Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Klub Malucha Bąbelkowo

ul. Kryniczna 37, 52-213 Wrocław
tel. 668-398-789, tel. 698-665-055
www:   http://www.babelkowo.com.ple-mail:   babelkowo@babelkowo.com.pl
zapisy@babelkowo.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2198 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Klub Malucha Bąbelkowo oferuje:

- małe grupy
- szeroką gamę zajęć plastycznych, ruchowych, muzycznych
- naukę języka angielskiego
- indywidualne podejście do każdego dziecka
- przyjazną atmosferę
- kadrę z wykształceniem pedagogicznym
- realizację programu nauczania przedszkolnego "Rośnij z DIDASKO"
- opiekę lekarza pediatry
- organizację urodzin i imprez tematycznych dla dzieci i rodziców
- dogoterapię

Bąbelkowo mieści się w przestronnym, domu z pięknym, dużym ogrodem w cichej dzielnicy Ołtaszyn.
Klub Malucha Bąbelkowo zaprasza dzieci w wieku od 15 miesięcy do 5 lat.
Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17.
Posiłki zapewnia profesjonalna firma cateringowa.

W Bąbelkowie najważniejsze są dzieci i ich dobre samopoczucie.
Zapraszamy Rodziców szukających dziennej opieki i przyjaznego otoczenia dla swoich pociech. Oferujemy całodzienną opiekę z wy- żywieniem, możliwość dowolnego ustalania warunków pobytu, a dla chętnych również opiekę w niepełnym wymiarze godzin. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego dziecka, z uwzględnieniem jego potrzeb oraz domową, kameralną atmosferę.

Dokładamy wszelkich starań, by Państwa pociechy czuły się u nas dobrze i swobodnie, żeby nabywały nowe umiejętności, a poprzez zabawę w gronie rówieśników, pod czujnym okiem pedagogów, uczyły się samodzielności oraz zasad bycia z innymi.

Oferta programowa
Pragniemy, aby Bąbelkowo było bezpiecznym miejscem, gdzie dzieci będą szczęśliwe, radosne i twórcze. Ciepła, przyjazna atmosfera, uśmiechnięte, życzliwe i wykwalifikowane opiekunki będą wspierać dzieci w ich rozwoju. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie przygotowanie i doświadczenie w pracy pedagogicznej. Z uwagą obserwują zainteresowania dziecka i słuchają tego, co mówią i czego pragną dzieci.

Dlatego w Bąbelkowie tworzymy proces dydaktyczno-wychowawczy, który uwzględnia pełny rozwój osobowości małego dziecka: intelektualny, fizyczny, społeczny i twórczy.

Zajęcia gimnastyczne
Wiek przedszkolny uważany jest za okres krytyczny dla kształtowania postawy, ponieważ w tym okresie występują różnego rodzaju nieprawidłowości, które rozwijają się i przekształcają w wady wymagające wielu starań w celu ich zahamowania lub usunięcia. Nasze zajęcia gimnastyczne skierowane są głównie do młodszych dzieci niewymagających jeszcze postępowania rehabilitacyjnego. Regularne ćwiczenia w formie zabawy pomagają uporać się ze złymi nawykami utrzymywania postawy ciała oraz zapewniają kondycję fizyczną właściwą dla małego dziecka.
Rytmika
Rytmika to uwrażliwienie na rytm poprzez ćwiczenia polegające na dokładnym odtwarzaniu zasłyszanego rytmu za pomocą ruchu i prostych gestów. Pobudza ona twórczą aktywność dzieci, daje przyjemność i satysfakcję płynącą z wykonywania choćby najłatwiejszych zadań muzycznych. Poza rozwijaniem muzykalności i poczucia rytmu zwiększa wrażliwość artystyczną dzieci.

Zajęcia logorytmiczne
Mowa w dużej mierze wpływa na całokształt rozwoju dziecka, a w szczególności na jego powodzenia szkolne. Daje możliwość precyzyjnej komunikacji, stanowi narzędzie w zdobywaniu informacji, pozwala na wyrażanie własnych myśli, opinii i uczuć. Zajęcia logorytmiczne to grupowe zabawy logopedyczne, których celem jest rozbudzenie ciekawości aktywnością słowną przez zwiększenie możliwości poprawnego i twórczego opanowania języka przez dzieci w wieku przedszkolnym.

Zajęcia plastyczne
Zajęcia plastyczne prowadzone są w formie zabawy, umożliwiają dziecku aktywne obcowanie z różnymi rodzajami sztuki plastycznej i rozwijają jego własną ekspresję zgodnie z potrzebami i zainteresowaniami. Zabawy plastyczno-konstrukcyjne stwarzają szerokie pole dla własnej ekspresji, dają dziecku zadowolenie i radość, wzmacniają poczucie własnej wartości, niezbędne dla kształtowania się jego osobowości w działaniu i współżyciu z otoczeniem.

Język angielski
Nauka języka obcego w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym jest szczególnym zagadnieniem. Maluchy szybko, łatwo i z dużą przyjemnością przyswajają nowe słówka, nie mając przy tym oporów z zastosowaniem ich na co dzień. Nauczyciel jednak musi w znacznym stopniu dostosowywać program nauczania do wieku i poziomu rozwoju dzieci. Naszym celem jest sprawne i skuteczne przygotowanie dzieci do kontynuowania nauki języka angielskiego w późniejszym etapie edukacji szkolnej. Dlatego też przedszkolaki wyruszają w zaczarowaną krainę języka angielskiego, śpiewają piosenki i biorą udział w różnorodnych, dostosowanych do ich wieku zabawach.


Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie