Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Zachodni

al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa
tel. (22) 823-19-40, fex (22) 823-19-40
www:   http://oskzachodni.pl
e-mail:   biuro@oskzachodni.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1872 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY

- kurs prawa jazdy kat B
- kurs prawa jazdy kat C
- kurs prawa jazdy kat C+E
- kurs prawa jazdy kat D
- szkolenie okresowe dla kierowców zawodowych.
- kwalifikacja wstępna
- kursy ADR
- kursy przewóz osób (TAXI)
- obsługa tachografu cyfrowego + czas pracy kierowcy
- ekonomiczna jazda pojazdem ciężarowym i autobusem

Instruktorzy i wykładowcy w szkole to wysokiej klasy specjaliści z bardzo dużą praktyką. Cechuje ich wysoka kultura osobista oraz spokój, opanowanie i wyrozumiałość dla naszych kursantów. Dbamy o nasz rozwój i stałe poszerzanie wiedzy poprzez udział w szeregu kursach, szkoleniach i wykładach organizowanych przez instytucje i organizacje zajmujące się problematyką ruchu drogowego, transportu oraz motoryzacji w Polsce i na Świecie.

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Zachodni" powstał w lutym 2006 roku jako firma szkoląca kandydatów na kierowców kategorii "B", "C", "C+E" oraz "D" prawa jazdy.
Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, a instruktorzy oraz wykładowcy z długoletnim stażem i doświadczeniem zawodowym gwarantują najwyższą jakość naszych szkoleń potwierdzoną bardzo wysoką zdawalnością naszych kursantów na egzaminach na prawo jazdy.

W 2007 roku rozpoczęliśmy szkolenia dla kierowców zawodowych w zakresie kursów na przewóz rzeczy oraz kursów na przewóz osób. Od tego czasu specjalizujemy się przede wszystkim w szkoleniach kierowców zawodowych.

Od maja 2009 rozpoczęliśmy, zgodnie z dyrektywami unijnymi szkolenia okresowe dla kierowców zawodowych posiadających prawo jazdy kategorii "D" a od stycznia 2010 r. szkolenia okresowe dla kierowców posiadających kategorię "C" prawa jazdy. Prowadzimy również szkolenia kwalifikacji wstępnej dla "świeżo upieczonych" kierowców kategorii "D" oraz "C".

Od sierpnia 2009 uzyskaliśmy uprawnienia i rozpoczęliśmy prowadzenie szkoleń na przewóz towarów niebezpiecznych ADR.

Badania lekarskie
Dla kierowców oraz kandydatów na kierowców proponujemy wykonanie badań przez lekarza uprawnionego do badania kierowców oraz lekarza medycyny pracy.

Badania psychotechniczne
Dla kierowców oraz kandydatów na kierowców zawodowych proponujemy wykonanie badań psychotechnicznych w terminach dogodnych dla kursantów

KURS ADR

Kursy ADR obowiązany jest odbyć każdy pracownik zaangażowany w transport i magazynowanie towarów niebezpiecznych tacy jak kierowcy, magazynierzy, spedytorzy, osoby biorące udział w załadunku i rozładunku, pracownicy transportu wewnętrznego itp.

Kursy kierowców organizowane są w oparciu o nowe rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 15 września 2005 r. w sprawie kursów dokształcających dla kierowców przewożących towary niebezpieczne. Uwzględniono w nim wymagania określone w umowie ADR oraz konieczność prawidłowego przygotowania kierowców do przeciwdziałania zagrożeniom związanym z przewozem towarów niebezpiecznych. Nowe rozporządzenie zostało wydane na podstawie art. 18 ust. 2 ustawy z dnia 28 października 2002 r. o przewozie drogowym towarów niebezpiecznych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie