Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Wypoczynkowy "Diuna"

ul. Polna 1, 84-104 Jastrzębia Góra
tel. (58) 674-96-55, (58) 674-95-82
www:   http://www.owdiuna.pl
e-mail:   jastrzebiagora@owdiuna.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 10440 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "DIUNA"

- kolonie
- zielone szkoły
- wczasy
- turnusy rehabilitacyjne
- weekendy i szkolenia
- aktywny wypoczynek
- liczne atrakcje
- profesjonalna obsługa
- wspaniała atmosfera

O Nas
Zapraszamy organizatorów kolonii letnich do realizacji wypoczynku w Jastrzębiej Górze. Posiadamy doświadczenie w turystyce dziecięcej i młodzieżowej. Od wielu lat przyjmujemy kolonie, które są w naszym ośrodku wiodącym klientem w czasie wakacji. W cenie osobodnia zapewniamy opiekę ratownika wodnego oraz opiekę medyczną.

Jesteśmy dobrze przygotowani do przyjęcia kolonistów zapewniając świetlice, stoły do pingponga, boiska sportowe, plac zabaw ,itp.

Jastrzębia Góra jest atrakcyjnym miejscem do wypoczynku dzieci, ponieważ daje wiele możliwości ciekawego spędzenia czasu, nawet w przypadku gdy pogoda uniemożliwia plażowanie. Koloniści często wybierają piesze wycieczki do centrum miasta ,gdzie podziwiają piękny morski krajobraz z wysokiego klifu.

Ciekawą wyprawą jest spacer do „Gwiazdy Północy”, miejsca najdalej wysuniętego na północ w naszym kraju. Piesze wycieczki dają możliwość realizacji programu o charakterze rekreacyjnym, sportowym oraz edukacyjnym.

Jastrzębia Góra stanowi doskonałą bazę wypadową dla chcących realizować wycieczki do najciekawszych miejsc całego woj. pomorskiego. Pomożemy przy organizacji wycieczek półdniowych na Półwysep Helski i do Władysławowa, jak również wycieczek z bogatym programem do Gdańska , Gdyni, Sopotu, Malborka, lub w przeciwnym kierunku do Słowińskiego Parku Narodowego.

Ośrodek nasz dołoży wszelkich starań aby przystosować działalność obiektu do wypoczynku dzieci pod względem wyżywienia, zakwaterowania oraz dostosowania pomieszczeń do realizacji programu kolonii.

Jastrzębia Góra od wielu lat jest stałym miejscem realizacji kolonii śródrocznych. Nasz ośrodek ma długie tradycje w organizacji zielonych szkół. Grupy przyjeżdżające na wypoczynek śródroczny szczególnie doceniają sympatyczną atmosferę naszego ośrodka oraz optymalne usytuowanie.

Jastrzębia Góra odpowiada wymogom stawianym przez rodziców wysyłających dzieci, ze względu na możliwość przyjemnego spędzenia czasu w przypadku gdy wiosenny nadmorski klimat uniemożliwia plażowanie. Wychowawcy często wybierają piesze wycieczki do centrum miasta, gdzie dzieci mogą podziwiać piękny morski krajobraz z wysokiego klifu.

Ciekawą wyprawą jest spacer do „Gwiazdy Północy”, miejsca najdalej wysuniętego na północ w naszym kraju. Piesze wycieczki dają możliwość realizacji programu o charakterze rekreacyjnym, sportowym oraz edukacyjnym. Nasza firma dostosowuje działalność obiektu do wypoczynku dzieci pod względem wyżywienia, zakwaterowania oraz odpowiedniego przygotowania pomieszczeń do realizacji programu nauczania. Grupy wypoczywające w naszym ośrodku cyklicznie doceniają pomoc świadczoną przy zakwaterowaniu polegającą na wniesieniu bagaży do pokoi, sprawną realizacji ognisk, dyskotek, zabaw, itp.

Ważnym czynnikiem przy wyborze naszej oferty jest możliwość korzystania z wszystkich pomieszczeń w ramach jednego budynku. Dzieci korzystają ze stołówki, świetlic, kawiarni bez konieczności wychodzenia z budynku, w którym są zakwaterowane. Zapewnienie stałej opieki medycznej oraz ewentualny transport do szpitala jest priorytetem w naszym ośrodku.

Organizatorem realizującym „Zielone Szkoły” jest powiązana osobą właścicieli siostrzana firma Biuro Turystyczne Lubatur działająca od 1993r.

Wypoczynek wczasowy szczególnie polecamy rodzinom z dziećmi. Charakter prowadzonej przez nas działalności skłania do przyjazdu osoby, które akceptują pobyt w ośrodku również grup kolonii letnich. Usytuowanie naszego obiektu stwarza możliwości realizacji wypoczynku aktywnego. Trasy rowerowe, obiekty sportowe oraz tereny spacerowe w pasmie lasu nadmorskiego umożliwiają ciekawe spędzenie wolnego czasu przy minimalnym wykorzystaniu sprzętu sportowego.
Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie