Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Nr 33

ul. Rżącka 1, 30-687 Kraków
tel. (12) 658-45-64
www:   http://www.przedszkole-33.blizej.infoe-mail:   przedszkole33napiaskach@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2016 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE nr 33

- kolorowe sale
- duży ogród
- troskliwa opieka
- liczne certyfikaty i dyplomy
- wychowanie patriotyczne
- wszechstronny rozwój dziecka
- zajęcia dodatkowe

Placówka nasza jest placówką samorządową, której organem prowadzącym jest Gmina M. Kraków. Historyczny budynek nadaje przedszkolu swoisty, niepowtarzalny charakter oraz dużą przestrzeń. Każda grupa posiada oddzielną, kolorową salę wyposażoną w meble dostosowane do wieku dzieci oraz kąciki rozwijające ich zainteresowania.

Placówka nasza znajduje się w najstarszej części Piasków Wielkich. Atutem położenia przedszkola jest cisza i spokój. Posiadamy bardzo piękny, duży, zielony ogród, wyposażony w bezpieczne przyrządy zabaw. Zakątek ten to wspaniałe miejsce do zabaw i obserwacji przyrody przez cały rok. Odbywają się tam zajęcia terenowe dające możliwość realizacji potrzeby ruchu u dzieci w wieku przedszkolnym.

Oferta edukacyjna
Nasze przedszkole wyróżnia się troskliwą opieką, rodzinną atmosferą oraz wychowaniem dzieci w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji połączonym z promowaniem zdrowego stylu życia, czego dowodem jest uzyskanie przez nas, jako jedno z nielicznych w Krakowie przedszkoli Certyfikatu przynależności do Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.

Każdego roku podejmujemy wiele inicjatyw związanych z kształtowaniem u dzieci właściwych postaw, nawyków i umiejętności. Wychowankowie nasi uczestniczą w akcjach i przedsięwzięciach ogólnopolskich, lokalnych oraz wewnętrznych, organizowanych przez naszych nauczycieli.

Nasza aktywność i skuteczność prowadzonych działań potwierdzana jest certyfikatami, dyplomami i wyrazami uznania.

Szczególny nacisk obok działań proekologicznych i prozdrowotnych, kładziemy na tak trudne dla dzieci obszary jak wychowanie patriotyczne oraz uwrażliwianie dzieci na potrzeby innych.

Personel przedszkola dba o indywidualne i podmiotowe traktowanie wychowanków.

Kadra pedagogiczna posiada pełne, wymagane kwalifikacje i pracuje z dziećmi skutecznymi, atrakcyjnymi i niestereotypowymi metodami, takimi jak metoda M. Montessorii, E. Gruszczyk-Kolczyńskiej, C. Orffa czy metoda symultaniczno-sekwencyjną J.Cieszyńskiej. Umożliwiają one dzieciom bezpośrednie działanie, odkrywanie i przeżywanie.

Zajęcia edukacyjne w jakich uczestniczą dzieci zapewniają dzieciom prawidłowy i wszechstronny rozwój. Przedszkole wdraża dzieci do bezpośredniego obcowania z kulturą i sztuką poprzez organizowanie różnorodnych imprez na terenie przedszkola oraz wyjazdy poza jego teren.

Współpracujemy ze specjalistami z Krakowskich Specjalistycznych Poradni Psychologiczno Pedagogicznych, aby udzielać wsparcia dzieciom i ich rodzinom w trudnych sytuacjach, oraz stymulować indywidualny rozwój naszych wychowanków.

Zajęcia dodatkowe
Zapewniamy warunki do rozwoju indywidualnych zainteresowań i zdolności dziecka, dbamy o rozwijanie jego inwencji twórczej poprzez organizowane: koło dla dzieci uzdolnionych plastycznie "Mały twórca", warsztaty usprawniające narządy mowy.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie