Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Szkoleniowo Integracyjne Klaudia Podkalicka Team Management

ul. Plac Orła Białego 1/16 , 70-562 Szczecin
tel. kom. 501-170-029
www:   http://www.klaudiapodkalicka.com/kontakt,1/
e-mail:   biuro@abj-podkalicki.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6493 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM SZKOLENIOWO INTEGRACYJNE
"PRO-DRIVING-TEAM PODKALICKI"

- doskonalenie techniki jazdy
- kształcenie w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przygotowanie uczestników ruchu do profesjonalnego, bezpiecznego korzystania z dróg
- kształcenie w celu uzupełnienia wiedzy ogólnej i specjalistycznej osób, które posiadają prawa jazdy i wykonują zawody związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym

Motoryzacyjne Centrum Szkoleniowo Integracyjne "PRO-DRIVING-TEAM PODKALICKI" zrzeszone jest jako członek Rady Programowej, Polskiego Stowarzyszenia Motorowego Doskonalenia Technik i Bezpieczeństwa Jazdy, powstałego z inicjatywy Sobiesława Zasady i realizującego wspólnie z innymi szkołami w Polsce program "Fleet Safety – bezpieczne auto firmowe".

Niewątpliwie samochód dla kierowcy w firmie jest jego stanowiskiem pracy, a samo prowadzenie pojazdu łączy się ściśle z procesem pracy, który wykonuje. Biorąc pod uwagę analizę przyczyn wypadków, kolizji i innych zdarzeń na drogach oraz doświadczenia z dotychczasowych działań na rzecz minimalizacji tych zagrożeń, Akademia Bezpiecznej Jazdy Pro Driving Team proponuje program, którego podstawą jest doskonalenie techniki jazdy, połączone ze szkoleniem teoretycznym, zawierającym elementy szeroko rozumianej kompleksowej problematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zgodnie z założeniami „Fleet Safety” koncentrujemy się na nauczaniu defensywnego, rozważnego stylu jazdy, dostosowując program do specyfiki pracy kierowców przystępujących do szkoleń.

Biorąc pod uwagę różny charakter zapotrzebowania zleceniodawców, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i wymaganiom, dysponując specjalnie przygotowanym autodromem o świetnej lokalizacji, położonym w Szczecinie, przy al. Wojska Polskiego 237a (tor kartingowy), Centrum jest przygotowane na organizację imprez o charakterze szkoleniowym (Akademia Bezpiecznej Jazdy) oraz integracyjno-szkoleniowym.

Centrum proponuje także wykorzystanie lokalizacji toru i zainteresowania mieszkańców Szczecina licznie przybywających na przeprowadzane przez nas na terenie obiektu i miasta imprezy sportowo-rekreacyjne, do promocji Państwa Firmy.

Biorąc pod uwagę analizę przyczyn wypadków, kolizji i innych zdarzeń na drogach oraz doświadczenia z dotychczasowych działań na rzecz minimalizacji tych zagrożeń, centrum proponuje program, którego podstawą jest doskonalenie techniki jazdy, połączone ze szkoleniem teoretycznym, zawierającym elementy szeroko rozumianej kompleksowej problematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zgodnie z założeniami "Fleet Safety" koncentrujemy się na nauczaniu defensywnego, rozważnego stylu jazdy, dostosowując program do specyfiki pracy kierowców przystępujących do szkoleń.

Celem programu nauki bezpiecznej jazdy jest:
  • istotne zmniejszenie udziału przeszkolonych osób i kierowanych przez nich pojazdów w wypadkach i kolizjach drogowych
  • podniesienie i poszerzenie umiejętności właściwego i szybkiego reagowania w sytuacjach ekstremalnego zagrożenia – poślizg, konieczność gwałtownego hamowania, nagłego ominięcia przeszkody
  • zwiększenie ogólnego komfortu poczucia bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie