Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Trik"

Grójecka 22/24/39, 02-301 Warszawa
tel. kom. 503-151-750
www:   http://www.trik.waw.pl
e-mail:   info@trik.waw.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1604 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "TRIK"

- kurs prawa jazdy kategorii B
- Kurs super-przyspieszony (teoria w 3 dni!)
- jazdy doszkalające

Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem kursantów do zdania egzaminu na prawo jazdy kat. B na terenie całej Warszawy i okolic. Dbamy o to, aby nasi kursanci jako przyszli kierowcy czuli się na drodze pewnie i bezpiecznie, wiedzieli, że posiadają wiedzę i umiejętności pozwalające na bezpieczne, samodzielne poruszanie się w ruchu drogowym.

Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie kursanta do zdania egzaminu na prawo jazdy zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym. W dniu rozpoczęcia kursu każdy kursant otrzymuje komplet podręczników wraz z płytą CD zawierającą testy przygotowujące do zdania części teoretycznej egzaminu.

Podczas trwania zajęć praktycznych kładziemy nacisk na naukę prawidłowej techniki kierowania, na którą zwracają uwagę egzaminatorzy. Po zakończeniu teorii i praktyki przeprowadzamy egzamin wewnętrzny, który wygląda identycznie jak ten przeprowadzany w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego. Nasza szkoła znajduje się w pobliżu Ośrodka Egzaminacyjnego na Radarowej zatem trasy, po których jeżdżą kursanci w trakcie trwania egzaminu są im doskonale znane. Wszystko po to, żeby nasi kursanci po zakończeniu kursu wiedzieli, że są doskonale przygotowani do zdania egzaminu państwowego i nie byli niczym zaskoczeni.

Jazdy doszkalające prowadzimy przede wszystkim z myślą o osobach, które nie zdały egzaminu na prawo jazdy i potrzebują dodatkowego szkolenia, ale możesz je wykupić zawsze - bez względu na to czy już posiadasz prawo jazdy czy jeszcze nie. Zapraszamy do Nas, pomożemy Ci odzyskać pewność siebie na drodze.

W naszej szkole pracują młodzi, otwarci, wyrozumiali i przede wszystkim cierpliwi instruktorzy gotowi poświęcić Ci tyle czasu ile potrzebujesz na odpowiednie przygotowanie do egzaminu państwowego. Z doświadczenia wiemy, że nauka w przyjaznej, bezstresowej atmosferze daje najlepsze efekty. Lubimy swoją pracę i wykonujemy ją rzetelnie.

W naszej szkole nie jesteś jednym z wielu kursantów – traktujemy Cię indywidualnie, liczysz się Ty dlatego to jak będą wyglądały zajęcia zależy w dużej mierze od Ciebie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie