Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Liceum Ogólnokształcące TEB Edukacja dla Dorosłych

w Lubinie

ul. Kopernika 16, 59-300 Lubin
tel./fax (76) 841-50-60
www:   http://www.lo.teb.ple-mail:   lubin@teb.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2590 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

- zaangażowana, wykwalifikowana kadra nauczycieli
- dla naszych słuchaczy organizujemy zajęcia sportowe oraz dodatkowe wykłady z przedstawicielami naszych partnerów
- wysoki poziom zajęć dydaktycznych
- nauka języków obcych
- przyjazne warunki kształcenia
- sympatyczna atmosfera
- szkolenia (Microsoft, Novell, Linux, Bielenda, Clarena, Matrix)
- słuchaczom informatyki umożliwiamy uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL

O nas

Szkoła działa od 2005 roku. Misją Towarzystwa Edukacji Bankowej SA jest tworzenie, dostarczanie i rozwój nowoczesnych, wysokiej jakości usług edukacyjnych, doradczych i marketingowych w celu podnoszenia konkurencyjności polskiej gospodarki. Przez ten czas wykształciliśmy wielu absolwentów, a nasza oferta edukacyjna, jak i zaplecze sprzętowe, systematycznie się powiększały. Stawiamy na dynamiczny rozwój placówki i z satysfakcją oferujemy naukę na przyszłościowych kierunkach zgodnych z trendami na rynku pracy. Umożliwiamy zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia w prawdziwie profesjonalnych warunkach.

LOKALIZACJA I DOJAZD

Dobra lokalizacja wpływa pozytywnie na komfort nauki naszych słuchaczy, dlatego też bezsprzecznym atutem naszej szkoły jest jej położenie. Budynek, w którym odbywają się wszystkie zajęcia, znajduje się przy ul. Niepodległości 31 (budynek II Liceum Ogólnokształcącego) w samym centrum miasta, zaledwie 10 minut od dworca PKS i przystanku busów. Do szkoły można bezproblemowo dotrzeć środkami komunikacji miejskiej. Szkoła dysponuje bezpłatnym parkingiem znajdującym się na tyłach budynku.

WYPOSAŻENIE

Do dyspozycji naszych słuchaczy oddajemy komfortowe sale wykładowe i profesjonalne pracownie specjalistyczne (m.in. komputerową, kosmetyczną, wizażu, masażu, farmaceutyczną). Te ostatnie są w pełni wyposażone w nowoczesną aparaturę i oprogramowanie (tj. DVD, kamery, rzutniki, projektory multimedialne), używane w profesjonalnych gabinetach, biurach oraz warsztatach. Dla wygody naszych słuchaczy wyposażyliśmy szkołę w automaty z napojami.

Wyposażyliśmy naszą szkołę w:
  • komputery połączone w sieć, która działa pod kontrolą systemu Novell NetWare z bezpłatnym dostępem do Internetu
  • najwyższej klasy sprzęt kosmetyczny, taki jak: łóżka kosmetyczne, kombajn 9-funkcyjny, stoliki do manicure'u, woskownica na puszkę, woskownica na 8 aplikatorów, podgrzewacz do parafiny, masażer do stóp, kombajn do paznokci, sterylizator UV, lampę SOLUX z filtrem niebieskim i czerwonym, peeling kawitacyjny, ultradźwięki
  • sprzęt w pracowni farmaceutycznej: chromatograf, refraktometr, spektrofotometry UV, VIS, polarymetr, pehametry, aparatura do destylacji, wirowania, suszenia, wagi analityczne i elektroniczne, łaźnia wodna, sterylizator powietrzny
  • sprzęt w pracowni masażu: 6 profesjonalnych łóżek-leżanek, drabinka, materace, masażery, fantomy, aparat do elektroterapii Galwan, Biomas

DOŚWIADCZENIE

Kilkanaście lat obecności na rynku i stałe podnoszenie poziomu kształcenia spowodowały, że obecnie jesteśmy jedną z najbardziej wiarygodnych instytucji oświatowych w kraju. Sekretem sukcesu TEB jest kadra pedagogiczna. Tworzą ją zarówno wykładowcy szkół wyższych z Uczelni Zawodowej Zagłębia Miedziowego w Lubinie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy, jak i wieloletni praktycy danych zawodów o uznanej reputacji, często prowadzący własną działalność gospodarczą.

To połączenie powoduje, że zajęcia w naszej szkole są naprawdę efektywne – przekazywana wiedza jest wysokiej jakości, a doświadczeni pedagodzy wiedzą, jak zainteresować słuchaczy oraz pomóc im wyzwolić maksimum posiadanego potencjału. Lata tradycji powodują, że posiadamy stale powiększające się grono partnerów biznesowych, z którymi współpracujemy na kilku płaszczyznach. Lokalnie współpracujemy m.in. z: Urzędem Miasta, Starostwem Powiatowym, Zespołem Opieki Zdrowotnej, Miedziowym Centrum Zdrowia, Galerią Cuprum, gabinetami kosmetycznymi, aptekami, gabinetami stomatologicznymi oraz wieloma innymi firmami.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie