Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Samorządowe Nr 124

"Dębinka"

ul. Zwycięstwa 22, 31-563 Kraków
tel./fax (12) 414-37-42, tel. kom. 660-637-267
www:   http://www.p124.przedszkola.net.pl
e-mail:   p124@przedszkola.net.pl
p124@enic.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1846 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE nr 124
  w KRAKOWIE

- nacisk na prawidłowe żywienie
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- profejsonalna opieka
- innowacyjne metody i formy pracy
- rodzinna atmosfera
- zajęcia dodatkowe
- przekazywanie wiedzy o regionie

Nasze Przedszkole czynne jest w bardzo dogodnych godzinach, bowiem witamy się z dziećmi już od godziny 6.30, a rozstajemy się z nimi najpóźniej o godzinie 17.30.

Bardzo dużą wagę przykładamy w naszym przedszkolu do urozmaiconego, prawidłowego żywienia dzieci zgodnego z normami ilościowymi i jakościowymi. Posiłki są smaczne i zdrowe między innymi dlatego, że codziennie przygotowywane są ze świeżych produktów żywnościowych.

Na co dzień w naszym przedszkolu zapewniamy profesjonalną opiekę wychowawczo-edukacyjną każdemu przedszkolakowi. Stosowane są innowacyjne metody i formy pracy z wychowankami, które wspierają rozwój i wczesną edukację dzieci od trzeciego do szóstego roku życia. Staramy się wspomagać dziecko w jego indywidualnym rozwoju poprzez kreatywne rozwijanie jego potencjału twórczego oraz wiary we własne siły i możliwości. W atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa tworzymy każdemu wychowankowi warunki umożliwiające osiągnięcie "gotowości szkolnej" i bezstresowe przekroczenie progu pierwszej klasy w szkole.

Na terenie przedszkola prowadzone są liczne zajęcia dodatkowe takie jak rytmika, gimnastyka korekcyjna, taniec towarzyski oraz zajęcia teatralne prowadzone przez profesjonalną aktorkę z teatru "Groteska". Prowadzimy również efektywną naukę języka angielskiego, która przybiera postać zabawy i jest znakomicie akceptowana przez dzieci. Nasi wychowankowie mogą również brać udział w lekcjach religii. Przedszkolaki zachęcane są do udziału w licznych konkursach, przeglądach i turniejach organizowanych przez placówki kulturalno-oświatowe miasta Krakowa. Na terenie naszego przedszkola odbywają się również zajęcia dodatkowe prowadzone przez instruktorów z Katolickiego Domu Kultury.

W ciągu całego roku organizowane są liczne wycieczki piesze i autokarowe a także wyjścia na koncerty, spektakle, wystawy i warsztaty edukacyjne. Nasi wychowankowie mają zatem możliwość zapoznania się z szeroko pojętą kulturą poprzez wizyty w teatrze, operetce, filharmonii i wielu muzeach krakowskich. Poprzez osobisty kontakt dzieci z historią, kulturą, sztuką i przyrodą naszego regionu staramy się przekazać im poszerzoną wiedzę o regionie krakowskim. Program ten realizowany jest w oparciu o treść autorskiego projektu naszego przedszkola pt. "Edukacja regionalna – dziedzictwo kulturowe w regionie".

Wobec rodziny nasze przedszkole stara się pełnić funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze. Pomagamy rodzicom (opiekunom) w rozpoznawaniu możliwości rozwojowych dziecka i podjęciu wczesnej interwencji specjalistycznej między innymi dzięki funkcjonującemu w naszym przedszkolu Ośrodkowi Psychologiczno-Pedagogiczno-Logopedycznemu. Na bieżąco przekazujemy wszelkie informacje o postępach dziecka i uzgadniamy wspólnie z rodzicami kierunki i zakres zadań realizowanych w danej grupie wiekowej. Rodziców i członków rodziny naszych wychowanków zapraszamy na zajęcia otwarte i warsztaty oraz wystawy prac plastycznych, technicznych i różnego rodzaju wernisaże. Jesteśmy zawsze otwarci na opinie i sugestie, dlatego rodzice naszych milusińskich mają możliwość wyrażania opinii i oceny pracy przedszkola. We wrześniu rodzice najmłodszych przedszkolaków mają możliwość przebywania ze swoimi pociechami w sali zabaw tak aby ich adaptacja w nowym otoczeniu przebiegała bez zbędnych stresów.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie