Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych

Al. Mickiewicza 23, 28-100 Busko-Zdrój
tel. (041) 378-43-86
www:   http://zsti.pl
e-mail:   zsti@busko-zdroj.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4670 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 3 lata
przedmioty rozszerzone:

- informatyka, matematyka, j.angielski

TECHNIKUM 4 lata


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA 3 lata

- mechanik pojazdów samochodowych

TECHNIKUM UZUPEŁNIAJĄCE 3 lata
na podbudowie ZSZ


Wszyscy nauczyciele pracujący w pełnym wymiarze i zatrudnieni na czas nieokreślony posiadają pełne kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela na określonych angażem stanowiskach.

Duży procent nauczycieli podnosi swoje kwalifikacje, posiada ukończone dodatkowe studia podyplomowe. Wielu nauczycieli uzyskało stopień nauczyciela dyplomowanego.

Kadrę stanowią ludzie otwarci na zmiany, a w środowisku postrzegani jako przyjaciele ucznia, życzliwi wobec siebie oraz rodziców i wychowanków, dowodem niech będzie od lat rosnące zainteresowanie naszą szkołą i podnoszący się stopień organizacyjny.

BAZA SZKOŁY:

Budynek główny:

 • Szkoła posiada: sale dydaktyczne (w tym 3 w internacie), salę gimnastyczną oraz zespół obiektów sportowych: boisko do piłki ręcznej z możliwością tworzenia lodowiska w okresie zimowym, zastępczą salę gimnastyczną z siłownią w podziemiach internatu, kort tenisowy.
 • Szkoła posiada bibliotekę z dużym księgozbiorem opracowanym wg. programu komputerowego "MOL". W bibliotece zainstalowane są komputery ze stałym dostępem do Internetu przeznaczone dla uczniów.
 • Szkoła posiada trzy pracownie informatyczne z całodobowym dostępem do Internetu z każdego stanowiska oraz własny serwer internetowy. W pracowniach znajdują się komputery nowej generacji oraz urządzenia peryferyjne oparte na najnowszych technologiach informatycznych (projektor multimedialny, aparat cyfrowy, skanery, drukarki). Wszystkie komputery w szkole pracują w sieci z możliwością korzystania ze wspólnej bazy danych.
 • Pracownia rysunku technicznego jest bogato wyposażona w pomoce do rysunku oraz posiada stanowiska do komputerowego wspomagania projektowania, które składają się z komputera ze stałym dostępem do internetu, panel ciekłokrystalicznego do projekcji obrazu komputerowego na duży ekran oraz plotera do wykreślania rysunków technicznych. Opisane pracownie pracują w oparciu o licencjonowane oprogramowanie Windows XP, Office 2000, Novell, AutoCAD 2000.
 • Pracownia elektroniczna wyposażona jest w specjalistyczne przyrządy do pomiaru wielkości elektrycznych oraz pomoce dydaktyczne będące modułami symulującymi pracę różnych podzespołów elektronicznych, w tym również komputerowych.
 • Pracownia samochodowa dysponuje podzespołami umożliwiającymi uczniom zapoznanie się z budową i działaniem pojazdów samochodowych oraz technikami badań diagnostycznych. Pracownia techniczna umożliwia realizację programu z przedmiotów zawodowych w zakresie badania własności metali.
 • W szkole znajduje się szereg klasopracowni do nauczania języka polskiego, języków obcych, matematyki, fizyki, chemii, ochrony środowiska oraz przedmiotów zawodowych.

Warsztaty szkolne

Obszerny budynek z początku lat 80-tych o łącznej powierzchni szkoleniowo-produkcyjnej 1828 m2, zaś cała zabudowa zajmuje 4000 m2, podzielony na działy wyposażone w maszyny, urządzenia, przyrządy zgodne z wymaganiami programów nauczania przewidzianymi dla danych specjalności.

Dla zapewnienia prawidłowej realizacji zadań szkoleniowych poszczególne działy warsztatów wyposażone są w maszyny, urządzenia, przyrządy oraz pomoce dydaktyczne.

Internat

Obszerny budynek o łącznej powierzchni 3842 m2. Znajdują się w nim: jadalnia, kuchnia, pralnia, świetlice, gabinet lekarski i stomatologiczny, 4 pokoje gościnne oraz 50 sal mieszkalnych dla wychowanków.

W obiekcie znajdują się ponadto pomieszczenia administracyjno - biurowe, magazyny, stolarnia z zapleczem, pracownia krawiecka, pracownia samochodowa, siłownia.

W internacie prowadzona jest różnorodna działalność wychowawcza.

Działają sekcje:

 • sportowa,
 • higieniczno-gospodarcza,
 • stołówkowa,
 • samopomocy koleżeńskiej,
 • kulturalno-oświatowa.
Koła zainteresowań:
 • plastyczne,
 • kulinarne,
 • turystyczne,
oraz koło PCK i Klub Honorowych Dawców Krwi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie