Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Klub Malucha "Siódme Niebo"

ul. Fitelberga 4, 40-588 Katowice
tel. (32) 200-07-43
www:   www.klubmalucha-katowice.pl
e-mail:   klub@klubmalucha-katowice.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4985 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE

- grupy adaptacyjne,
- grupy przedprzedszkolne,
- grupy przedszkolne,
- opiekunki do dzieci.Klub Malucha Siódme Niebo powstał w 2001 roku. Realizuje on autorski program Wychowania Przedprzedszkolnego GO4. Program obejmuje dzieci w wieku od 1.5 do 4 lat, a także 5-ciolatki. Jako jedyni w kraju organizujemy zajęcia w systemie 4-ro godzinnym, z możliwością wyboru przez rodzica godzin, w których ich pociecha będzie bawić się z nami.

Proponujemy Państwu nowy sposób podejścia do dziecka w najważniejszym okresie Jego życia. Wiek ten to czas, w którym maluch zaczyna poznawać swoje możliwości, a my je doskonalimy. Wychwytujemy wszystko to, co najlepsze i to co może zaprocentować w przyszłości. Dzieci w tym czasie uczestniczą w zajęciach manualnych, ruchowych i intelektualnych, poznają rówieśników i uczą się komunikacji między sobą.

Wszystkie zajęcia odbywają się w formie miłej i wesołej zabawy. Jak do tej pory jest to jedyna tego typu placówka z ofertą skierowaną do Rodziców dzieci w tym przedziale wiekowym. Jest to oferta skierowana do Rodziców myślących o przyszłości swoich pociech, którym przyjdzie żyć w dynamicznym społeczeństwie.

Klub Malucha Siódme Niebo posiada również opiekunki dziecięce, które mogą zajmować się Państwa pociechami w Waszych domach. Kadra Klubu Malucha to wykwalifikowane i sprawdzone u nas w Klubie opiekunki, kochające dzieci i umiejące się z Nimi obchodzić. Posiadamy również opiekunki do osób starszych i chorych, które również posiadają wysokie kwalifikacje do wykonywania zawodu.

Druga placówka naszego przedszkola:
Katowice
ul.Hierowskiego 2
klub@klubmalucha-katowice.pl

GRUPY PRZEDPRZEDSZKOLNE

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest możliwość pozostawienia dziecka bez opieki i obecności rodziców. Istnieje możliwość ustalenia ilości godzin oraz liczby dni w tygodniu, w których będą Państwo przyprowadzać swoje pociechy do Klubu. Zajęcia odbywają się panelowo przechodząc z jednych w drugie gładko, tak aby dzieci niepostrzeżenie przechodziły z zajęć ruchowych w manualne a następnie w niczym nie skrępowaną zabawę.

Raz w tygodniu przez cały czas pobytu dziecka w Klubie odbywają się zajęcia z językiem angielskim, które nasze dzieci nazywają "zabawą z angielskim". Jest to nowatorska i wspaniała lekcja języka obcego, która w krótkim czasie przynosi nadspodziewane efekty. Zajęcia manualne obejmują szeroki wachlarz technik wykonywania prac nie wyłączając niekonwencjonalnych nazywanych u nas "eksperymentami".

Bardzo duży nacisk kładziemy na nauczenie dzieci podstaw zachowań w dziedzinie higieny osobistej. Opiekunki delikatnie lecz z dużą konsekwencją przypominają maluchom o myciu rąk oraz zachowaniu czystości wokół siebie. W Klubie Malucha Siódme Niebo przywiązujemy ogromną wagę do kultury osobistej. W związku z tym dzieci uczą się zachowań we wzajemnych kontaktach oraz w kontaktach z osobami starszymi.

GRUPY PRZEDSZKOLNE

Powstały z myślą o dzieciach, które zaprzyjaźniły się z Klubem Malucha Siódme Niebo tak, że nie widzą innej możliwości edukacji. W tej grupie dzieci rozwijają swoje wcześniej nabyte umiejętności tak aby w efekcie końcowym były w pełni przygotowane do rozpoczęcia nauki w klasach "0". Zajęcia manualne są poszerzone o elementy wstępnego rozpoznawania liter i cyfr.

Równolegle realizowany jest program zajęć realizowany w oparciu o wytyczne Ministerstwa Edukacji. Jest to ten sam program, który realizują przedszkola publiczne i niepubliczne. Różnica polega na tym, że w Klubie, opiekunki prowadzą zajęcia tak aby dzieci nie miały uczucia przesytu a wręcz odwrotnie, wychodziły z zajęć z myślą, że następnego dnia wrócą tu i dalej będą się wspaniale bawić. Istotną cechą grup przedszkolnych (tak jak i pozostałych) jest ilość dzieci na zajęciach. Zasady tej przestrzegamy konsekwentnie.

GALERIA ZDJĘĆ

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie