Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Leśny Ośrodek Szkoleniowy

ul. Adama Wodziczki 3, 62-040 Puszczykowo
tel. (61) 819-46-47, (61) 813-34-71 fax (61) 819-48-03
www:   http://www.los-puszczykowo.com
e-mail:   los@ewan.com.pl
puszczykowo@poznan.lasy.gov.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3536 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Leśny Ośrodek Szkoleniowy

- 4 sale konferencyjne
- organizacja konferencji lub szkolenia
- imprezy okolicznościowe
- zabawy
- kolonie
- miejsca noclegowe
- parking
- wiele atrakcji

Sale Konferencyjne

Jeden z najlepiej przygotowanych obiektów w okolicach Poznania do przyjmowania dużych grup gości. Idealnie nadaje się do planowania różnego rodzaju szkoleń, spotkań, zjazdów, kolonii, konferencji, przyjęć, bankietów, tzw. "imprez integracyjnych". Dogodne położenie (bliskość Poznania, ruchliwy szlak kolejowy, podmiejska komunikacja autobusowa) ułatwia organizowanie jednodniowych wyjazdów połączonych ze zwiedzaniem interesujących przyrodniczo i historycznie miejsc, ułatwia transport uczestników imprezy, pomaga w sprawnym przeprowadzeniu jej programu.

W budynku znajdują się 4 sale konferencyjne wyposażone w sprzęt audiowizualny.

Zabawy

Leśny Ośrodek Szkoleniowy Puszczykowo organizuje m.in. zabawy sylwestrowe i karnawałowe. Gwarantujemy dobrą zabawę przy zespole muzycznym lub przy muzyce elektronicznej oraz wykwintne menu. Bieżące informacje dotyczące organizowanych zabaw zamieszczane są na tej stronie, można je takze uzyskać bezpośrednio u organizatora.

Kolonie

Od wielu lat zajmujemy się organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Każdego roku mamy przyjemność zaprosić młodzież w wieku 7-15 lat na kolonie letnie w Puszczykowie.

Doświadczenie, odpowiednia baza, wspaniała okolica i ciekawy program to gwarancja: bezpieczeństwa wypoczynku i wychowania. Ośrodek posiada 71 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, radio, telefon.

Pokoje

Leśny Ośrodek Szkoleniowy dysponuje 72 miejscami w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, wyposażone są także w sprzęt RTV, TV SAT, telefony i lodówki. Ośrodek proponuje również specjalny apartament z przytulnym mini-biurem, idealny dla twórców szukających oderwania od codziennego gwaru dużego miasta bądź dla przedsiębiorców szukających spokojnego miejsca do pracy również podczas urlopu.

Do dyspozycji gości, przed budynkiem, znajduje się parking dla 40 samochodów i 2 autobusów. W budynku zainstalowano także ogólnodostępny automat telefoniczny.

Teren Ośrodka o powierzchni 2,5 ha jest ogrodzony i porośnięty różnorodną roślinnością drzewiastą i krzewiastą. Relaksowi i rekreacji sprzyjają otaczające ośrodek lasy z przepływającą w pobliżu rzeką Wartą, liczne szlaki turystyczne prowadzące przez Wielkopolski Park Narodowy, bogata infrastruktura sportowa (kort tenisowy, boisko do gry w piłkę siatkową i koszykową, sala bilardowa), a w opiece nad dziećmi pomoże bezpieczny plac zabaw. Na przygotowanie imprez towarzyskich na świeżym powietrzu pozwalają liczne ławki, zadaszenia, miejsce na ognisko i grill. Po powrocie ze spaceru, nasi goście mogą wypoczywać w wygodnych pokojach, korzystając przy tym z sauny czy kawiarenki.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie