Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Auto Szkoła Strefa-L

ul. Marsa 134, 04-470 Warszawa
tel. (22) 353-17-70
www:   http://www.strefa-l.pl
e-mail:   strefa-l@strefa-l.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1556 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AUTO SZKOŁA STREFA-L

- kurs prawa jazdy kategorii A
- kurs prawa jazdy kategorii B
- kurs rozszerzony
- szkolenie dodatkowe teoretyczne
- szkolenie dodatkowe praktyczne

O Nas
Auto Szkoła STREFA-L została założona przez instruktorów z dużym doświadczeniem z zakresu kierowania pojazdem, jak również szkolenia przyszłych kandydatów na prawo jazdy. Od początku naszego istnienia główny nacisk kładziemy na solidne przygotowanie przyszłych uczestników ruchu drogowego i mamy w tym doskonałe osiągnięcia.

Zapewniamy miłą atmosferę, zarówno podczas zajęć teoretycznych, jak i praktyki, dzięki czemu sytuacje stresowe rozładowywane są na miejscu i nie zniechęcają do dalszej nauki.

Program szkolenia przygotowany został w taki sposób, aby kursant sukcesywnie zapoznawał się z zasadami ruchu drogowego, techniki kierowania pojazdami, ich eksploatacji oraz udzielania pierwszej pomocy.

Naszym priorytetem jest przeprowadzenie szkolenia w taki sposób, aby kursant nie tylko zdał egzamin państwowy, ale także bez zbędnego stresu mógł samodzielnie poruszać się w "miejskiej dżungli" Dlatego każdego kursanta traktujemy indywidualnie i do jego możliwości dopasowujemy przebieg procesu dydaktycznego.

Nasi instruktorzy to dobrze wyszkoleni młodzi ludzie, którzy z entuzjazmem i dużym zaangażowaniem traktują swoją pracę, dzięki czemu przynosi ona wymierne rezultaty.

Dysponujemy własnym, utwardzonym placem manewrowym o powierzchni 400 m2 usytuowanym nieopodal ośrodka egzaminacyjnego na Targówku. Trzy pasy ruchu do jazdy przodem i tyłem odpowiadają wymogom egzaminacyjnym. Ponadto drugi utwardzony plac manewrowy z pełnowymiarowym "łukiem" znajduje się bezpośrednio na terenie naszego ośrodka w Marysinie Wawerskim.

Ośrodek wyposażony jest w niezbędny sprzęt i materiały dydaktyczne, służące lepszemu i szybszemu przyswojeniu potrzebnej kierowcy wiedzy.

W Auto Szkole Strefa-L kursanci uczą się jazdy samochodami Toyota Yaris (taki sam model auta obowiązuje na egzaminie państwowym w Warszawie). Wszystkie nasze auta są fabrycznie nowe i wyposażone w klimatyzację. Zajęcia praktyczne na kategorię A odbywają się na motocyklu Yamaha YBR 250 (rok produkcji 2009), czyli modelu, na którym prowadzony jest egzamin państwowym w Warszawskim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Nasi kursanci w ramach zajęć praktycznych poruszają się po Warszawie i okolicach z uwzględnie-niem tras egzaminacyjnych, dzięki czemu stres związany z nieznajomością terenu podczas egzaminu udaje się w znacznym stopniu ograniczyć. Ponadto w naszym ośrodku możesz liczyć na pomoc instruktorów w kwestiach organizacyjnych i formalno-prawnych, związanych z zapisem na egzamin.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie