Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców XXL

ul. Lubelska 28, 24-200 Bełżyce
tel. kom. 721-825-328, 665-280-355
www:   http://oskxxl.pl
e-mail:   lukasz_kijewski@tlen.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2835 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kurs prawa jazdy kategoria B
- jazdy doszkalające
- szkolenia dodatkowe


Ośrodek Szkolenia Kierowców XXL to dobrze znana szkoła jazdy w Bełżycach. Nasze biuro znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta. Każdemu uczestnikowi kursu zapewniamy profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego oraz uczymy jak sprawnie i dynamicznie poruszać się po współczesnych drogach. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych instruktorów oraz wykładowców. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala na prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie. Sale wykładowe naszego Ośrodka wyposażone są w nowoczesny sprzęt oraz niezbędne pomoce dydaktyczne, które ułatwiają przyswajanie wiedzy oraz sprawiają, że nauka staje się prawdziwą przyjemnością.

Kurs prawa jazdy kat. "B" składa się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej.

Część teoretyczna to 30 godzin (lekcyjnych - 45 min) wykładów zakończonych egzaminem wewnętrznym. Nasi kursanci mają do dyspozycji profesjonalnie i nowocześnie przygotowaną salę wykładową.

Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze. Dysponujemy jednym z najlepszych programów służących do nauki zasad ruchu drogowego. Dzięki niemu w szybki i przyjemny sposób zdobędziesz wiedzę niezbędną do zaliczenia egzaminu wewnętrznego a następnie państwowego. W razie nieobecności w zajęciach, bez problemu nadrobisz zaległości w domu, korzystając z materiałów szkoleniowych, wliczonych w cenę kursu. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek niejasności nasz instruktor służył będzie pomocą na kolejnych zajęciach.

Kolejną częścią kursu są zajęcia praktyczne. Składają się one z 30 godzin (zegarowych - 60 min.) jazd zakończonych, podobnie jak zajęcia teoretyczne egzaminem wewnętrznym. Jedną z najważniejszych kwestii w tej części kursu jest pojazd jakiego używa szkoła. Konieczne jest, aby był to taki sam samochód jak ten, na którym przeprowadza się egzamin w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego, czyli SKODA FABIA.

Sam samochód nie wystarczy jednak aby odpowiednio przygotować się do egzaminu państwowego. Kolejną niezwykle istotną kwestią są instruktorzy, którzy będą uczyć nas jak poprawnie poruszać się w ruchu drogowym. Cała nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców. Dzięki temu doskonale znamy trasy egzaminacyjne, najczęściej wykonywane manewry na egzaminach państwowych oraz miejsca wymagające szczególnej uwagi, a często odwiedzane przez egzaminatorów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie. Nasi instruktorzy zapoznają Cię z każdym z wyżej wymienionych elementów, tak żebyś bez problemu poradził sobie w każdej sytuacji na egzaminie państwowym. Cały kurs odbywał będzie się w przyjemnej i przede wszystkim profesjonalnej atmosferze.

Naszą misją jest przygotowanie każdego kursanta w takim stopniu, aby zdał egzamin państwowy już za PIERWSZYM RAZEM oraz swobodnie, pewnie i bezpiecznie poruszał się po współczesnych drogach!

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie