Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Nurkowe "NOWA AMA"

ul. Batorego 20/362, 02-591 Warszawa
tel. (22) 825-04-49 tel. kom. 695-661-092
www:   http://www.nowa-ama.pl
e-mail:   biuro@nowa-ama.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1398 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAPRASZAMY

Firma Centrum Nurkowe Nowa AMA została założona w październiku 1997 roku przez doświadczonych instruktorów od wielu lat zajmujących się nurkowaniem i jego rozwojem w Polsce. Od początku działalności nowa szkoła nurkowania przyjęła założenie o dostosowywaniu programów nauczania do indywidualnych potrzeb klientów oraz warunków hydrologicznych specyficznych dla danego regionu. Aby centrum nurkowania mogło w pełni realizować i obsługiwać poszczególne etapy edukacji nurkowej w marcu 1999 obok szkoły został otwarty sklep nurkowy oferujący sprzęt zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Bardzo szybko specjalizacją sklepu stało się tworzenie ofert uwzględniających indywidualne preferencje klienta i charakter najczęściej wykonywanych przez niego nurkowań.

W roku 2000 firma jako druga w Polsce otrzymała od Komisji Działalności Podwodnej Certyfikat Jakości wyróżniający szkoły nurkowania o najwyższym poziomie szkoleń, zaplecza dydaktycznego, sprzedaży sprzętu, warunków socjalnych panujących w bazie nurkowej oraz organizacji wypraw nurkowych.

W roku 2000 firma jako druga w Polsce otrzymała od Komisji Działalności Podwodnej Certyfikat Jakości wyróżniający centra nurkowe o najwyższym poziomie szkoleń, zaplecza dydaktycznego, sprzedaży sprzętu, warunków socjalnych panujących w bazie nurkowej oraz organizacji wypraw nurkowych.

Do 2012 roku zrealizowano szkolenia dla ponad 3000 osób na wszystkie stopnie nurkowe oraz specjalizacje z zakresu nurkowania z wykorzystaniem nitroksu, nurkowania w suchych skafandrach, nurkowania na morzu i wrakach oraz nurkowania pod lodem. Dla bardziej doświadczonych nurków przygotowano zaawansowane programy technicznych nurkowań mieszankowych.

Centrum Nurkowe Nowa AMA specjalizuje się również w organizacji imprez motywacyjnych dla firm, w czasie których realizowany jest program podwodny z równoczesną aranżacją i wdrożeniem procesów integracyjnych w atmosferze nauki, twórczej rozrywki, zabawy i odpoczynku.
W 2012 zdecydowano całe swoje doświadczenie i zaangażowanie ulokować w dział sprzedaży sprzętu, serwisu, wypożyczalni, ubezpieczeń nurkowych, wyjazdów integracyjnych dla firm oraz indywidualnych wyjazdów turystycznych. Skoncentrowanie się tylko na wybranych działach pozwoliło osiągnąć w zakresie ich działania jeszcze większą skuteczność i możliwość sprostania najwyższym wymaganiom naszych klientów...

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie