Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Nauki Jazdy L KWADRAT

Al. Wojska Polskiego 69, 70-478 Szczecin
tel. kom. 501-211-101
www:   http://lkwadrat.com.pl
L KWADRAT na Facebooku
e-mail:   lkwadratgrupa@gmail.com
Liczba odwiedzin od 15.01.2016: 10330 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

KURSY KAT. B

- kurs podstawowy
- kurs rozszerzony
- kurs ekspresowy - czas realizacji
  ok. 1 miesiąc

- kurs VIP - czas realizacji ok. 1 miesiąc,
  wykłady uzupełniające, jazda z dojazdem
  do klienta

- jazdy dodatkowe - szkolenie
  uzupełniające

- jazda próbna na placu manewrowym

Nasza dewiza: Skutecznie ale bezstresowo!

Kim jesteśmy?

Ludzie dokonują wyboru szkoły zgodnie ze swoimi potrzebami i preferencjami, biorąc pod uwagę różne rzeczy. Są też różne szkoły nauki jazdy – większe, mniejsze, lepsze, gorsze. Nie będziemy oceniali naszej konkurencji, a czasami naszych partnerów biznesowych.

Zachęcamy jednak gorąco do skorzystania z usług szkoły L KWADRAT. Jesteśmy szkołą która specjalizuje się tylko w kursach kat. B. Nie prowadzimy naboru kursantów ponad nasze możliwości czasowe, przez co możemy każdym kandydatem na kierowcę zająć się rzetelnie. Daje to wymierne efekty w postaci dużej zdawalności naszych kursantów.
 • Dobra Szkoła to dobrzy instruktorzy: W L KWADRAT wiemy, że połowa sukcesu to dobry instruktor. U nas pracują tylko dobrzy instruktorzy – są cierpliwi, nie podnoszą głosu, na pewno nie krzyczą – w nauce jazdy są profesjonalni. Mają duże doświadczenie i wiedzę fachową, a przekazują ją w sposób przystępny i dopasowany indywidualnie do osobowości, predyspozycji i temperamentu kursanta.
 • Jesteśmy ekspertami: Nasi instruktorzy to pasjonaci ruchu drogowego. Są na bieżąco z kodeksem drogowym, ze wszystkimi zmianami w kodeksie drogowym, ale i na bieżąco ze zmianami organizacji ruchu jakie dokonują się na ulicach naszego miasta. Są ekspertami z zakresu przepisów ruchu drogowego, ekspertami techniki jazdy, ale również są znakomicie przygotowani z metodyki prowadzenia zajęć, psychologii, dydaktyki. Wszyscy nasi instruktorzy to nauczyciele z pełnym przygotowaniem pedagogicznym. Mają odpowiednie, kulturalne podejście do kursanta, są zdyscyplinowani, kulturalni, życzliwi i profesjonalni.
 • Zależy nam na Was: Jesteście dla nas ważni. Każdy nowy kierowca, każdy zdany egzamin jest dla nas dużą satysfakcją. Absolwenci szkoły nauki jazdy L KWADRAT są dobrymi kierowcami, bezpiecznie poruszają się w ruchu ulicznym. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas ważne i liczymy na polecenie szkoły L KWADRAT innym kandydatom na kierowców- rodzinie, znajomym.

Jak uczymy?

 • Bez zbędnego stresu! Rozumiemy, że pierwsze kroki za kierownicą mogą być dla Ciebie stresujące. Dołożymy wszelkich starań by ten stres zniwelować czy wręcz usunąć. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego kursanta. Jesteśmy specjalistami i stosujemy sprawdzone metody postępowania w procesie uczenia.

 • Jeździć może każdy. W naszej szkole uczą się zupełnie początkujący, tacy którzy nigdy nie mieli styczności z autem, nigdy nie siedzieli „za kółkiem”. W szkole L KWADRAT uczymy zarówno młodzież nawet przed osiągnięciem 18 lat jak i osoby 60+ i starsze. I wszystko z sukcesami.

 • Szkolenie teoretyczne. Szkolenie z teorii prowadzone jest w czystych i przestronnych salach wykładowych w pełni wyposażonych w techniczne środki nauczania. Prowadzimy wykłady w oparciu o nowoczesny system multimedialny VADEMECUM WYKŁADOWCY (SPS). W założeniu programowym przewidziany jest kurs 30 godzinny. Nie ograniczamy się do tego minimum. Nasi kursanci mogą uczestniczyć w zajęciach bez ograniczeń. Jesteśmy również do dyspozycji na indywidualnych konsultacjach – również bez ograniczeń. Naszym kursantom możemy również zaproponować kursy multimedialne przez internet.

 • Szkolenie praktyczne. Przeprowadzane jest na samochodach takich jak w WORD Szczecin (HYUNDAI i20). Szkolenie odbywa się na placu manewrowym i na trasach egzaminacyjnych na terenie miasta. Auta są zawsze sprawne i zadbane. Terminy jazd zawsze są dopasowane do dyspozycyjności kursanta, bez zbędnych przerw tak aby kurs był jak najbardziej efektywny i możliwie krótki.

Z NAMI POZNASZ WSZYSTKIE TAJNIKI TRAS EGZAMINACYJNYCH!

Sprawdź się, sprawdź nas – lekcja próbna. Jeżeli masz jakieś obawy że nie podołasz i jesteś niezdecydowany/a możesz przed przystąpieniem do kursu skorzystać z lekcji próbnej na placu manewrowym.

Co nas wyróżnia

Bardzo ważna jest dla nas jakość naszych usług. To w końcu od tego zależy powodzenie przedsięwzięcia jakim jest szkoła nauki jazdy. Wysoka jakość naszych usług przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Chcemy to osiągnąć przez:
 • sprawne i czyste auto
 • szybkie terminy jazd
 • wiesz za co płacisz – zawsze pełne godziny jazd
 • jazdy po trasach egzaminacyjnych
 • instruktorzy myślą tylko o kursancie
 • nic nie przepada

Dlaczego my?

 • zawsze utrzymana wysoka jakość kursu
 • wiemy jak zdać egzamin państwowy
 • masz zawsze w nas oparcie
 • dodatkowe bezpłatne zajęcia
 • nie tylko trasy egzaminacyjne
 • jasne zasady – bez ukrytych kosztów, opłat dodatkowych
 • przy wpłacie od razu całej kwoty za kurs - dodatkowa godzina jazdy gratis


Szkołę Nauki Jazdy wybierasz raz. To musi być dobry wybór!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie