Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Bezpiecznej Jazdy

ul. Muszkieterów 43, 02-273 Warszawa
tel. (22) 868-17-87
www:   http://www.abj.waw.pl
e-mail:   abj@abj.waw.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4042 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY

- kurs I - Nauka kontroli poślizgu - jednodniowy, praktyka
- kurs II - Nauka kontroli poślizgu - dwudniowy, praktyka + wykłady
- kurs III - ABS program - wady i zalety ABS , jednodniowy, praktyka
- kurs IV - ABS program - wady i zalety ABS, 2 dniowy, praktyka + wykłady
- kurs V - program dla zaawansowanych I stopnia - jednodniowy, praktyka
- kurs VI - program dla zaawansowanych II stopnia - jednodniowy, praktyka
- kurs VII - Szkolenie defensive driving
(jazda po miescie)

- kursy indywidualne
- imprezy integracyjne
- testy motoryzacyjne

Szkoła doskonalenia jazdy organizująca szkolenia dla firm i osób indywidualnych, imprezy integracyjne, testy motoryzacyjne, zawody sportowe. Nasze kursy i szkolenia to nie tylko doskonalenie jazdy samochodem. To szkoła przeżycia na drodze.

O AKADEMII

Od 1999 roku Akademia posiada własne Centrum Treningowe na terenie Warszawy o dużej powierzchni. W ciągu ostatnich lat przeszkoliła na swoich kursach blisko kilka tysięcy osób. Efektywność naszego programu szkoleniowego najwyrażniej zaznaczyła się w 35% (średnio) spadkiem szkodowości wśród firm, które brały udział w naszych szkoleniach. Nasze kursy ukierunkowane są przede wszystkim na podniesienie poziomu bezpieczeństwa kierowców. Doświadczona kadra instruktorska (licencjonowani kierowcy rajdowi i instruktorzy jazdy) oraz bogaty park samochodów treningowych, są gwarantem wysokiej efektywności szkolenia. Dzięki rozbudowie zaplecza technicznego w 1999 roku uruchomiliśmy szkolenia wyjazdowe na terenie całego kraju.

W czasie treningu praktycznego na jeden samochód z instruktorem przypada maksymalnie 2 do 3 osób. Akademia Bezpiecznej Jazdy to miejsce gdzie nauczymy się wcześniejszego rozpoznawania grożących w ruchu drogowym niebezpieczeństw oraz metod ich unikania. A gdy niebezpiecznej sytuacji nie da się uniknąć, nauczymy się jaką technikę zastosować, by niebezpieczeństwu się przeciwstawić. Kurs w Akademii pozwala lepiej poznać możliwości i ułomności kierowcy. Nonszalanckich i tzw. "bardzo dobrych kierowców" uczy pokory, natomiast świeżo upieczonym posiadaczom "prawa jazdy" da więcej pewności za kierownicą. Kursy doskonalenia jazdy ABJ odbywają się w Warszawie w Centrum Treningowym Akademii Bezpiecznej Jazdy przy ul. Muszkieterów 43 oraz wyjazdowe szkolenia na terenie calego kraju.

Tor treningowy - "Kuźnia kierowców" przystosowany jest do obsługi dużych grup. Organizujemy tu imprezy integracyjne, spotkania firmowe, szkolenia, pikniki, event'y dla grup 100 osobowych. Jednocześnie mogą się odbywać szkolenia z jazdy samochodami osobowymi, terenowymi, quadami, samochodami rajdowymi i wszystkim co warczy. Układ toru pozwala na zastosowanie nowego typu szkolenia, opartego na tzw. minimach. Dla kierowców o szczególnych wymaganiach proponujemy system doskonalenia zdobytych już umiejętności oparty o zasady rywalizacji sportowej. Każdy z elementów technicznych który jest do zaliczenia posiada limit czasowy. Najłatwiej jest popełnić błąd jeśli jedziemy pod presją, chociażby upływającego czasu.

SZKOLENIA

Akademia to miejsce, gdzie każdy kierowca może podnosić swoje kwalifikacje z zakresu bezpieczeństwa i pewności prowadzenia samochodu. Dynamika rozwoju motoryzacji niesie ze soba konieczność stałego doskonalenia umiejętności kierowców oraz poszerzania wiedzy z zakresu techniki i taktyki prowadzenia auta. Nie musisz być "rajdowcem", żeby pewnie czuć sie w aucie. Na naszych kursach poznasz zasady zachowania sie w najbardziej typowych sytuacjach, które zbyt często kończą sie wypadkiem, glównie z winy kierowcy. Poznasz granice fizyki poruszania sie auta, przekroczenie których grozi wypadkiem.

Zobaczysz jak dzialasz w takiej sytuacji. Nasze centrum treningowe w Warszawie wyposażone jest w cztery płyty poślizgowe na których możesz w praktyce sprawdziś czym jest poślizg. Aby przestać sie go bać musisz poznać go bliżej. Możesz w bezpiecznych warunkach przetestować swój samochód. Czy jego systemy aktywnego bezpieczeństwa działają tak jak sie tego spodziewasz. Gdzie sa granice powyżej których żaden system wspomagania nie zadziała. Możesz równierz skorzystać z naszej bazy samochodów treningowych. Nasze centrum treningowe czynne jest przez cały rok. Dysponujemy salą wykładową wyposażoną w nowoczesny sprzet audiowizualny oraz niezbedne pomoce dydaktyczne do prezentacji, wykładów spotkań integracyjnych.

IMPREZY INTEGRACYJNE

Akademia Bezpiecznej Jazdy od lat organizuje imprezy integracyjne na terenie całego kraju połączone z wszelkiego typu atrakcjami motoryzacyjnymi. Zabawa samochodami w ekstremalnych sytuacjach, przejażdżki samochodami rajdowymi (wszystkie modele i typy), terenowe rajdy, nocne wyprawy z załogą rajdową w noktowizorach, quady, go-karty, symulatory dachowania auta, konkursy, wyścigi itp. są bardzo atrakcyjną formą spędzania czasu integrującą zespół.

RAJDOWE
Akademia organizuje imprezy rajdowe gdzie można ścigac sie prawdziwymi 'rajdówkami' na torach szutrowych, asfaltowych lub sniegowo-lodowych. Wsiądź z nami do legendarnego Subaru Impreza i poczuj adrenalinę prawdziwych rajdów. Mozemy zorganizować Co-drive na terenie całego kraju.

TERENOWE
Zapraszamy na szkolenia jazdy terenowej. Szkolenia tego typu mozemy zorganizować w calym kraju. Program szkolenia dobierzemy do indywidualnych potrzeb. Od Państwa zalezy czy bedzie to cieżki teren w którym poziom adrenaliny sięgnie zenitu, czy lekkie terenowe przeprawy w których poznamy możliwosci wykorzystania napedu na 4 osie w samochodach na codzień poruszajacych sie po drogach asfaltowych.

QUADY
Proponujemy państwu szkolenia jazdy na quadach. Możemy zorganizować mini rajd po bezdrożach. Jazda quadami jest znakomitym elementem, który podnosi atrakcyjność każdej integrazyjnej imprezy z elementami motoryzacyjnymi.

GALERIA

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie