Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Meritum - Szkolenia i Doradztwo

ul. Nowobielańska 7, 96-100 Skierniewice
tel. (46) 833-41-47
www:   http://www.meritum24.eu
e-mail:   szkolenia@meritum24.eu

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1402 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- finanse
- rachunkowość
- prawo
- podatki

Meritum

Jesteśmy firmą szkoleniową organizującą seminaria z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego, rachunkowości, podatków i finansów. Naszym pomysłem na istnienie w branży szkoleniowej jest organizacja wysoko - specjalistycznych szkoleń branżowych prowadzonych przez najlepszych trenerów w kraju.

Specjalizujemy się w organizacji szkoleń zamkniętych, przygotowywanych i realizowanych na zlecenie jednej firmy. Podczas tego typu seminariów najpełniej realizowany jest cel, jaki przed sobą stawiamy, czyli dopasowanie programu szkoleniowego do potrzeb konkretnego zleceniodawcy.

Wybrane programy szkoleniowe: Prawo upadłościowe i naprawcze
Prawo upadłościowe i naprawcze jest trudnym aktem prawnym. Odwołuje się do wielu dziedzin prawa, co utrudnia osobom spoza kręgu prawniczego precyzyjne ogarnięcie problematyki.
Wykłady kierowane są zwłaszcza do przedsiębiorców, ich pracowników i wierzycieli oraz do tych, którzy pragną ustrzec się przed upadłością , zainteresowanych tym jak odzyskać swoje pieniądze oraz tych, którzy pragną skorzystać ze znajomości prawa naprawczego. Nowe Prawo upadłościowe i naprawcze, dostosowane do prawa unijnego, odpowiada na te i inne ważne pytania.

Wykładowca
Sędzia komisarz - przez wiele lat związany z Sądem Rejonowym wydz. Karnym w Koszalinie i Drawsku Pomorskim. Od 2002 roku Sędzia Sądu Gospodarczego wydziału do spraw Upadłościowych i Naprawczych.
Praktyk w zakresie prawa karnego oraz upadłościowego i naprawczego. Znawca przepisów i procedur dotyczących postępowania upadłościowego, układowego i prawa naprawczego oraz zagadnień na styku spraw gospodarczych i prawa upadłościowego. Bogate doświadczenie w zakresie szkoleń Syndyków i Nadzorców sądowych z ramienia Centrum Szkoleniowo – Informatycznego „Acta” oraz warsztatów i szkoleń organizowanych przez Centrum Szkolenia Kadr Alfa – Consulting Warszawa.
W zakresie tej tematyki prowadził szkolenia dla wielu przedsiębiorstw energetycznych m.in. w Koszalinie, Elektrociepłowni w Łodzi S.A., Zakładu Energetycznego Warszawa Teren, w Dąbkach (krajowe szkolenie Syndyków) i in. , jest współtwórcą publikacji z zakresu prawa upadłościowego wydawanych przez Stowarzyszenie Syndyków w Koszalinie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie