jest to czy masz szkolenie i doświadczenie odpowiednie do nurkowania w tym miejscu i czy masz partnera nurkowego, z którym będziesz mógł tam pójść. Twoje centrum nurkowe PADI może pomóc zorganizować twoje lokalne nurkowanie lub twoje wakacje nurkowe.

 • Nurkuj teraz!
  Będziesz nurkował szybciej niż myślisz. Typowo kurs nurkowania PADI Open Water Diver ukończysz w czasie od 4 dni do 6 tygodni, zależnie od tego jak często spotykasz się ze swoim instruktorem. Kursy PADI są oparte na osiągnięciach. Co oznacza, że twój instruktor jest zainteresowany w tym żebyś nauczył się nurkować, a nie ile czasu będziesz siedział w sali szkoleniowej. Oznacza to, że robisz postępy w swoim tempie - szybciej lub wolniej zależnie od czasu jaki potrzebujesz do stania się pewnym nurkiem, który nurkuje regularnie.

 • To zabawa!
  Przekonasz się, że twoje życie towarzyskie wystartuje, gdy zaczniesz nurkowanie. Kontakty, które nawiążesz poprzez ten sport mogą potencjalnie trwać na całe życie. Zabawa jaką masz poza wodą może równać się radości jaką masz w wodzie. Co masz do stracenia?

Zapraszamy zapisz się na kurs nurkowania dla początkujących PADI Open Water Diver!

Open Water Diver

Zakres Szkolenia
Kurs Open Water Diver PADI jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem dla początkujących nurków na świecie. Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych niezbędnych do samodzielnego nurkowania.

Warunki wstępne
Aby uczestniczyć w kursie Open Water Diver, kandydat musi mieć co najmniej 15 lat (Junior Open Diver - ukończone 10 lat). Umiejętność pływania w stopniu umożliwiającym przepłynięcie 200m bez płetw lub 300m w płetwach. Dobry stan zdrowia.

Przebieg szkolenia
Kurs składa się z trzech części obejmujących: Pięć modułów teoretycznych wykorzystujących podrecznik, testy, video i wykłady około 10h. Pięć zajęć praktycznych na basenie lub w wodach baseno-podobnych w całym sprzęcie, gdzie uczymy się podstawowych umiejętności nurkowych. Cztery nurkowania w pełnym sprzęcie na wodach otwartych.

W trakcie przeszkolenia płetwonurek powinien
Posiąść wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające uczestnictwo w nurkowaniach rekreacyjnych bez jakiegokolwiek nadzoru, planować i przeprowadzać bezdekompresyjne nurkowania w wodach otwartych, przy współuczestnictwie drugiego płetwonurka - partnera.

Płetwonurek OWD PADI ma prawo
Nurkować z partnerem do głębokości 18 metrów mieszcząc się w limitach bezdekompresyjnych (Junior OWD do głębokości 12 metrów).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie