Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Nr 6 "Za żywopłotem"

im. Marii Kownackiej

ul. Poniatowskiego 42, 22-300 Krasnystaw
tel. (82) 576-21-34, fax (81) 463-17-38
www:   http://przedszkolezazywoplotem.manifo.com
e-mail:   przedszkolen6integ@vp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6931 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE NR 6 "ZA ŻYWOPŁOTEM"

- rytmika, tańce
- nauka języka angielskiego
- ćwiczenia korekcyjne
- zajęcia logopedyczne
- religia
- wykwalifikowana i doświadczona kadra
  pedagogiczna

- miła, domowa atmosfera

Przedszkole Nr 6 rozpoczęło swoją działalność wychowawczo-dydaktyczną 10 maja 1979r. 28 maja 1991r. staraniem Dyrektora i Rady Pedagogicznej przedszkolu jako pierwszej placówce w naszym mieście nadano imię Marii Kownackiej i nazwę "Za żywopłotem".

Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Poniatowskiego 42 w otoczeniu pięknego ogrodu z dala od zgiełku ulic. Biorąc pod uwagę wszechstronny rozwój dziecka przedszkole przyjęło profil estetyczny. Jest on realizowany poprzez zadania z różnych sfer edukacji.

Od września 1999 roku z inicjatywy fundacji Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, Dyrektora, Rodziców i Urzędu Miasta Krasnystaw został utworzony w naszym przedszkolu pierwszy oddział integracyjny, w którym razem z dziećmi zdrowymi bawią się i uczą dzieci niepełnosprawne.

We wrześniu 2003 roku otworzono drugi taki oddział. Dzięki temu nasi wychowankowie są tak wyjątkowi, uczą się tolerancji i wrażliwości, są bardziej uważni w kontaktach z innymi.

Nasze Atuty:

1. Jesteśmy skoncentrowani na indywidualnym rozwoju dziecka, bo wiemy, że każde ma w sobie ogromny potencjał, który należy odkryć i rozwinąć. Pomagają nam w tym również nowoczesne pomoce dydaktyczne pozyskane w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską: „Zakup nowoczesnego sprzętu ułatwiającego kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, cz. IV”
2. Posiadamy dwa gabinety terapeutyczne do pracy indywidualnej z dziećmi niepełnosprawnymi oraz dobrze wyposażoną salę rehabilitacyjno -gimnastyczną w sprzęt rehabilitacyjny i sportowy.
3. Ogród przedszkolny jest chlubą naszej placówki to efekt wieloletniej pracy rodziców i pracowników przedszkola. Wykorzystywany jest między innymi do zabaw i pracy z dziećmi jako główne źródło doznań przyrodniczych i estetycznych.
4. Przedszkolaki zawsze chętnie brały i biorą udział w konkursach o różnorodnej tematyce, które odbywają się na terenie naszego miasta i kraju. Możemy poszczycić się wieloma osiągnięciami.
5. Jesteśmy organizatorami miejskiego turnieju pt.: „Przedszkolak bezpieczny na drodze” (uzyskaliśmy z tego tytułu dyplom uznania).
6. Różnorodność stosowanych form i metod pracy pozwala naszym wychowankom na to aby być wrażliwym na wartości estetyczne w przyrodzie, sztuce i technice oraz wesołą zabawę.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie