Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Publiczne

w Wilkowicach

ul. Strażacka 13, 43-365 Wilkowice
tel. (33) 817-12-92
www:   http://www.przedszkole-wilkowice.ple-mail:  


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2450 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- poczucie bezpieczeństwa
- wszechstronny rozwój dzieci
- przyjazna atmosfera
- biblioteka
- duży ogród przedszkolny
- plac zabaw dla dzieci
- komputery oraz programy edukacyjne

O nas

W dniu 15 maja 1972 roku oddano do użytku nowe Przedszkole. Obok przedszkola znajduje się duży ogród przedszkolny oraz plac zabaw dla dzieci wyposażony w ekologiczne i bezpieczne urządzenia. Do dyspozycji dzieci jest obszerna piaskownica oraz potrzebne do niej komplety plastikowych zabawek. Nasze przedszkole mieści się w samodzielnym budynku i posiada bardzo dobre warunki lokalowe. Każda grupa ma swoją salę. W przedszkolu znajduje się duża kuchnia z osobnym wejściem, zapleczem gospodarczym oraz szatnia.

Nasza placówka wyposażona jest w: komputery oraz programy edukacyjne kidSmart, własny nowoczesny sprzęt nagłaśniający wykorzystywany na wszelkiego rodzaju uroczystościach, imprezach lokalnych oraz wysokiej jakości sprzęt audiowizualny. Przedszkole posiada również bogate zaplecze dydaktyczne oraz bibliotekę wyposażoną w księgozbiór dla dzieci i nauczycieli. Placówka należy do klubu "Czytających Przedszkoli".

Praca w przedszkolu realizowana jest na podstawie programów wychowania w przedszkolu zaopiniowanych przez Radę Pedagogiczną i dopuszczonych do realizacji przez MEN. Ponadto nauczyciele korzystają z licznych i różnorodnych tematycznie publikacji książkowych i czasopism pedagogicznych, starając się wyszukiwać i wprowadzać dzieciom interesujące i ciekawe treści, które wszechstronnie rozwijają osobowość wychowanków. Korzystają również z Internetu.

Personel przedszkola stanowi wykwalifikowana kadra pedagogiczna i inni pracownicy. Nasi wychowawcy cały czas doskonalą swoje wiadomości i umiejętności uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach pedagogicznych, kursach, zespołach samokształceniowych. Nasi nauczyciele współpracują ze specjalistami, którzy świadczą wykwalifikowaną pomoc psychologiczno-pedagogiczną oraz z innymi instytucjami realizującymi podobne cele.

Co roku organizowane są Dni otwarte przedszkola, podczas których zapraszamy rodziców razem z dziećmi do wspólnego poznawania przedszkola. W naszym przedszkolu obchodzimy uroczystości takie jak: Mikołajki, Zabawa karnawałowa, Przyjęcie dla Babci i Dziadka, Powitanie Wiosny, Święto Mamy i Taty, Dzień Dziecka, Pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły, Wycieczka dla dzieci starszych, Wyjazdy do Banialuki, Dni Wilkowic.

Zapraszamy serdecznie !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie