Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
BEST Centrum Języków Obcych

ul. Kopernika 1B, 43-100 Tychy
tel. (32) 217-78-01, infolinia: 801-011-036
www:   http://www.bestcentrum.pl
e-mail:   tychy@bestcentrum.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6356 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

OFERUJEMY KURSY:

- angielski:
  • dla młodszych dzieci, dla dzieci, młodzieży, dorosłych
  • kursy egzaminacyjne (KET, PET, Pre-FCE, FCE, CAE)
  • specjalistyczne

- niemiecki
  • dla młodzieży, dorosłych
  • kursy egzaminacyjne

- wakacyjne
- wyjazdy językowe
- warsztaty językowe
- kursy przygotowujące do egzaminów
  międzynarodowych, gimnazjalnych

- indywidualne
- dla firm
- język polski dla obcokrajowców
- intensywne
 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- język włoski
- język rosyjski
- język chiński
- język japoński

- język norweski
- język szwedzki

- język duński
- język niderlandzki

- język portugalski
- język polski (Polish)

- język czeski
- język słowacki

- język ukraiński
- język chorwacki

- język węgierski
- język rumuński

- język bułgarski
- język grecki

- język łaciński
- język turecki

- język arabski
- język perski

- język hebrajski

DODATKOWO OFERUJEMY

- tłumaczenia
- wynajem sali konferencyjnych

Od momentu powstania w 1996 roku w Centrum Języków Obcych "BEST" stworzyliśmy szkołę na najwyższym światowym poziomie, oferując studentom wszystko to, czego mogą oczekiwać od profesjonalnej placówki oświatowej.

Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam na wypracowanie takiej oferty i form nauczania, które dają pełną satysfakcję naszym klientom, czego dowodzą posiadane przez nas referencje jak i opinie klientów wyrażone w ankietach.

Najlepsze warunki kształcenia gwarantuje starannie dobrana wykwalifikowana kadra lektorów polskich i zagranicznych pod kierunkiem naszego metodyka, oraz system nauki w niewielkich (5-12 osób) grupach.

BEST wśród najlepszych dziesięciu szkół w Polsce wg Warsaw Business Journal W 2013 roku już po raz trzeci BEST CJO uplasował się na wysokiej pozycji w rankingu prestiżowego Book of Lists, wydawanego przez Warsaw Business Journal. Wśród wszystkich szkół językowych, biorących udział w tegorocznym zestawieniu, zostaliśmy sklasyfikowani na ósmym miejscu. W tym zaszczytnym gronie jesteśmy, co warto podkreślić, jedyną szkołą ze Śląska!

Ponadto oddajemy do dyspozycji multimedialne pomoce naukowe, bezpłatną bogatą bibliotekę, wideotekę oraz stały dostęp do Internetu. Dzięki temu nasi studenci szybko, skutecznie i bezstresowo opanowują wybrany język obcy. Indywidualne podejście do studenta, w tym bezpłatne konsultacje z lektorem oraz bieżący monitoring postępów zapewniają efektywne nabywanie umiejętności posługiwania się językiem. Nasi klienci sami dokonują oceny swoich lektorów i całej naszej firmy w przeprowadzanych okresowo anonimowych ankietach. Pozwala nam to na poznanie, a następnie skuteczną realizację ich oczekiwań i stawianych nam wymogów.

Naszym studentom gwarantujemy bezpłatne podręczniki wybrane w uzgodnieniu z lektorem. Oprócz zajęć standardowych (trwających zawsze wielokrotność pełnych 45 minut) proponujemy dodatkowe pakiety, zawierające m.in. warsztaty językowe, wycieczki językowe, klub filmowy, kurs mnemotechniki, szybkiego czytania, itp. Ponadto w ramach promocji oferujemy liczne rabaty, m.in. rodzinne, kontynuacyjne, dla nowych klientów, za drugi język i inne.

Centrum Egzaminacyjne
Jesteśmy akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS - organizujemy sesje otwarte egzaminów TOEiC, WiDaF oraz TFI (egzaminy ze znajomości języka obcego w środowisku pracy) a także Centrum Egzaminacyjnym TELC (egzamin potwierdzający ogólną znajomość języka już po 1 czy 2 roku nauki).

Oferujemy również pełen pakiet usług związanych z przygotowaniem do egzaminu i przeprowadzaniem egzaminów próbnych a także pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przystąpieniem do egzaminów, także tych, których nie przeprowadzamy na miejscu.

Jesteśmy partnerem egzaminacyjnym British Council - co oznacza, że jesteśmy upoważnieni do prowadzenia zapisów na egzaminy organizowane przez instytut a także przy odpowiedniej ilości chętnych egzaminy taki jak FCE, CAE czy CPE mogą być przeprowadzane w naszej placówce. Od lat organizujemy również kursy przygotowawcze do egzaminów Cambridge ESOL oraz egzaminy próbne.

Zagraniczne wyjazdy językowe
Oferujemy pośrednictwo i doradztwo w planowaniu wyjazdów językowych zarówno w kraju jak i w interesujących lokalizacjach zagranicznych. Wyjazdy przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych i poziomów zaawansowania począwszy od dzieci szkolnych połączone z aktywnym wypoczynkiem lub zwiedzaniem miejsc atrakcyjnych turystycznie. Pośredniczymy również w wyjazdach do pracy sezonowej oraz na zagraniczne praktyki studenckie.

LEKTORZY BEST CJO

wykształceni - kreatywni - efektywni...

Lektorami w naszej szkole są zarówno nauczyciele pochodzenia polskiego jak i native speakers. Każdy z nich to wysoko wykwalifikowany absolwent filologii obcej. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a język obcy dzięki naszym lektorom sam wchodzi do głowy! Na prowadzone przez nich zajęcia nigdy nie wkradają się nuda i rutyna, a atmosfera jaką tworzą sprzyja zdobywaniu wiedzy. Starając się sprostać oczekiwaniom i pragnieniom Naszych Słuchaczy lektorzy BEST CJO stale doskonalą swój warsztat i rozwijają umiejętności poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach i kursach metodycznych.

Dodatkowo BEST CJO zapewnia swoim pracownikom fachową pomoc metodyka, który doradza naszym nauczycielom, jak stworzyć jeszcze efektywniejszy program dydaktyczny, dzieli się z nimi pomysłami na uatrakcyjnienie zajęć, pomaga rozwiązywać różne problemy natury dydaktyczo-metodycznej.

WYNAJEM SALI KONFERENCYJNEJ

BEST Centrum Języków Obcych dysponuje nowoczesnymi pomieszczeniami szkoleniowymi o całkowitej powierzchni ponad 450 m2. Specjalnie na potrzeby Państwa konferencji, warsztatów, czy szkoleń Centrum udostępnia dużą salę konferencyjną o powierzchni 50 m2. mogącą pomieścić do 80 uczestników.

Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Duża sala konferencyjna BEST standardowo wyposażona jest w następujący sprzęt: nagłośnienie, rzutnik multimedialny, rolety zaciemniające, flipcharty, ekrany oraz dostęp do Internetu poprzez sztywne bądź radiowe łącze. Istnieje możliwość podłączenia własnego sprzętu. Kompleksową pomoc techniczną przy konferencji zapewnia profesjonalny zespół pracowników. Sala konferencyjna sąsiaduje z salami wykładowymi i bufetem, w którym serwowana jest przerwa kawowa dla gości konferencyjnych.

Budynek Best CJO w całości przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkowym atutem jest dogodne położenie BEST CJO w centrum Tychów. Budynek położony jest na oś. H przy kościele Św. Jana Chrzciciela, widać go doskonale z Al. Bielskiej na wysokości mostu kolejowego. W bezpośrednim sąsiedztwie BEST CJO znajdują się dwa wygodne parkingi.

GALERIA


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie