Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3

ul. Świętego Jakuba 20, 55-050 Sobótka
tel. (071) 316-23-00
www:   http://www.pzs3.cba.ple-mail:   licsob@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4050 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

- humanistyczno-dziennikarska
- profil dziennikarsko-językowy

LICEUM PROFILOWANE

- usługowo-gospodarczy
- zarządzanie informacją


Szkoła postawiła na szeroką znajomość języków obcych i jako nieliczna z małych szkół przedstawiła uczniom bogaty wybór kształcenia językowego w czterech językach. Nasza młodzież zdobywa solidne podstawy języka angielskiego zarówno w systemie stacjonarnym jak i pozalekcyjnym na zajęciach kursowych szkoły "Poliglota". Ofertą dodatkową do wyboru, jako drugi język obcy, są języki: niemiecki i francuski. Ponieważ nasz kraj wywodzi się ze Słowian, wychodzimy z założenia, że absolwent liceum powinien również w stopniu podstawowym znać język rosyjski.

Liceum Ogólnokształcące przygotowało propozycję nauki w dwóch klasach:
profil humanistyczno - dziennikarski, przygotowujący uczniów do egzaminu maturalnego w zakresie podstawowym z wybranych przedmiotów, oraz w zakresie rozszerzonym z geografii i historii. Dodatkową atrakcją klasy są warsztaty dziennikarskie przybliżające tajniki pracy w mediach i reklamie oraz nauka trzech języków obcych: angielskiego i rosyjskiego w wersji obowiązkowej, do wyboru natomiast niemiecki lub francuski;
profil dziennikarsko - językowy, przygotowujący uczniów do egzaminu maturalnego w zakresie podstawowym z wybranych przedmiotów, oraz w zakresie rozszerzonym z języka niemieckiego i geografii. Dodatkową atrakcją klasy będą warsztaty językowe realizowane podczas wiosennych sesji wyjazdowych u naszego zachodniego sąsiada. Uczniowie uczą się w wersji obowiązkowej niemieckiego i rosyjskiego, do wyboru natomiast angielski lub francuski.

Liceum profilowane przygotowało propozycję nauki w klasach o dwóch specjalnościach:
profil usługowo - gospodarczy, przygotowujący uczniów do egzaminu maturalnego w zakresie podstawowym z wybranych przedmiotów, ponadto uczniowie zapoznają się z formami działalności usługowej, zasadami obsługi klienta, sposobami administrowania przedsiębiorstwem. Po ukończeniu tej klasy absolwenci mogą podjąć kształcenie w szkołach policealnych o podobnym profilu nadających kwalifikacje do wykonywania zawodu, lub szkołach wyższych oraz mogą otworzyć własną działalność gospodarczą w sektorze usług;
profil zarządzania informacją, przygotowujący uczniów do egzaminu maturalnego w zakresie podstawowym z wybranych przedmiotów, ponadto uczniowie zgłębiają tajniki wiedzy informatycznej, zapoznają się ze sposobami selekcjonowania i wyszukiwania informacji, tworzeniem stron internetowych. Po ukończeniu tej klasy absolwenci mogą podjąć kształcenie w szkołach policealnych o podobnym profilu nadających kwalifikacje do wykonywania zawodu lub szkołach wyższych.

NIE PRZEGAP SWOJEJ SZANSY !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie