Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Au Pair Jobs - praca i nauka języków obcych
za granicą

Małgorzata Pinkowicz

ul. Modrzejowska 7, 41-200 Sosnowiec

www:   http://www.aupairpraca.com

Od 18-05-2016 odwiedzono tę wizytówkę 6176 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

Praca i nauka języka obcego za granicą!

- Anglia
- Niemcy
- Hiszpania
- Australia

Nauka języka obcego:

- angielski
- niemiecki
- hiszpański

Praca:

- Au Pair - opiekunka do dziecka

Au Pair Jobs to doświadczenie i bezpieczeństwo.

Au Pair Jobs to firma specjalizująca się w organizacji Światowego Programu Edukacyjnego Au Pair istniejącego w Europie od 1969 roku, którego celem jest wymiana językowa i kulturowa. Zapewniamy rodziny goszczące w kilku najczęściej wybieranych krajach: Anglia, Niemcy, Hiszpania i Australia.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w naszej branży. Poprzednio firma działała we Francji od 2009 do 2014 roku. Współpracujemy z najlepszymi biurami za granicą i każdego miesiąca od 15 do 20 kandydatek na miesiąc znajduje u nas zainteresowaną rodzinę. Znamy rodziny i odrzucamy te, które według nas nie będą dobrą rodziną goszczącą. Oferujemy prace blisko 200 opiekunkom każdego roku!

Wyjazd jako Au pair to okazja do podszlifowania języka obcego, jak również okazja do zwiedzenia ciekawych miejsc i poznania nowych ludzi.

Pobyt jako Au Pair to najtańsza i najskuteczniejsza forma nauki języka obcego umożliwiająca na codzienne konwersacje z rodziną i otoczeniem. Jest bezpiecznym pobytem za granicą, ponieważ au pair pozostaje pod nasza opieką, jak i samej rodziny. Zapewniamy również kontakt z innymi au pairs przebywającymi w Twoim regionie.

Nie jest zawierana umowa o pracę między opiekunką a rodziną, ale zwykła umowa. Prawo mówi nawet o listownym zaproszeniu jako wystarczającej formie przyjęcia opiekunki Au Pair. Otrzymujesz wynagrodzenie ustalone dla Au Pair w danym kraju. Ani rodzina ani au pair nie płacą podatków i składek na ubezpieczenie emerytalne czy chorobowe, które obowiązują już nianie mieszkające w danym kraju przyjęte na zasadzie umowy o pracę.

Obowiązki należące do Au Pair:
  • przygotowanie posiłku dla dziecka
  • zaprowadzenie dziecka i odebranie ze szkoły oraz zajęć pozalekcyjnych
  • branie udziału w jego zajęciach, wyjściach, pomoc przy odrabianiu pracy domowej
  • dbanie o ład i czystość jego pokoju jak i swojego, pomoc przy porządkach

Czas oczekiwania na wyjazd i podpisanie umowy z zainteresowaną rodziną to okres około 2 tygodni od akceptacji Twojej kandydatury przez nasze biuro. Rozmawiasz przez Skype z rodziną zainteresowaną Twoją kandydaturą. Otrzymujesz pełną informację o ofercie i proponowanym wynagrodzeniu (tzw. kieszonkowym). Umowa podpisywana jest na okres 4 miesięcy, minimalnie w zależności od Twojej dyspozycyjności i potrzeb danej rodziny.

Skontaktuj się z Nami jeśli lubisz pracę z dziećmi i potrzebujesz poprawić język angielski, hiszpański czy niemiecki.

Wymagane dokumenty:
  • formularze aplikacyjne
  • referencje lub zaświadczenie z opieki nad dzieckiem (praca, babysitting, praktyka, wolontariat, opieka nad młodszym rodzeństwem) napisane w języku polskim (my sami je tłumaczymy)
  • zdjęcie (z dziećmi którymi się zajmowałaś lub kuzynami)
  • zaświadczenie o niekaralności, które możesz zdobyć bezpłatnie z wysyłka na e-maila
  • zaświadczenie lekarskie (wypełnić na naszym formularzu)
  • list motywacyjny dla rodziny (w języku danego kraju)
  • kurs pierwszej pomocy (nieobowiązkowy ale mile widziany)

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Sposób aplikowania:
Prosimy o wysłanie CV bądź pełnej aplikacji drukując ją z naszej strony Internetowej.
Aplikacje prosimy wysłać pocztą na adres:

Au Pair Jobs Małgorzata Pinkowicz
ul. Modrzejowska 7
41-200 Sosnowiec

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>

Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie