Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Wypoczynkowy "Stranda"

Pierkunowo 36, 11-500 Giżycko
tel. kom. 502-033-033
www:   http://www.stranda.pl
e-mail:   kontakt@stranda.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3540 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "STRANDA"

- sale konferencyjne
- 30 miejsc campingowych
- znakomite zaplecze sanitarne
- Plac zabaw dla dzieci
- Boisko sportowe

Witamy w STRANDZIE
Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń (3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. Stranda to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Teren Stanicy został nabyty od Wojska Polskiego, wiosną 2006 roku rozpoczęliśmy prace remontowo – modernizacyjne. Pierwszych gości przyjęliśmy w końcu lipca 2006r. By spełnić oczekiwania naszych Gości centrum w najbliższych latach będzie podlegało rozbudowie.

W chwili obecnej nasza marina posiada 120 miejsc cumowniczych. Firmy czarterowe zajmują 70 stanowisk, dalsze 30 jest przeznaczone dla stałych rezydentów mariny, dla pozostałych gości w ofercie mamy 20 stanowisk cumowniczych. W roku 2009 wzbogaciliśmy zaplecze Stanicy o dwa specjalne miejsca do dokowania skuterów wodnych. Niespełna dwa kilometry od naszej mariny znajdują się dwie stacje paliwowe dla jednostek pływających

Marina posiada bogate i komfortowe zaplecze. Dla wygody Żeglarzy w odległości 10 metrów od brzegu jeziora znajduje się budynek mieszczący tawernę i zaplecze sanitarne. Tawerna połączona jest z przystanią poprzez bulwar i taras. Nie zapomnieliśmy też o gościach niepełnosprawnych ruchowo - szerokie i łagodne rampy zapewniają im łatwy dostęp do wyżej wymienionych miejsc.

Tawerna dysponuje 60 miejscami wewnątrz oraz tarasem o powierzchni 900m2 (z czego 200m2 jest zadaszone) dla 240 gości. Widok rozpościerający się z tarasu jest odpowiednią oprawa dla dań serwowanych przez naszą kuchnię. Specjalizujemy się w daniach z grilla, inspiracje czerpiemy także z tradycyjnej kuchni norweskiej. Dopełnieniem wypoczynku po dniu żeglowania są wieczory z szantami. Doświadczenia z lat ubiegłych pozwoliły nam wyselekcjonować zespoły najlepiej odbierane przez naszych gości. Dodatkowo posiadamy miejsce ogniskowe oraz grill na świeżym powietrzu.

Obserwując rozwijającą się w naszym kraju turystykę kamperową przygotowaliśmy 30 stanowisk dla tych pojazdów. Każde stanowisko posiada przyłącze do wody, elektryczności oraz do kanalizacji ściekowej. Dla gości zmotoryzowanych przygotowaliśmy 60 miejsc parkingowych.

Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw przeznaczony dla dzieci w wieku 3 – 15 lat. Nieco starszych zapraszamy na nasze boisko do koszykówki i siatkówki. Tawerna oferuje stanowisko do gry w strzałki oraz 2 stoły bilardowe.

Oferujemy również organizację imprez dla pracowników Państwa firmy lub kameralnych spotkań dla przyjaciół bądź rodziny. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt. Nasze doświadczenie pozwoli Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę oraz spełni oczekiwania Waszych gości.

Najwyższy standard naszego zaplecza oraz najlepsza jak to możliwe obsługa gwarantuje Państwu udany wypoczynek.

Życzymy miłego pobytu.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie