
Ośrodek DEMO istnieje od 1991r. Demo jest prężnie działającym ośrodkiem edukacyjnym. W ramach firmy działa
Ośrodek Szkolenia Informatycznego prowadzący kursy komputerowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Posiadamy
własne studio grafiki komputerowej.
Naszą misją jest
wysokiej jakości kształcenie przy zachowaniu stosunkowo niskiej ceny. Wypracowaliśmy a następnie wdrożyliśmy skuteczny system zapewnienia jakości kształcenia. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Absolwenci naszych szkoleń są bardzo atrakcyjni na rynku pracy, czego dowodem są liczni pracodawcy zgłaszający do nas zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu oferowanych przez nas kursów.

Prowadzimy kursy komputerowe zarówno dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, dostosowane do możliwości czasowych i stopnia zaawansowania oraz obejmujące zagadnienia wybrane przez kursanta. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres szkoleń komputerowych: od kursów z podstaw obsługi komputera aż po szkolenia obejmujące programy graficzne, systemy sieciowe i strony WWW. Przygotowujemy do egzaminu ECDL, który przeprowadzamy w naszej placówce.
Warunki nauki
Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych
salach szkoleniowych. Każdy kursant pracuje przy osobnym komputerze. W przypadku kursu podstawowego istnieje możliwość wyboru wariantu dwuosobowego. Każdy kurs polega na praktycznym rozwiązywaniu szeregu zadań mogących pojawić się w trakcie pracy z komputerem. W trakcie naszych kursów zdobywa się więc nie tylko wiedzę, ale i umiejętności.
Zapewniamy, w trakcie nauki jak i po jej ukończeniu:
-
bezpłatny dostęp do naszych komputerów
- pomoc telefoniczną
Programy kursów oraz sposób ich prowadzenia zostały dobrane przez fachowców. Uczysz się dokładnie tego, co będzie Ci potrzebne.
Prowadzenie działalności szkoleniowej na dużą skalę umożliwiło znaczącą redukcję kosztów. Pozwala nam to zaoferować korzystny stosunek możliwości i jakości do ceny.
Tryb nauki
W DEMO umiejętności mogą być zdobywane stopniowo. W istocie, grupę kursów można potraktować jako jeden większy kurs składający się z etapów. Podział na elementy umożliwia elastyczny dobór tematów w zależności od indywidualnych potrzeb. Jest to tym istotniejsze, że nie każdy jest w stanie na początku drogi dokładnie określić, co będzie mu rzeczywiście potrzebne.

Dla wielu ludzi o niewygórowanych wymaganiach kurs podstawowy może okazać się wystarczający. Tym niemniej pełni on równocześnie rolę pierwszego kroku.
Chcielibyśmy podkreślić, że oferujemy szeroki zakres szkoleń prowadzonych w ramach indywidualnych konsultacji. Każdy z oferowanych przez nas kursów można przejść zarówno w trybie grupowym jak
i indywidualnym.
Wiele zagadnień typowo specjalistycznych, o ograniczonym kręgu odbiorców, wykładanych jest na zamówienie. Polecamy min: Access, Adobe / Macromedia Flash, 3DMax, Adobe Photoshop, Corel Draw, Blender 3D, WordPro, Lotus 1-2-3, QuatroPro, Access, C/C++ for DOS/Windows, dBase, Clipper oraz wiele innych. Dni, godziny oraz czas zajęć dostosowujemy do potrzeb naszych klientów.