Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Nr 3

im. Karola Szymanowskiego

ul. Kasprusie 27, 34-500 Zakopane
tel. (18) 201-52-21
www:   http://www.p3zak.szkolnastrona.ple-mail:   przedszkole.nr3.zak@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4070 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE NR 3

- przedszkole publiczne
- wspomaganie indywidualnego rozwoju dziecka
- zajęcia edukacyjne z całą grupą
- zajęcia dodatkowe

Przedszkole nr 3 im. Karola Szymanowskiego mieści się w zabytkowej willi w stylu zakopiańskim przy ulicy Kasprusie 27 w Zakopanem. Dom został zaprojektowany i wybudowany w 1902 r. przez Wojciech Roja dla Oktawii Lewandowskiej według wzorów witkiewiczowskich. Nosił wówczas nazwę "Władysławka". Jest to przykład niewielkiej willi, w której utrzymano zarówno proporcję stylu zakopiańskiego jak i bogatą ornamentykę wewnątrz zewnątrz.

Nauczyciele zatrudnieni w przedszkolu

Praca nauczyciela przedszkola to działalność twórcza, która wymaga stałego wzbogacania wiadomości i aktualizowania ich o coraz to nowe osiągnięcia nauki. Nauczycielki mają świadomość, że potrzeby dzieci i ich rodziców ulegają zmianie. W celu ich zaspakajania zmieniają i aktualizują działania pedagogiczne. Cechuje je wysoka aktywność samokształceniowa. Ma charakter wielokierunkowy i przybiera rozmaite formy. Uczestniczą w różnego rodzaju kursach i warsztatach metodycznych. Wzbogacają swój warsztat pracy o nowe metody pracy, aby wspierać dzieci w ich rozwoju.

Przedszkole nr 3 dzięki wykształconej kadrze, która szuka nowych, samodzielnych rozwiązań w procesie wychowawczo-dydaktycznym może poszczycić się wielką rzeszą wychowanków, którzy osiągają sukcesy w wielu dziedzinach.

Sukcesy i osiągnięcia

Przedszkole nr 3 może pochwalić się różnymi sukcesami i osiągnięciami. Dowodem są wyeksponowane na jednej ze ścian dyplomy otrzymane za udział przedszkolaków w konkursach plastycznych, muzycznych, recytatorskich i sportowych. Dzieci biorą udział w konkursach na terenie miasta Zakopane jak i ogólnopolskich. Od 2005 r. zdobywają pierwsze miejsce w przeglądzie jasełek ,,Gloria’’. Najcenniejszą pamiątką jest list z Kancelarii w Watykanie z podziękowaniami za portrety Ojca Świętego Jana Pawła II. Od 1993 r. posiada aktualną kronikę. W 2000r. powstał ,,kącik absolwenta przedszkola’’. Fotografie w formie tabla zdobią jedną ze ścian korytarza. Kącik ten jest formą miłego wspominania byłych przedszkolaków.

W marcu 2005 r. Rada Pedagogiczna opracowała wizję i misję Przedszkola nr 3 w Zakopanem. Nakreślono w nich kierunek pracy wychowawczo-dydaktycznej, która obejmuje potrzeby dzieci i ich rodziców oraz wymagania zmieniającej się rzeczywistości: rozwój nauki i techniki, przynależność do Unii Europejskiej. Poprzez realizację wizji i misji przedszkola, dzieci stają się bardziej otwarte na świat, empatyczne, poszerzają horyzonty myślowe, odczuwają przynależność do swojego środowiska i regionu.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie