Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Pozytywne Szkolenia Psów "Z Tarninowego Wzgórza"

ul. Zgody 75, 33-100 Tarnów
tel. kom. 606-406-110
www:   http://www.ztarninowego.ple-mail:   info@ztarninowego.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4912 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kurs psie przedszkole
- kurs podstawowego posłuszeństwa
- zaawansowane posłuszeństwo II stopień obility
- zaawansowane posłuszeństwo III stopień psie figle
- indywidualne szkolenia psa
- kurs trener bystrego ciapka
- warsztaty z dogoterapii
- warsztaty węchowe
- pies - pierwsza pomoc w nagłych wypadkach


W myśl kampanii społecznej Wychowuję nie tresuję moim celem jest pomoc właścicielom w wychowaniu szczęśliwego czworonoga, dobrze przygotowanego do życia w ludzkim świecie. Dla mnie ważniejsze jest dbanie o komfort psychiczny psa w jego szkoleniu, psie sporty traktuję jedynie jako ciekawy sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu – bez niepotrzebnego stresu tak wszechobecnego podczas każdej rywalizacji sportowej.

Podczas każdego szkolenia najważniejsze jest wzmacnianie więzi między psio-ludzką parą, opartego zrozumieniu psiego świata, ta więź ma terapeutyczne, emocjonalne oddziaływanie na człowieka – to szeroko rozumiana dogoterapia. Przed każdą edycją szkoleniową zapraszam na bezpłatny wykład JAKI JEST PIES - KAŻDY WIDZI: teoria uczenia się psa, jak pies postrzega świat - psie zmysły, komunikacja pies-pies, człowiek-pies; czyli wiedza kynologiczna w pigułce, tak ważna dla każdego właściciela psa.

Psie przedszkole - Zajęcia stanowią podstawę do budowania dobrej relacji z psem na długie lata wspólnego życia. Kurs trwa 8 - 40-minutowych sesji treningowych, podczas których kładę nacisk na to, by szczenię poprzez zabawę i pozytywną interakcję z przewodnikiem uczyło się skupiać uwagę i nawiązywać z nim kontakt. Zajęcia odbywają się na terenie ogródka socjalizacyjnego, w bezpiecznym dla szczenięcia ogrodzonym terenie wyposażonym w odpowiednie sprzęty treningowe: balansu ciała, świadomości łap, zabawki interaktywne, pod okiem instruktora ludzkiego i psiego nauczyciela - Bystrej, psa terapeutycznego. Przewidujemy również wyjścia w teren (socjalizacja w mieście, na terenie szkoły podstawowej, spacer w lesie). Kurs przeznaczony jest szczeniąt w wieku od 2 do 5 miesięcy.

Podstawowe Posłuszeństwo I stopień Mój Przyjaciel Pies - Celem kursu podstawowego posłuszeństwa jest zbudowanie wzajemnych pozytywnych relacji pomiędzy przewodnikiem i psem. Wychowanie psa na radosnego i zdyscyplinowanego przyjaciela jest najważniejsze. Oprócz nauki zachowań, ważnym składnikiem kursu jest eliminacja niepożądanych zachowań. Kurs obejmuje 8 godzinnych spotkań, podczas których przewiduję również zajęcia teoretyczne.

Zaawansowane Posłuszeństwo II stopień OBILITY - Najważniejszym celem kursu jest pogłębienie więzi, która łączy psa z przewodnikiem. Podczas ćwiczeń będziemy zwracać uwagę na takie szczegóły jak dokładność i szybkość wykonywania poszczególnych ćwiczeń, a także na kontakt psa z przewodnikiem. Kurs obejmuje 8 godzinnych spotkań zakończonych egzaminem wg regulaminu PT 1 lub Obedience 0, w zależności od propozycji grupy.

Zaawansowane Posłuszeństwo III stopień PSIE FIGLE - Kurs jest sprawdzeniem nabytych umiejętności przewodnika i psa, jest ich wspólną zabawą i rozrywką. Uczymy psa wielu ciekawych sztuczek, aby spożytkować jego energię i świetnie się bawić. Kurs obejmuje 8 godzinnych spotkań zakończonych egzaminem - przygotowanie krótkiego występu złożonego z kilku sztuczek.

Indywidualne szkolenia psa - Przygotowany jest dla psów z problemami w zachowaniu (agresja, lękliwość) lub dla osób dysponujących małą ilością wolnego czasu. Program szkolenia ustalany jest indywidualnie i obejmuje przeprowadzenie pełnego szkolenia psa lub naukę poleceń wskazanych przez przewodnika.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie