Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akro Soft - Dariusz Kordulasiński

ul. Bydgoska 90/1, 87-100 Toruń
tel. (56) 622-70-43, tel. kom. 609-773-654
www:   http://www.akrosoft.ple-mail:   akrosoft@akrosoft.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2492 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AKRO SOFT
Oferujr szkolenia z zakresu:

- moduł finansowo - księgowy
- moduł kadrowy - płacowy
- moduł handlowy

Firma AKRO SOFT jest obecna na rynku oprogramowania od początku 1998 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm, począwszy od sprzedaży oprogramowania, poprzez jego wdrożenia, dostarczanie sprzętu i sieci komputerowych, kończąc na łatwo dostępnym, profesjonalnym serwisie. Od 2001 roku jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Systemów Zarządzania SYMFONIA Premium oraz Symfonia Forte. W roku 2007 firma Akrosoft uzyskała status Autoryzowanego Partnera SAGE. Firmę tworzy zespół młodych, dynamicznych osób, dla których praca jest jednocześnie wyzwaniem oraz pasją.

Główny profil naszej działalności to wdrażanie i serwisowanie modułów wchodzących w skład Systemów Symfonia. Od początku istnienia firmy skupiliśmy się na wąskiej specjalizacji jaką jest oprogramowanie produkowane przez Matrix.pl. Zdobyte przez lata pracy doświadczenie, rozwijana wiedza praktyczna i teoretyczna, zapewnia naszym klientom serwis na najwyższym poziomie.

Pragniemy, aby oferowane przez nas usługi cechowała niekwestionowana jakość, rzetelność i niezawodność.

Nasza oferta obejmuje:

  • analizę potrzeb informatycznych firmy sprzedaż Systemów Zarządzania SYMFONIA pisanie niestandardowych raportów i zestawień integrowania Systemów z innym oprogramowaniem, import danych z poprzedniego programu księgowego
  • szkolenia z obsługi Systemów
  • opiekę po wdrożeniową
  • dostarczanie usług internetowych, tworzenie i utrzymywanie serwisów www
  • sprzedaż i instalację sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych
  • projektowanie i wykonawstwo lokalnych sieci komputerowych

Na życzenie przeprowadzamy bezpłatne prezentacje Systemów Symfonia w siedzibie firmy lub u klienta. Wyrażamy nadzieję, że oferta AKRO SOFT okaże się dla Państwa interesującą propozycją i zaowocuje długotrwałą współpracą.

Od 1 marca firma AKRO SOFT realizuje projekt pt. Programy Symfonia - droga do sukcesu zawodowego osób pracujących województwa kujawsko - pomorskiego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt obejmuje cykl bezpłatnych dwuetapowych szkoleń o trzech różnych profilach. Bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi Programu Symfonia o profilach Księgowym, Kadrowym oraz Handlowym poprzedzone zostaną szkoleniami ogólnymi z zakresu obsługi programów pakietu MS Office 2007 (Word, Excel). Wierzymy, iż uzyskanie przez uczestników aktualnej wiedzy i umiejętności z zakresu korzystania z programów Pakietu MS Office oraz obsługi Systemu SYMFONIA, pozwoli na wypełnienie luki kompetencyjnej osób pracujących w województwie kujawsko-pomorskim. Podniesienie kwalifikacji wpłynie na wzmocnienie potencjału rozwojowego regionu oraz umocnienie pozycji uczestników na rynku pracy.

Organizator przewiduje szkolenia w trybie dziennym, popołudniowym i weekendowym - w zależności od preferencji uczestników.

Projekt Programy Symfonia wychodzi naprzeciw osobom, które borykają się z następującymi problemami w miejscu pracy:
1. brak aktualnej, wystarczającej wiedzy i umiejętności z zakresu korzystania z komputera
2. obawa co do pozycji na rynku pracy
3. zaniżone poczucie własnej wartości i pewności siebie w związku z mało stabilną sytuacja na rynku pracy
4. brak pewności dalszego zatrudnienia
5. poczucie zagrożenia wykluczeniem technologicznym
6. potrzeba dopasowania się do wymagań pracodawcy

Uczestnicy bezpłatnych szkoleń otrzymają materiały szkoleniowe, serwis kawowy, ciepły posiłek oraz zwrot kosztów dojazdu. Podczas szkolenia każdy uczestnik ma do swojej dyspozycji komputer z zainstalowanym programem SYMFONIA, dzięki czemu nabywa praktyczne umiejętności.

CES to centra szkoleniowe zlokalizowane na terenie całego kraju, prowadzone przez Złotych Autoryzowanych Partnerów Sage, Autoryzowanych Partnerów oraz Filie Sage.
CES funkcjonuje aby dostarczyć Państwu wiedzy z zakresu obszarów funkcjonowania Systemów SYMFONIA na najwyższym poziomie.
CES posiada licencję wydaną przez centralę Sage Sp. z o.o. na prowadzenie działalności edukacyjnej w obszarach związanych z Systemami SYMFONIA oraz Autoryzowanych Trenerów.
W ramach CES jest prowadzona współpraca z ekspertami zewnętrznymi z zakresu finansów, prawa, zarządzania kadrami.

Zajęcia w CES z zakresu Systemów Symfonia, są przeprowadzane na różnych poziomach zaawansowania. Na życzenie użytkowników, prowadzimy również zajęcia indywidualne, których program jest przygotowywany zgodnie z oczekiwaniami użytkownika, a zajęcia odbywają się w jego siedzibie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie