Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Best"

ul. Koszalińska 2, 77-300 Człuchów
tel. kom. 608-055-583, 516-165-710
www:   http://www.oskbest.ple-mail:   osk.best@interia.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4691 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kurs prawa jazdy kategoria A
- kurs prawa jazdy kategoria B, B+E
- kurs prawa jazdy kategoria C, C+E
- kurs prawa jazdy kategoria D
- kurs prawa jazdy kategoria T
- jazdy doszkalające


Ośrodek Szkolenia Kierowców "Best"
Z pewnością zdajesz sobie sprawę, iż posiadanie prawa jazdy jest w dzisiejszych czasach sprawą kluczową. Coraz częściej prawo jazdy figuruje na listach wymagań pracodawców, ułatwia życie, pozwala zaoszczędzić cenny czas i pieniądze, czyni nas niezależnymi.

Dlatego prowadzone przez nasz ośrodek zajęcia teoretyczne nie tylko poszerzą Twoją wiedzę na temat przepisów Kodeksu Drogowego, ale również przygotują Cię do prawidłowego ich przestrzegania. Oprócz tego oferujemy zajęcia praktyczne, które pozwolą Ci pozytywnie zdać egzamin, a co najważniejsze nauczą samodzielnej jazdy i radzenia sobie na polskich drogach.

Zajęcia teoretyczne (30 godzin) - Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonego wykładowcy przy pomocy technik multimedialnych. Każdy kursant otrzymuje od nas za darmo Vademecum Sukcesu Kursanta (podręcznik kierowcy kat. A/B, testy na CD, notatnik kursanta, znaki i sygnały drogowe, nowe testy dla kierowców kat. A/B wraz z komentarzami, punkty kontrolne pojazdów). Istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach teoretycznych dowolną ilość godzin ponad wymagane programem, ewentualnie konsultacji z wykładowcą bez żadnych dodatkowych opłat. Szkolenie w zakresie ratownictwa przedmedycznego przeprowadza w formie wykładów oraz ćwiczeń wykwalifikowany ratownik medyczny. Dojazd na egzamin do Piły w cenie kursu.

Zajęcia praktyczne (30 godzin) - Nauka jazdy w naszym ośrodku odbywa się od poniedziałku do soboty od 6.00 do 20.00. Istnieje możliwość jazd indywidualnych także w niedziele oraz dni wolne od pracy. Terminy jazd ustalają kursanci!

Egzamin wewnętrzny - Składa się z części teoretycznej i praktycznej, a jego pomyślne zakończenie jest warunkiem uzyskania zaświadczenia o ukończeniu kursu. Nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin wewnętrzny.

Badania lekarskie - Zapewniamy dojazd na badania lekarskie.

Kurs doszkalający dla kierowców - Oferta skierowana jest do posiadających prawo jazdy, lecz nie czujących się pewnie za kierownicą. Szkolenia przeprowadzamy na samochodach ośrodka lub samochodzie klienta.

Nasza sala wykładowa posiada 35 miejsc - Przy prezentacji wykładów korzystamy z: projektora multimedialnego, odtwarzacza DVD, telewizora. Miejsce wykładów wyposażone jest w: plansze ścienne, tablice z markerami, tablice magnetyczne ze skrzyżowaniami, modele pojazdów.

Oferujemy ponadto jazdy doszkalające dla osób posiadających już prawo jazdy, które czują się niepewnie za kierownicą. Mile widziane są osoby, które mają długoletnią przerwę w prowadzeniu samochodu.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie