Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Prywatne Liceum Ogólnokształcące "MAXIMA"

ul. Jana Styki 13, 71-138 Szczecin
tel. (91) 487-51-90
www:   http://www.maxima.edu.pl
e-mail:   maxima@maxima.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 10108 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
profil ogólny

- nowocześnie wyposażone sale
- wysokiej klasy sprzęt komputerowy
- mulitimedialne laboratoria
- duża liczba godzin pracy przy komputerze
- praktyki zawodowe

CENTRUM EDUKACYJNE

- kursy przygotowujące do egzaminów szkolnych
- wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów
- blisko stuprocentowa zdawalność na egzaminach


Kiedy szkoła MAXIMA stawiała swoje pierwsze kroki, ważne było dla nas nadać jej właściwy kierunek działania i rozwoju. Dlatego opracowaliśmy misję, według której nasza placówka funkcjonuje.

Właściwa edukacja krokiem w lepszą przyszłość naszych słuchaczy.

Dlaczego warto uczyć się w szkole MAXIMA?

Szkoła MAXIMA prowadzi działalność dydaktyczną od 2000 roku. Dzięki kreatywnemu i sprawnemu zarządzaniu szkoła dynamicznie się rozwija.

Słuchacze szkoły MAXIMA mają możliwość otrzymania stypendiów socjalnych i naukowych. Wystawiane są zaświadczenia ZUS i inne. Słuchacze z nieuregulowanym stosunkiem do służby wojskowej otrzymują odroczenie obowiązku służby wojskowej (zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami WKU). Poza tym słuchacze do 24 roku życia mają zagwarantowaną legitymację uprawniającą do ulgi na przejazdy. Do dyspozycji wszystkich jest biblioteka, czytelnia oraz bezpłatny i nieograniczony dostęp do Internetu.

Niewątpliwą zaletą nauki w szkole MAXIMA jest dogodny i szybki system nauki. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co dwa lub trzy tygodnie. Do zdobycia matury wystarczy 6 semestrów, natomiast nauka w szkole 2-letniej 4 semestry. Rok szkolny trwa 10 miesięcy (początek we wrześniu lub w lutym) i co ważne za okres wakacji nie jest pobierane czesne. Również nie ma dodatkowych opłat za egzaminy lub zaliczenia.

Szkoła prowadzi ożywioną współpracę z ośrodkami dydaktycznymi w kraju (np. Poznań, Wrocław, Warszawa). Poza tym organizuje praktyki zagraniczne we współpracy z renomowanymi firmami. Znaczna ilość słuchaczy studium praktykuje w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

O prestiżu placówki świadczy uznana kadra naukowa, bogata oferta edukacyjna oraz dobra baza lokalowa. Nowocześnie wyposażone w wysokiej klasy sprzęt komputerowy i multimedialne laboratoria zapewniają komfortowe warunki nauki.

Słuchacze szkoły MAXIMA mają wiele powodów do zadowolenia. Obok wysokiej jakości nauczania, cenią dobre warunki nauki. Podczas zajęć panuje kameralna, przyjazna atmosfera. Każdy wykładowca jest na bieżąco poddawany indywidualnej weryfikacji pod kątem skuteczności i prawidłowości realizacji programu nauczania.

Jednakże o sukcesie w nauce decyduje także własny wysiłek samego słuchacza. Wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz nacisk na naukę języków obcych obliguje słuchaczy do systematycznej i wytężonej pracy.

Przez mury szkoły przewinęło się około tysiąca słuchaczy. Część z nich podjęła studia na wyższych uczelniach w Polsce, jak również za granicą. Inni zdołali podjąć atrakcyjną pracę. Specjalnie dla absolwentów powołano biuro karier, które przygotowuje ich do aktywnego poszukiwania pracy. Dodatkowo szkoła współpracuje z pracodawcami, którzy informują słuchaczy o atrakcyjnych ofertach pracy.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie