Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
F1 - Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Rynek 22, 33-200 Dąbrowa Tarnowska
tel. kom. 533-633-933
www:   http://www.oskf1.pl
e-mail:   f1biuro@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4456 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OSK F1 ZAPRASZA

- kursy prawa jazdy kat. A
- kursy prawa jazdy kat. B, B+E
- kursy prawa jazdy kat. C
- wszystkie materiały dydaktyczne gratis
- płatność również w ratach 0%
- jazdy dodatkowe
- jazdy doszkalające

Ośrodek Szkolenia Kierowców (OSK) F1 to jeden z najnowocześniejszych ośrodków nauki jazdy w Małopolsce, gdzie zatrudnieni są instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Przekłada się to na bardzo dobre wyniki zdawalności za pierwszym razem. Jesteśmy szkołą, w której instruktorzy to osoby bardzo cierpliwe, nigdy nie podnoszą głosu, a przede wszystkim doskonale znają zasady techniki kierowania oraz przepisy ruchu drogowego.

Dbamy o to, aby atmosfera w czasie praktyk była bezstresowa tak abyś mógł czerpać z jazdy samochodem maksimum przyjemności, a relacje kursant-instruktor opierały się na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu.

To Ty decydujesz kto będzie Twoim instruktorem, a w czasie trwania kursu, zawsze masz możliwość jego zmiany. Większość naszych kursantów egzamin teoretyczny i praktyczny zdaje za pierwszym razem, przez co oszczędzają na kolejnej opłacie egzaminacyjnej i nie traci czasu na jazdy dodatkowe.

Do Twojej dyspozycji jest jeden z wielu naszych samochodów które są zawsze czyste i pachnące.
Cenimy
Twój komfort jazdy dlatego nasze samochody posiadają najbogatsze możliwe wyposażenie m.in klimatyzację automatyczną, szyberdach, komfortowe podgrzewane fotele, 6 poduszek powietrznych oraz wysokiej klasy nagłośnienie.

Nasze indywidualne podejście do każdego z kursantów przyniosło nam wiele sukcesów m.in możemy pochwalić się jednym z najwyższych wskaźników zdawalności oraz rzeszą zadowolonych kursantów.

Biuro mieści się na ul. Rynek 22 w Dąbrowie Tarnowskiej (naprzeciwko Taxi) i tam możecie uzyskać wszelkie informacje oraz zapisać się na kurs.

Wykłady odbywają się w nowo wybudowanym budynku Centrum Osiedlowego na ul. Spadowej 8 w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie również możecie zapisać się na kurs.

Plac manewrowy znajduje się przy ulicy Żabieńskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. Plac jest identycznych wymiarów jak plac na egzaminie państwowym. Dodatkowo istnieje możliwość abyśmy wynajęli dla Ciebie plac manewrowy w ośrodku egzaminacyjnym.

Jazdy praktyczne odbywają się po drogach miasta Tarnowa. Często ćwiczone są skrzyżowania, ronda i ulice te same, co na egzaminie państwowym. Dlatego w dniu egzaminu nasz kursant czuje się oswojony z drogą oraz czuje się pewnie, komfortowo i najczęściej zdaje za pierwszym razem egzamin państwowy. Szczególny nacisk kładziemy na przemieszczanie się trasami, które są najczęściej wybierane na egzaminie państwowym. W przeciwieństwie do innych lokalnych szkół nauki jazdy, szukających oszczędności wszędzie, 60 minut każdej Twojej jazdy w całości przeznaczamy na jazdę samochodem. U nas możesz mieć pewność, iż instruktorzy nie będą załatwiać swoich prywatnych spraw w trakcie szkolenia oraz, że będą skupieni tylko i wyłącznie na Tobie.

Szkolimy bezpiecznie
Z nami nauczysz się jeździć bezpiecznie, poznasz trasy egzaminacyjne i przekonasz się, że jazda samochodem wcale nie jest taka trudna, nauczymy Cię jak zostać kierowcą, który widzi i rozumie ruch drogowy z wielu perspektyw.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie