Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "L-Star"

ul. Czarnoleska 19/21, 26-600 Radom
tel. (48) 331-81-81, tel. kom. 508-316-808
www:   http://www.l-star.pl
e-mail:   biuro@l-star.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2991 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OSK "L-STAR" OFERUJE:

- kurs prawa jazdy kategoria B
- kursy doszkalające
- jazdy doszkalające

Ośrodek Szkolenia Kierowców "L-Star" na rynku działa od 2008 roku. Od czasu do chwili obecnej wyszkoliliśmy ponad 1000 osób.
Nasza szkoła jazdy zapewnia bezstresowy przebieg szkoleń, który ułatwia osiągnięcie sukcesu na egzaminie państwowym i późniejsze poruszanie się pojazdami po drogach polskich i nie tylko. Staramy się nie tylko jak najlepiej przygotować każdego kursanta do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim pomagamy stać się kierowcą z prawdziwego zdarzenia, który czerpie przyjemność z prowadzenia auta będąc w pełni świadomym uczestnikiem ruchu drogowego.

Specjalizujemy się w szkoleniu kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B. Oferujemy również jazdy doszkalające i dodatkowe dla osób posiadających prawo jazdy, jak i dla tych, którzy do egzaminu chcą się przygotować jeszcze lepiej.

Rekomendacje, wysoka zdawalność, opinie byłych kursantów - to właśnie na tych elementach powinieneś polegać wybierając szkołę prawa jazdy. To właśnie one składają się na to, o co staramy się najbardziej - reputację.

Dzięki dobrej reputacji większość naszych kursantów jest "z polecenia". Naszą reklamą nie są spoty w radiu, plakaty czy tony ulotek – naszą reklamą są ludzie: usatysfakcjonowani, zadowoleni, wykazujący się właściwą znajomością przepisów drogowych i ponadprzeciętną umiejętnością kierowania. Tak właśnie wyglądają byli kursanci szkoły jazdy L-Star.

Jako jedyni spośród radomskich szkół jazdy podajemy do publicznej wiadomości wyniki zdawalności naszych kursantów. Warto wiedzieć, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu przygotowuje co pół roku zestawienie zdawalności szkół jazdy. Od drugiej połowy 2009 roku dzięki mediom są one przedstawiane w postaci rankingów. Do tej pory powstały cztery takie rankingi radomskich szkół jazdy.

W trzech z nich zajęliśmy pierwsze miejsce, w jednym drugie.

Jest to dla nas ogromny sukces i pewność, że nasze metody nauczania są właściwe i efektywne. Z kolei dla osób, które chcą się zapisać na prawo jazdy w L-Starze to gwarancja dobrego wyboru.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie