Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zagroda Kuwasy

Woźnawieś 30A, 19-206 Rajgród
tel. (86) 273-35-20, 510-050-700
www:   http://www.zagrodakuwasy.pl
e-mail:   info@zagrodakuwasy.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2311 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAGRODA KUWASY:

- konferencje i integracje
- doskonały wypoczynek
- noclegi
- imprezy firmowe
- imprezy integracyjne
- biebrzańska kuchnia
- gospoda, bar

Ośrodek wypoczynkowy „Zagroda Kuwasy” zaprasza na wypoczynek w pięknych, dziewiczo zachowanych okolicach Biebrzańskiego Parku Narodowego. Bliskość natury, obfitość zieleni, malownicze krajobrazy, rzeka Biebrza oraz rozległe szlaki konne, rowerowe i piesze – to największe atrakcje pobytu w naszej Zagrodzie.

W rozległym kompleksie wypoczynkowym przygotowaliśmy noclegi dla kilkudziesięciu osób w pokojach jedno-, dwu i trzyosobowych oraz w apartamentach. Zapraszamy zarówno w okresie letnim, jak i w zimowym. Zagroda Kuwasy znajduje się w gminie Rajgród (województwo podlaskie).

Sale konferencyjne, konferencje, szkolenia

W Zagrodzie Kuwasy (Mazury) organizujemy również imprezy integracyjne, imprezy firmowe i szkolenia. Dla firm Zagroda Kuwasy oferuje 60 miejsc noclegowych w 25 przestronnych pokojach z łazienkami. Wiejska stylizacja obiektu nie przeszkadza temu, że nowoczesna kuchnia odpowiada wszelkim wymogom sanitarnym obowiązującym w Unii, podobnie jest z łazienkami.

Konferencje i szkolenia mogą Państwo zorganizować w następujących pomieszczeniach:

Sala Kominkowa (pow. 120 m2), w której odbywają się konferencje i szkolenia, jak również bale, zajęcia ruchowe, warsztaty garncarskie itp.
- w układzie teatralnym miejsc 80
- w układzie bankietowym miejsc 60
- w układzie szkolnym miejsc 60
Sala na życzenie jest wyposażona we flipcharty, ekrany przenośne, rzutnik multimedialny, oraz (odpłatnie) może być nagłośniona.

Sala Szkoleniowa (pow. 65m2), standardowa sala konferencyjna, wyposażona na stałe w ekran, flipchart, telewizor, rolety zaciemniające.
- w układzie teatralnym miejsc 44
- w układzie bankietowym miejsc 30
- w układzie szkolnym miejsc 30
Sala na życzenie jest wyposażona w rzutnik multimedialny, oraz - odpłatnie -może być nagłośniona. W Sali jest przewodowy Internet.

Izbą Nestorską – przytulnym stylowym salonikiem na ważne rozmowy w ścisłym gronie lub zajęcia w mniejszych grupach. Miejsc: do 10.

Wszystkie sale konferencyjne znajdują się obok siebie. Blok pomieszczeń mieści się w osobnej zamykanej części budynku.

Gospoda pod Kogutem - urocza stylowa karczma z kominkiem i dobrze zaopatrzonym barem, w której niejeden bawił się do rana (100 osób).
Tarasem z grillem i miejscem na ognisko.

Pokoje

Oferujemy 50 - 70 miejsc noclegowych w 25 przestronnych pokojach, pachnących świeżym drewnem. Prosty wystrój pomieszczeń został wzbogacony ręcznie utkanymi dywanikami i makatkami. Wiele pokoi jest wyposażonych w łóżka małżeńskie i rozkładane amerykanki, co dodatkowo zwiększa liczbę miejsc noclegowych w przypadku pobytów rodzinnych. 1 pokój dwuosobowy przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

W pokojach znajdują się łazienki z prysznicem i WC. Jedenaście pokoi posiada loggię. Kilka pokoi na parterze ma odrębne wyjście bezpośrednio do ogrodu. Te pokoje polecamy osobom przyjeżdżającym z psami.

Goście Zagrody Kuwasy mają do dyspozycji stylowo urządzoną Gospodę pod Kogutem. To tutaj mogą Państwo spędzić przyjemny wieczór. Sprzyja temu kącik wypoczynkowy z fotelami przy kominku oraz różnorodnie zaopatrzony bar. Mogą Państwo również korzystać z sali ze stołem do ping-ponga i Sali Nestorskiej. Latem do dyspozycji gości są dwa tarasy.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie