Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

im. Fryderyka Chopina w Bytomiu

ul. Moniuszki 17, 41-902 Bytom
tel./fax (32) 281-22-12
www:  
http://www.muzyczna.bytom.pl
e-mail:   sekretariat@muzyczna.bytom.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3602 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I i II STOPNIA

- warunkiem ubiegania się kandydata o przyjęcie do klasy pierwszej OSM I stopnia jest ukończenie 7, 6 lub 5 lat
- warunkiem ubiegania się kandydata o przyjęcie do klasy pierwszej OSM II stopnia jest nie przekroczenie 14 roku życia oraz posiadanie świadectwa ukończenia 6-letniej ogólnokształcącej szkoły muzycznej I stopnia lub szkoły podstawowej
- kwalifikacja kandydatów do OSM I stopnia odbywa się na podstawie badania przydatności do szkoły muzycznej tj. sprawdzenia uzdolnień muzycznych, warunków psychofizycznych i predyspozycji do nauki gry na określonym instrumencie oraz badania przydatności w zakresie przygotowania do szkoły

O nas

Jesteśmy szkołą, która opiera swoje działanie na takich wartościach jak: prawda, mądrość, pracowitość, uczciwość i szczęście. Wspieramy indywidualny rozwój każdego ucznia, pomagamy w uzyskaniu sukcesu. Dbamy o przygotowanie wrażliwych i świadomych odbiorców sztuki z uwzględnieniem wszystkich jej dziedzin.

Budujemy w naszych wychowankach poczucie wartości, bezpieczeństwa i satysfakcji z wyboru swojej szkoły. Z pasją przekazujemy naszym uczniom wiedzę, jesteśmy dla nich przykładem postępowania opartego na wartościach.

Wielu naszych uczniów cechuje talent, zorganizowanie, pracowitość i zdrowa rywalizacja. Nauka w szkole muzycznej przyczynia się do znacznego wzrostu współczynnika ilorazu inteligencji, zwiększa zdolność koncentracji i poprawia więzi emocjonalne. Uczniowie naszej szkoły nie odczuwają lęków i osiągają ponadprzeciętnie dobre wyniki w nauce.

W rankingu szkół podstawowych i gimnazjalnych jesteśmy jedną z najlepszych szkół, również w przedmiotach ogólnokształcących. To dowód, że muzyka sprzyja rozwojowi intelektualnemu. Nie tylko muzycy, ale również filozofowie i politycy wielce cenili wartość wychowawczą muzyki.

Muzyka czyni życie piękniejszym. Pomaga w smutku i radości. Wnika do najgłębszych warstw osobowości. Porusza, prowokuje, zachwyca. O tym czy muzyka znaczy coś dla człowieka, czy ktoś ją lubi, czy dzięki niej jego życie stanie się bogatsze i szczęśliwsze, decydują w znacznym stopniu wrażenia z okresu, gdy dzieci rozwijają wszystkie swoje zdolności w tym również zdolności muzyczne. Najpierw w bliższym i dalszym otoczeniu dzieci uczą się słuchać muzyki, odkrywają ją, oceniają, aż wreszcie mogą pokochać.

Muzyka i jej czynne uprawianie wpływają korzystnie na poprawę ogólnych zdolności współżycia społecznego. Zwiększają motywację do nauki i osiągnięć. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Bytomiu, to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie drugi dom, a przede wszystkim pokocha muzykę.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie