Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Wrocław International Childrens House

ul. Stolarska 47, 50-325 Wrocław
tel. (53) 577-13-77
www:   http://www.wroclawchildrenshouse.pl
e-mail:   zdanilewicz1@yahoo.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3526 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


 

Wrocław International Childrens House

- zajęcia odbywają się w języku angielskim
- nasz program skierowany jest do rosnącej międzynarodowej społeczności
- rozwój fizyczny
- rozwój twórczy
- rozwój osobisty, społeczny i emocjonalny
- rozwiązywanie zadań, logiczne myślenie, umiejętność liczenia

O Nas
Jesteśmy nową placówką edukacyjno - opiekuńczą we Wrocławiu. Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim. Nasz program skierowany jest do rosnącej międzynarodowej społeczności Wrocławia, jak i Polaków. Zapewniamy wysokiej jakości edukację dzieciom od dwóch do sześciu lat. U nas możliwości każdego dziecka są szanowane i dzieci zachęcane są do rozwijania się we własnym tempie.

W naszym rozumieniu edukacji Dziecko jest najważniejsze. Dzieci (0-6) mają wielki potencjał i szybko się uczą. Przez pierwsze 6 lat życia adaptują się do świata wokół nich. Aby się dobrze zaadaptować, należy o tym świecie jak najwięcej wiedzieć. Nauczyciele obserwują dzieci w Wrocław International Children’s House, aby poznać ich indywidualne zainteresowania i w konsekwencji zaoferować odpowiedni rodzaj zajęć. Wierzymy, że każde dziecko jest niepowtarzalne, rozwija się we własnym tempie, które jest przez nas szanowane.

Program nauczania:
  • Obszar językowy (Communication, Language & Literacy) - w tym obszarze wspierany dziecka rozwój językowy (komunikacja, wypowiadanie się, słuchanie, pisanie, czytanie). Dzieci powinny mieć zapewnione możliwości i zachętę do używania swoich umiejętności językowych w wielu sytuacjach i do różnych celów. Dzieci wspierane są w rozwijaniu pewności siebie.
  • Wiedza o Świecie (Knowledge and Understanding of the World) - Dzieci zdobywają swoja wiedzę o świecie poprzez ciągłą eksplorację, jak i tez z wielu innych źródeł. Powinny mieć regularne okazje do nauki o różnych stylach życia. Dzieci zdobywając dokładna wiedzę o świecie rozwijają pozytywne podejście do innych.
  • Rozwój fizyczny (Physical Development) - Dzieci uczą się jak poruszać się pewnie, z wyobraźnią I bezpiecznie dla siebie , jak I innych. Dzieci także uczą się, na czym polega zdrowy tryb życia i jakie czynniki wpływają pozytywnie, jak i negatywnie na nasze zdrowie.
  • Rozwój twórczy (Creative Development) - kreatywność jest rozwijana poprzez wsparcie dziecięcej ciekawości, eksploracji I zabawy. Dzieci muszą mieć okazje do eksploracji, wymiany myśli, uczuć, na przykład przez sztukę, muzykę, ruch, taniec, odgrywanie scenek, matematykę, projektowanie, technikę.
  • Rozwój osobisty, społeczny i emocjonalny (Personal, Social and Emotional Development) - Dzieci rozwijają pozytywne podejście do siebie i innych, szacunek dla innych, umiejętności życia w społeczeństwie oraz pozytywne podejście do nauki.
  • Rozwiązywanie zadań, logiczne myślenie, umiejętność liczenia (Problem Solving, Reasoning and Numeracy) - Dzieci stopniowo poznają cyfry i używają numerów i liczenia podczas zabawy. Uczą się, że liczby można połączyć, tak żeby dodać i można je też rozdzielić, tak żeby odjąć. Dzieci używają nazewnictwa związanego z kształtami, ilościami; posługują się wiedzą, aby rozwinąć swoje pomysły i rozwiązać zagadki matematyczne.
Dziecko powinno czuć w Wrocław International Children’s House, że jest to przestrzeń zaprojektowana tylko z myślą o nim. Wyposażenie przedszkola dobrane do dziecięcych rozmiarów pomaga się dziecku swobodnie poruszać. Zabawki, pomoce edukacyjne, meble są uważnie wybrane. Są nie tylko miłe dla oka, ale też funkcjonalne. Powinny być wykonane (w miarę możliwości) z surowców naturalnych z recyklingu bądź też powinny nadawać się do odzysku. Mogą to też być związane z odpowiedzialnym handlem.

Dzieci są częścią otoczenia Wrocław International Children’s House i powinny być jego aktywnymi uczestnikami twórcami, którzy dbają o nie i je wzbogacają.

Aby zapisać dziecko do naszej placówki, musimy się najpierw spotkać z rodzicem i dzieckiem. Proszę się z nami skontaktować i przyjść z wizytą do Wrocław International Children’s House. Zgłoszenia są przyjmowane przez cały rok.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie