Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia

ul. Przylesie 14, 05-110 Jabłonna
tel. kom. 535-130-035, 600-824-400
www:   http://www.pomaranczowa-ciuchcia.pl
e-mail:   jablonna@pomaranczowa-ciuchcia.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2680 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE POMARAŃCZOWA CIUCHCIA

- tradycyjne i nowatorskie metody pracy
- coddzienna nauka języka angielskiego
- edukacja matematyczna
- edukacja przyrodnicza
- nowatorskie koncepcje wychowania
- rozwijanie talentów oraz predyspozycji
- zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu
- zajęcia sportowe
- profilaktyka logopedyczna
- mała, optymalna liczba dzieci w grupie
- smaczne, zdrowe posiłki

W Pomarańczowej Ciuchci dbamy o bezpieczeństwo, dobrą adaptację dziecka w przedszkolu, serdeczną atmosferę. Odkrywamy i rozwijamy indywidualne talenty zachowując równowagę pomiędzy nauką i zabawą. Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia to niepubliczne placówki edukacyjne najwyższej klasy dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Pomarańczowa Ciuchcia (dawniej Zielona Ciuchcia) to największa i najdłużej funkcjonująca sieć przedszkoli niepublicznych w Polsce, posiadająca ponad 15-letnie doświadczenie w edukacji dzieci.

Każde przedszkole posiada własny ogród z nowoczesnym placem zabaw, przestrzenne sale o najwyższym standardzie wyposażenia, własną kuchnię przygotowującą świeże, smaczne i zdrowe posiłki. Grupy liczą od 10-18 dzieci, co gwarantuje najlepszy rozwój i poziom opieki. Doskonale opracowany program dydaktyczny Pomarańczowej Ciuchci zapewnia dzieciom najlepsze przygotowanie do dalszej edukacji szkolnej. Zajęcia dodatkowe zapewniają wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka.

Nasz program dydaktyczny zapewnia dzieciom najlepsze przygotowanie do dalszej edukacji szkolnej. Grupa liczy od 10 do 18 dzieci. Mała liczba dzieci w grupie zapewnia indywidualne podejście nauczyciela do każdego dziecka.
Zajęcia dodatkowe zapewniają wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka.
Priorytetem jest dla nas adaptacja dziecka w przedszkolu, dlatego w każdą sobotę w godzinach 10:00-12:00 zapraszamy rodziców i dzieci w wieku 1-3 lat na bezpłatne zajęcia adaptacyjne Pomarańczowej Ciuchci.

Język angielski i native speaker w przedszkolu
Zajęcia języka angielskiego w przedszkolach są prowadzone codziennie w każdej grupie wiekowej. Prowadzi je lektor polski oraz native speaker. Program nauki języka angielskiego jest opracowany w oparciu o założenia podstawy programowej MEN oraz doświadczenia metodyków i lektorów. Model zajęć języka angielskiego oparty jest na naturalnym kontakcie lektora polskiego i angielskiego z dzieckiem. Lektorzy podczas zajęć posługują się wyłącznie językiem angielskim. Przedszkolaki uczą się tradycyjnych piosenek angielskich wraz z odpowiednim układem choreograficznym, zajęcia wypełnia muzyka, śpiew, ruch. Lektor czyta lub opowiada bajki angielskie, które dzieci potem. Pomocą są karty obrazkowe, pacynki bohaterów, nagrania oraz realia.

Przedszkolna opieka medyczna
Do przedszkola mogą uczęszczać tylko zdrowe dzieci. Na terenie przedszkola dzieci objęte są bezpłatną opieką medyczną pielęgniarki i lekarza pediatry. W przypadku wystąpienia choroby dziecka do przedszkola wzywany jest lekarz pediatra na dodatkową bezpłatną wizytę a jeśli dziecko jest chore rodzice proszeni są o pilne odebranie dziecka z przedszkola.

Prawidłowe żywienie
W naszych przedszkolach dbamy o prawidłowe żywienie dzieci. Dysponujemy nowoczesnym i bezpiecznym zapleczem gastronomicznym. Serwowane posiłki są różnorodne, smaczne, zdrowe i estetycznie podane. Zapewniamy dietę bogatą w składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju dziecka. Wszyscy kucharze posiadają wykształcenie gastronomiczne. Menu jest opracowywane przez przedszkolnego dietetyka. W przedszkolu wydawane są cztery posiłki dziennie. Menu jest ustalane w zależności od pory roku.

Dzieci zachęcane są do jedzenia, a posiłki nigdy nie są limitowane. Wspólne posiłki dają dzieciom możliwość poznania zasad dobrego zachowania przy stole oraz kosztowania różnorodnych dań. Starsze dzieci z grupy 5- i 6-latków pod okiem nauczyciela mają możliwość samodzielnego przygotowywania śniadania oraz pierwszego podwieczorku. Dzieci bardzo lubią te zajęcia, wyśmienicie się przy tym bawiąc i poznając prawidłowe nawyki żywieniowe. W przypadku dziecka z alergią pokarmową przedszkole zapewnia dietę eliminacyjną polegającą na wykluczeniu z jadłospisu produktów powodujących alergię.
Czas relaksu
Po obiedzie nauczyciele organizują wypoczynek poobiedni. W grupach najmłodszych dzieci mają możliwość poobiedniej drzemki na wygodnych leżaczkach. Nie jest to jednak tradycyjne leżakowanie. Dzieci, które nie mają ochoty na spanie, nie śpią, ale przy spokojnej muzyce mogą przeglądać książeczki, słuchać opowiadań czytanych przez nauczycieli, odpoczywając po porannych zajęciach oraz po smacznym przedszkolnym obiedzie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie