Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Nauczania "Helen Doron Early English"

ul. Cyprysowa 1, 81-521 Gdynia
tel. 601-391-175, 505-344-970
www:   http://helendoron.pl/orlowo/
e-mail:   gdynia.orlowo@helendoron.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2485 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM NAUCZANIA
kursy:

- BBS – Baby’s Best Start
- EFI – English for Infants
- MEFI – More English For Infants
- FEFAC – First English For All Children
- EFAC – English For All Children
- MEFAC – More English For All Children
- PLAY ON – Play On In English
- BOTTY – Botty The Robot Teaches You English
- PWW – Paul Ward’s World
- PWT – Paul Ward and the Treasure

O nas

Helen Doron Early English to doskonała, naturalna metoda, pozwalająca Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiegoo aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego. Helen Doron Early English to międzynarodowa sieć szkół językowych powstała w 1985 roku i dostępna w ponad 30 krajach świata.

Im młodsze dziecko, tym łatwiej może przyswoić sobie dowolną liczbę języków obcych, pod warunkiem, że ma z nimi stały kontakt. Metoda Helen Doron zapewnia kontakt z językiem angielskim 14 razy w tygodniu, poprzez słuchanie specjalnie dopasowanych płyt z anglojęzycznymi piosenkami i wierszykami oraz dostosowane do potrzeb i wieku dziecka lekcje wzbogacone grami i zabawami.

Proponujemy dziesięć kursów języka angielskiego dla dzieci, a materiały dostosowane są do wieku i poziomu, od jakiego rozpoczynają one naukę języka. Nasz nauczyciel doradzi Państwu jaka grupa i które materiały będą najbardziej odpowiednie dla Państwa pociechy. Niemowlęta i dzieci w wieku przedszkolnym uczą się u nas jedynie języka mówionego, a dzieci starsze stawiają także pierwsze kroki w pisaniu i czytaniu w języku angielskim. Metoda to przyswajanie języka w sposób naturalny podczas zabawy, pozytywnie nastawia dzieci do nauki, co znacznie ułatwia proces poznawania języka.

Zajęcia w grupach odbywają się raz w tygodniu, grupy są małe, 4-8 osobowe. Ułatwia to dzieciom wchodzenie w kontakty z rówieśnikami, minimalizuje lęki i stres. Podczas zajęć obowiązuje zasada "no polish", stwarzając anglojęzyczne środowisko. Dzieci, z kontekstu, w trakcie zabawy poznają znaczenia dźwięków, z którymi codziennie się osłuchują. Dzięki temu uczą się szybko i łatwo. Wsparcie rodzica jest bardzo ważne, dlatego bierze on udział w zajęciach grupowych, gdzie ma możliwość obserwowania postępów swojej pociechy oraz konsultowania zajęć domowych z nauczycielem.

W kursach przewidzianych dla dzieci szkolnych, używane są materiały komplementarne z podręcznikami używanymi w szkole, dzięki czemu dzieci uczą się tego samego słownictwa i tych samych struktur, lecz przy zastosowaniu innych ćwiczeń. Odnoszą sukcesy i są aktywne na lekcjach, a solidne podstawy pozwalają im poprawnie czytać w języku angielskim.

Nasi nauczyciele są profesjonalne przygotowani – regularnie uczestniczą w szkoleniach oraz otrzymują wsparcie ze strony międzynarodowej organizacji.

Zapraszamy do naszych placówek na bezpłatne zajęcia pokazowe z udziałem Państwa pociechy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie