Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Samorządowe Nr 58

ul. Skośna 2, 30-383 Kraków
tel. (12) 268-22-39, (12) 268-22-51
www:   http://www.przedszkole58.com.ple-mail:   przedszkole58@vp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3485 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE nr 58

- wolonostojący budynek
- okazały ogród
- sala gimnastyczna
- zajęcia logopedyczne
- kolorowe sale
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- atrakcyjne formy i metody pracy
- realizacja podstawy programowej

Zaczęło funkcjonować przy ulicy Skośnej 2 w marcu 2009r. Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku. W tym czasie dzieci uczestniczą w zabawach i zajęciach organizowanych przez nauczycielki. Zajęcia są dostosowane do potrzeb i indywidualnych możliwości dzieci. Praca dydaktyczno–wychowawcza realizowana jest w oparciu o program. W przedszkolu organizowane są przedstawienia teatralne, koncerty muzyczne, wycieczki oraz uroczystości. Osiągnięcia dzieci prezentujemy w środowisku poprzez czynny udział w różnych konkursach i przeglądach: tanecznych, teatralnych, sportowych.

Baza przedszkola
Przedszkole zlokalizowane jest w pobliżu nowych osiedli na obrzeżach Krakowa. Dzieci uczęszczające do naszej placówki zamieszkują głównie otaczające go osiedla. Przedszkole mieści się w wolnostojącym, piętrowym budynku.

Jego atutem jest okazały ogród, wyposażony w sprzęt do zajęć i zabaw ruchowych. Teren przedszkolny sprzyja zabawom na powietrzu oraz prowadzeniu obserwacji przyrodniczych. Budynek i przylegający do niego ogród znajduje się na terenie ogrodzonym. Placówka posiada kilka sal dydaktycznych, dużą salę gimnastyczną wyposażoną w niezbędny sprzęt do ćwiczeń i zabaw ruchowych, salkę do prowadzenia zajęć logopedycznych, hol połączony z amfiteatrem oraz przestronne zaplecze kuchenne, sanitarne i administracyjne. Przedszkole jest kolorowe i bajeczne. Nowoczesne meble i kąciki zainteresowań oraz atrakcyjne zabawki zachęcają do swobodnej zabawy.

Ciągle doskonalimy swoją bazę lokalową. Nasz plac zabaw zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci na świeżym powietrzu i zachęca do zabawy. Dobra baza, wyposażenie, estetyka pomieszczeń i otoczenia dopełnia działania dydaktyczno-wychowawcze i wpływa na wysoką ocenę.

Nasza kadra pedagogiczna posiada wysokie kwalifikacje pedagogiczne i jest dobrze przygotowana zarówno pod względem merytorycznym jak i metodycznym. Systematycznie doskonali organizację i przebieg procesów wspomagania i edukacji dzieci.

W pracy wychowawczej i dydaktycznej preferuje się otwarty styl i metody, które wspomagają rozwój dziecka z wykorzystaniem jego wrodzonego potencjału możliwości rozwojowych. Nauczycielki stosują różnorodne metody i formy pracy z dziećmi oraz monitorują indywidualny rozwój każdego wychowanka w procesie systematycznych obserwacji w celu zapewnienia mu optymalnych warunków dla osiągnięcia sukcesów rozwojowych. Przedszkole prowadzi zajęcia wspomagające i korygujące rozwój dziecka, a także udziela pomocy psychologiczno-logopedycznej.

Oferta zajęć prowadzonych w przedszkolu zapewnia realizację podstawy programowej, a także umożliwia rozwój zainteresowań i talentów dzieci. Nauczycielki znają potrzeby i zainteresowania dzieci oraz posiadają umiejętność atrakcyjnego prowadzenia zajęć. Konstruują ciekawe i bogate oferty zabaw i zadań.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie