Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Miejskie Nr 90

ul. Kilińskiego 228, 93-124 Łódź
tel./fax (42) 684-05-39
www:   http://www.przedszkolemiejskienr90wlodzi.republika.ple-mail:   pm90@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3051 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE ZAPEWNIA:

- wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną
- bezpieczną i miłą atmosferę
- rozwijanie zdolności i umiejętności dzieci
- indywidualne podejście do każdego dziecka

Przedszkole Miejskie nr 90 w Łodzi
Nasze Przedszkole mieści się przy ulicy Kilińskiego 228 w zabytkowym budynku, spełniającym wszystkie normy dotyczące przedszkoli publicznych. Otoczone jest terenem zielonym z dużą ilością drzew i krzewów oraz dobrze wyposażonym placem zabaw.
Placówka posiada cztery sale dydaktyczne, sypialnię dla maluszków, salę gimnastyczną, pracownię plastyczną oraz stołówkę.

Wszystkie wnętrza są przytulne, estetyczne, kolorowe, urządzone tak, aby inspirowały dzieci do różnorodnych działań. Przedszkole posiada własną kuchnię. Przygotowujemy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie, obiad i kolacje. Smaczne i różnorodne potrawy są bez wątpienia jedną z mocnych stron placówki. Dzieci z alergiami pokarmowymi, mogą liczyć na posiłki alternatywne. W tym celu prosimy rodziców, aby dostarczali listę artykułów, na które uczulone jest dziecko. Wszystkie dania przygotowywane są zgodnie z normami żywienia dzieci.

Misja i wizja przedszkola: Pragniemy, aby nasze dzieci miały zapewnione poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Podstawową forma aktywności dzieci w naszym przedszkolu jest zabawa, która jest najlepszą metodą zdobywania wiedzy o otaczającym świecie. Stwarzamy dzieciom warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju osobowości. Każde dziecko traktujemy indywidualnie i podmiotowo.

Pomagamy dzieciom rozwijać ich zainteresowania i talenty zgodnie z wrodzonym potencjałem. Intensywnie wspomagamy dzieci, które rozwijają się wolniej lub nieharmonijnie. Proponujemy różnorodne działania skierowane na rozwijanie aktywności poznawczej dziecka w zakresie kreatywności artystycznej: muzycznej, plastycznej, słownej. Kreujemy u dzieci postawy twórcze i aktywne. Kształtujemy u dzieci przyjazne nastawienie do uczenia się w tym także zdolności do podejmowania wysiłku intelektualnego. Przygotowujemy wychowanków do przeżywania sukcesu, radości oraz radzenia sobie z porażkami.

Stosujemy aktywizujące metody pracy. Ściśle współpracujemy z Rodziną dla optymalnego zaspokojenia potrzeb rozwojowych dziecka. Propagujemy wśród dzieci uniwersalne wartości (prawda, dobro, piękno). Realizujemy zadania prozdrowotne i proekologiczne promując zdrowy styl życia. Uczymy tolerancji i szacunku dla innych. Dążymy do ukształtowania postawy przyszłego odpowiedzialnego członka społeczeństwa.

Przygotowujemy dzieci do podjęcia nauki w szkole. Realizujemy zadania programowe w oparciu najnowsze metody pedagogiki przedszkolnej. Nasz zespół pedagogiczny to ludzie wykształceni, otwarci na potrzeby dziecka, systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe, kulturalni i taktowni.

Organizujemy: atrakcyjne wycieczki na terenie Łodzi i do środowiska dalszego, Spacery, Przedstawienia teatralne, Spotkania z Mikołajem, Jasełka, Bale karnawałowe, Świąteczne kiermasze, Pikniki, Imprezy z okazji: Dnia Babci i Dziadka, Dnia Mamy i Taty, Dnia Dziecka.

Proponujemy zajęcia dodatkowe:
  • Rytmikę
  • Gimnastykę korekcyjną
  • Język angielski
  • Zajęcia taneczne
  • Zajęcia plastyczne
  • Zajęcia z piłką
  • Zajęcia teatralne
  • Religia dla starszaków

Więcej informacji na naszej stronie internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie