Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Aktywna Integracja

Kraszewskiego 4 lok. 1, 16-001 Kleosin
tel. kom. 602-629-446
www:   http://www.aktywnaintegracja.pl
http://www.aktywnaintegracja.com
Aktywna Integracja na Facebooku
e-mail:   biuro@aktywnaintegracja.com
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 17591 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

AKTYWNA INTEGRACJA ORGANIZUJE:

- zielone szkoł
- półkolonie

- obozy, kolonie
- wieczory kawalerskie/panieńskie
- festyny i pikniki
- imprezy integracyjne
- wycieczki do Energylandii
- jednodniową integrację klasową/ szkolną
- gry i zabawy integracyjne, paintball,
  zajęcia survivalowe, rajdy na orientację,
  nowatorskie formy rekreacji (nordic
  walking, trikke, speedminton, boule,
  x-zylo, minigolf), zajęcia edukacyjne
  ekologiczno-przyrodnicze


KLIKNIJ I SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Aktywna Integracja, czyli to na co nie ma czasu i miejsca w szkole.

Istotą naszej oferty jest zapewnienie grupie możliwości wspólnego, ciekawego i aktywnego sposobu spędzenia czasu. W działaniach naszym szczególny nacisk kładziemy na zaangażowanie całej grupy we wspólne działania i zabawę, zapewnienie uczestnikom możliwości poznania się i integracji.

Proponujemy kompleksową obsługę imprez - organizację transportu, rezerwację zakwaterowania i wyżywienia, realizację programu pobytu, ubezpieczenie NNW. Scenariusz każdej imprezy opracowujemy indywidualnie, w zależności od sugerowanej lokalizacji, czasu trwania imprezy, wieku i liczby uczestników, przy uwzględnieniu sugestii i upodobań klientów.

Zielone szkoły

Ulubionym miejscem naszych działań są zlokalizowane nad jeziorami ośrodki wypoczynkowe na Mazurach. Współpracujemy z wieloma obiektami, jesteśmy w stanie zrealizować imprezę niemal w każdym miejscu w kraju wskazanym przez zamawiającego, podpowiemy atrakcyjną lokalizację działań w pobliżu jego miejsca zamieszkania.

W ramach realizowanych imprez zapewniamy całodzienne programy pobytu (praktycznie tylko z przerwami na posiłki). Zwieńczeniem każdego dnia są działania rozrywkowe po kolacji (ognisko, karaoke, dyskoteka, kino pod gwiazdami, dance revolution, fluo party, itp). Uczestnicy imprezy, podzieleni na zespoły kilkunastoosobowe biorą udział w konkurencjach i zadaniach, wykonanie których wymaga zgrania, współdziałania i komunikacji grupy. W celu zmobilizowania uczestników każda z konkurencji jest oceniana według stosownego kryterium (punktowe, zaliczeniowe, czasowe itp.), co pozwala w efekcie wyłonić grupę najbardziej zgraną i aktywną.

Uzupełnieniem naszej oferty mogą być krajowe wycieczki krajoznawczo-historyczne (np. Skansen w Olsztynku, Muzeum Bitwy pod Grunwaldem, Wilczy Szaniec w Gierłoży, Zamek Krzyżacki w Kętrzynie, Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce) czy wyjazdy na Litwę (Wilno, Troki, Aquapark w Druskiennikach).


Wieczór kawalerski / panieński

Niezależnie od tego czy hala czy las, zawsze do dyspozycji oddajemy niezawodny sprzęt i znakomitej jakości kulki, zapewniające bezproblemową zabawę. Doświadczeni instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo grających i różnorodność modyfikowanych na bieżąco scenariuszy rozgrywek, natomiast przyszły Pan Młody zostanie również wyposażony w dodatkowe artefakty (strój, sprzęt).

Tym, którzy preferują leśne klimaty, po grze zapewnimy możliwość kontynuacji spotkania przy ognisku w iście traperskim stylu - grill, potrawa z kociołka myśliwskiego i oczywiście płyny, by nie wyschnąć na wiór (kawa i grzaniec prosto z ognia i inne). Tym zaś, którzy zechcą oddać się dalszej rywalizacji, zagwarantujemy na korzystnych warunkach możliwość sprawdzenia się na torze kartingowym, przy stole bilardowym lub karcianym czy też w kręgielni.

W ofercie posiadamy co prawda również paintball laserowy, ale tę nie mniej emocjonującą formę pozostawmy raczej Paniom, gdyż to one gustują w bezbolesnej, nie pozostawiającej śladów odmianie dyscypliny.

Festyny i pikniki

Tylko my zapewnimy atrakcje na twojej imprezie w postaci pola paintballowego, które można usytuować w dowolnym, nawet najbardziej uczęszczanym miejscu. Jest to możliwe, bo nie używamy tradycyjnych kulek paintballowych, gramy laserowo.

Zawsze olbrzymim zainteresowaniem cieszą się również trójkołowe pojazdy trikke. Poruszane siłą mięśni poprzez zmianę kierunku ruchu, ale bez użycia pedałów czy odpychania się od ziemi, stanowią wielką frajdę, zwłaszcza dzieciakom, które trudno później od nich oderwać. Posiadamy różne modele – od tych dla najmłodszych w wieku już od 4 lat po wersje dla „poważnych” dorosłych użytkowników o wadze do 110 kg. W ofercie znajdują się też modele Trikke z napędem elektrycznym.

Uczestnikom umiarkowanie aktywnym proponujemy mini golfa. Dzięki systemowi przenośnych lekkich przeszkód i dołków, w każdym dowolnie ukształtowanym i zlokalizowanym terenie szybko i sprawnie zainstalujemy pole do mini golfa, zadowalające nawet systematycznych i doświadczonych graczy. Standardowo na wyposażeniu kije stalowe dla dorosłych oraz krótsze kije dla dzieci z poliwęglanu.

Tym, co lubią na leniuszka albo po prostu najmłodszym uczestnikom proponujemy zajęcia artystyczne – malowanie czym i gdzie popadnie, fantazyjne wykręcanie balonów, mega bańki mydlane, malowanie buziek czy bajecznie kolorowe warkoczyki. Oczywiście na imprezie nie może zabraknąć konkurencji strzeleckich.

Powyższe propozycje mogą być uzupełnione o dmuchane zamki, trampoliny, kule zorbingowe, elektryczne samochodziki, water ball, pojazdy buggy. W każdym bądź razie zdecydowanie aktywnie i na wesoło, z dala od nudy.

Wśród oferowanych sportów możemy wymienić: speedminton, trikke, Nordcic Walking, paintball, parki linowe.

Imprezy integracyjne

Oferujemy swoje usługi w zakresie organizacji i realizacji imprez integracyjnych na rzecz Waszych pracowników, klientów czy kontrahentów. Istotą naszych działań są starania, by organizowana impreza w równym stopniu była atrakcyjna dla każdego z jej uczestników, bez względu na wiek, płeć czy tez upodobania i zainteresowania. Szczególny nacisk kładziemy na zaangażowanie wszystkich uczestników we wspólne działania i zabawę oraz stworzenie sympatycznej, luźnej atmosfery, sprzyjającej integracji grupy.

Realizowane programy opieramy o aktywne formy: gry i zabawy integracyjne, paintball, również w wersji laserowej, survival, konkurencje sprawnościowo-ruchowe, konkurencje wodne, linowe, strzeleckie, gry intelektualne, sporty tradycyjne. Jesteśmy prekursorem i propagatorem najnowszych wynalazków i technologicznych rozwiązań w sferze rekreacji ruchowej. Tylko z nami sprawdzisz i dowiesz się jak działa trikke, tribred, landroller, pumpabike, mindball, na czym polega nordic walking, slacklines czy speedminton.

Serdecznie zapraszamy!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie